koniec (25:19, 22:25, 9:25, 14:25)

14.05.2021, 20:00 • Skupina F • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 5.36 1.14

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný večer! (21:45:30)
Je konec! Česko zvládlo duel s Bosnou a Hercegovinou a připisuje si čtvrté kvalifikační vítězství! Český tým tak nadále zůstává stoprocentní. V prvním setu byla o něco lepší Bosna, která jej ovládla výsledkem 25:19. Rozhodující byl set druhý. V jeho koncovce uspěly české hráčky a vyrovnaly. Třetí sada už nabídla jednoznačný průběh. České volejbalistky ji ovládly výsledkem 25:9. Ve čtvrtém setu se Bosna sice držela, ale poté přišla dlouhá série českého týmu, který už dovedl duel do vítězného konce.

Konec zápasu

14:25

Češky využívají hned první mečbol a poráží Bosnu a Hercegovinu 3:1 na sety!

14:24

Česko má k dispozici luxusní porci deseti mečbolů!

14:23

Až nyní se Bosna po delší době prosadila. Bod vybojovala Mladenovicová.

13:23

Česko vede už o deset bodů! Bosna ve druhé polovině čtvrté sady herně úplně odešla!

13:22

Český tým je tři body od dalšího vítězství v kvalifikaci! Orvošová vyšvihla parádní smeč.

13:21

Série českého týmu stále trvá! Andrea Kossanyiová přidává další bod.

13:20

Kateřina Válková si vychutnala vysokou přihrávku a s chutí zajistila smečí dvacátý bod.

13:19

Bosna se nyní vůbec nedostává do hry! Hráčky Bosny brzdí v útoku nepřesné přihrávky.

13:18

Znovu se Veronika Trnková předvedla na bloku! Český tým je hodně blízko k vítězství.

13:17

Veronika Trnková vybojovala další bod úspěšným blokem.

13:16

Orvošová hraje v posledníh setech opravdu skvěle! Nyní přidává další bod.

13:15

Babičová uspěla v přetlačované nad sítí a sklepla míč na českou polovinu.

12:15

Češky už vedou dokonce o tři body! Veronika Trnková využila volný prostor pro smeč po čáře.

12:14

Velmi důležitý bod pro český výběr! Češky odskakují na rozdíl dvou bodů.

12:13

Gabriela Orvošová dostala přihrávku na pravou stranu a zasmečovala mezi dvě soupeřky.

12:12

Milana Božičová na opačné straně zasmečovala kousek za síť.

11:12

Stejnou mincí oplácí Michaela Mlejnková.

11:11

Bosna však nechce soupeřky nechat odskočit. Paradžiková rychle vyrovnává smečí po čáře.

10:11

Česko natahuje svou bodovou sérii a ujímá se vedení. Opět u toho byla Orvošová.

10:10

Je znovu vyrovnáno! Gabriela Orvošová nyní uhrála velmi důležitý bod.

10:9

Edina Begičová chybovala na podání.

10:8

Ivkovičová se po delší době dostala na hřiště a hned se blýskla prudkou smečí.

9:8

Z českého pohledu dokázala v pravou chvíli snížit Mlejnková.

9:7

Nyní je to Bosna a Hercegovina, kdo odskakuje na rozdíl dvou bodů.

8:7

Ajla Paradžiková trefila křížnou smeč do rohu kurtu a Bosna vede.

7:7

Bosna a Hercegovina ještě bojuje o prodloužení dnešního souboje. Je znovu vyrovnáno.

6:7

Kateřina Válková poslala smeč kousek za čáru.

5:7

Česko poprvé ve čtvrtém setu odskakuje na rozdíl dvou bodů.

5:6

Veronika Trnková trefila parádní podání a Česko vede.

5:5

Michaela Mlejnková zařídila rychlé vyrovnání.

5:4

Andelka Radiškovičová napálila smeč do rohu kurtu.

4:4

Bod získává Česko.

4:3

Orvošová při snaze o smeč vletěla do sítě. Bod putuje na stranu Bosny a Hercegoviny.

3:3

Edina Selimovičová uspěla na bloku.

2:3

Jehlářová naví přidává přímý bod z podání.

2:2

Magdaléna Jehlářová technickou smečí poslala míč na lajnu.

2:1

Božičová navíc přidala další parádní podání.

1:1

Božičová ale zařídila rychlé vyrovnání pro Bosnu.

0:1

Češky vstupují lépe také do čtvrtého setu. Uvidíme, zda to bude podobná jízda jako v sadě třetí.

0:0

Začal čtvrtý set.

9:25

Češky využívají hned první setbol a ujímají se vedení 2:1!

9:24

Češky mají k dobru neskutečnou porci setbolů!

9:23

Gabriela Orvošová přidává další smeč do rohu dvorce.

9:22

A parádní výkon českého mužstva stále nebere konce. Bosna už na třetí sadu úplně rezignovala.

9:21

Už jenom čtyři! Tohle je opravdová exhibice českých hráček.

9:20

Češky dělí pět bodů od zisku třetího setu. Obrana Bosny je hodně děravá.

9:19

Andrea Kossanyiová přidává další křížnou smeč.

9:18

Až nyní dokázala Bosna a Hercegovina přerušit nejdelší bodovou sérii českého týmu v utkání.

8:18

Češky už vedou o deset bodů! Bosna ve třetím setu naprosto vypadla ze hry.

8:17

Paradžiková chtěla blokovat, ale od její ruky se míč odrazil do autu.

8:16

Dokonce už na osm! Gabriela Orvošová trefila smeč křížem.

8:15

Dominance českého týmu je ve třetím setu jasně patrná. Češky svůj náskok navýšily na sedm bodů.

8:14

Ke Kossanyiové se navíc přidává také Michaela Mlejnková.

8:13

Také Andrea Kossanyiová ve třetím setu ještě zlepšila svůj výkon. Další bod pro českou hvězdu.

8:12

Mladjenovicová si naskočila na střed a sklepla míč za síť.

7:12

Česká reprezentace odskakuje na rozdíl pěti bodů.

7:11

Za český tým bleskově odpověděla Trnková.

7:10

Hadžičová si naběhla na přihrávku na pravou stranu a zasmečovala na střed.

6:10

Česky už znovu vedou o čtyři body. Ze servisu udeřila Michaela Mlejnková.

6:9

Kossanyiová potrestala Bosnu stejnou mincí.

6:8

Begičová si všimla chyby blokařky a zasmečovala po čáře.

5:8

Bosna se stále snaží udržet rozjetého českého vlaku.

4:8

Český tým dokázala rychle přibrzdit bodovou sérii Bosny a znovu vede o čtyři body.

4:7

Paradžiková tentokrát na bloku uspěla.

3:7

Begičová je v posledních chvílích jediná hráčka, která drží Bosnu při nějakých bodech.

2:7

Paradžiková se pustila do bloku, ale od její ruky se míč odrazil do autu.

2:6

Gabriela Orvošová navíc vyslala servis, který soupeřky nedokázaly příjmout.

2:5

Orvošová dostala přihrávku na pravou stranu a zasmečovala mezi dvě soupeřky.

2:4

Až nyní se po dlouhé výměně Bosna opět dokázala prosadit.

1:4

Vynikající výkon českého týmu nadále pokračuje. Bosna nezachytila úvod třetí sady.

1:3

Češky odskakují na rozdíl dvou bodů hned v úvodu třetího setu.

1:2

Michaela Mlejnková vrací český tým do vedení smečí po čáře.

1:1

Bosna však uspěla na příjmu a po rychlém útoku se prosadila Mladenovicová.

0:1

Begičová na úvod třetího setu pokazila podání.

0:0

Začal třetí set.

22:25

Druhý setbol už česká reprezentace využívá a srovnává stav utkání na 1:1!

22:24

První setbol ještě Bosna odvrací. Orvošová se sice natahovala, ale míč už ve hře neudržela.

21:24

Vzápětí už však přichází tři setboly pro český tým!

21:23

Mladenovicová trefuje eso a ještě dramatizuje koncovku druhé sady.

20:23

Na setboly si zatím musíme počkat. Orvošová totiž pokazila servis.

19:23

Česky se snažily o rychlé ukončení výměny, což se povedlo. Český výběr je dva body od vyrovnání.

19:22

Až nyní se Bosna dokázala prosadit. Opět uspěla produktivní Begičová.

18:22

Druhý set už vypadá z českého pohledu nadějně! Pavlína Šimánová totiž přidává úspěšný servis.

18:21

Dokonce o tři body! Michaela Mlejnková znovu dostala přihrávku na střed a nekopromisně zasmečovala.

18:20

Česká reprezentace v pravou chvíli opět odskakuje o dva body!

18:19

Český tým zatím nepouští Bosnu do vedení. Po dlouhé výměně se prosadila Michaela Mlejnková.

18:18

Je vyrovnáno! Radiškovičová trefila eso! Jdeme do dramatické koncovky druhé sady.

17:18

Z druhého setu je rázem drama! Bosna totiž snižuje na rozdíl jediného bodu!

16:18

Bod získává Bosna a Hercegovina.

15:18

Po delší době se probudila Edina Begičová, která si připsala smeč křížem.

14:18

České volejbalistky se dokázaly vrátit k bodové sérii v pravou chvíli. Božičová selhala na příjmu.

14:17

Magdaléna Jehlářová přidává důležitý blok a Česko opět vede o tři body.

14:16

Bosna je zpátky! Češky si neporadily s příjmem technického podání.

13:16

Bosna a Hercegovina znovu snižuje na rozdíl třech bodů. Radiškovičová nyní dělá jeden bod za druhým.

12:16

Andelka Radiškovičová ještě drží Bosnu v boji o druhý set.

11:16

Právě Kateřina Válková vzápětí předvedla pro změnu úspěšný blok.

11:15

Válková smečovala z pravé strany, ale byla zablokována.

10:15

Česko si ve druhém setu zatím s přehledem hlídá svůj náskok. Michaela Mlejnková trefila volný prostor.

10:14

Paradžiková smečovala z těžké pozice, ale posadila míč na čáru.

9:14

9:13

Po další akci už Edina Begičová přidává úspěšnou smeč.

8:13

Edina Begičová chtěla smečovat po čáře, ale české blokařky byly připravené.

8:12

Češky si však drží náskok čtyř bodů. Gabriela Orvošová přidala další důležitý bod.

8:11

Hráčky Bosny cítí, že dnes se s českým výběrem dá hrát. Bosna stále nepouští českou reprezentaci do trháku.

7:11

Gabriela Orvošová se ve druhém setu rozehrála k dobrému výkonu.

7:10

Radiškovičová hrála z těžké pozice, ale nachytala české blokařky.

6:10

Česko vede už o čtyři body. Andrea Kossanyiová se prosadila přímo ze servisu.

6:9

Rozlet Bosny a Hercegoviny přibrzdila výborně hrající Kateřina Válková.

6:8

Bosna bojuje o návrat do druhého setu. Selimovičová uspěla na bloku.

5:8

Ajla Paradžiková nechce pustit soupeřky do většího trháku.

4:8

Češky ve druhém setu výrazně zjednodušily hru. Veronika Trnková trefila prostor u čáry.

4:7

Radiškovičová si počkala na zadovku a smečí po čáře nedala blokařkám nárok.

3:7

Náskok českého týmu nadále roste! Úspěšnou smeč si připsala Mlejnková.

3:6

Andrea Kossanyiová si naskočila na vysokou přihrávku a smečí zatloukla míč do země.

3:5

Edina Begičová se v pravou chvíli přihlásila o slovo a zbrzdila rozlet českých volejbalistek.

2:5

A náskok se českému týmu daří navyšovat. Michaela Mlejnková nadělala soupeřkám problémy podáním.

2:4

Češky se v úvodu druhého setu dostávají do mírného náskoku.

2:3

Orvošová se v úvodu druhého setu rozehrála k lepšímu výkonu. Další úspěšná smeč.

2:2

Na opačné straně odpověděla skvělou smečí Ajla Paradžiková.

1:2

Orvošová křížnou smečí poslala míč mezi dvě soupeřky.

1:1

I v úvodu druhého setu ale pokračuje Edina Begičová ve fantastickém výkonu.

0:1

Do druhého setu vstoupily lépe Češky. Hráčky Bosny si neporadily s prudkým servisem.

0:0

Začal druhý set.

25:19

Další setbol už Bosna a Hercegovina využívá a získává úvodní sadu výsledkem 25:19!

24:19

I druhý setbol je rázem pryč. Na servisu zazářila Eva Svobodová.

24:18

První setbol ještě český tým odvrací!

24:17

Bosna a Hercegovina má hned sedm setbolů! Zařídila je Jelena Mladenovicová.

23:17

Po delší době uspěla česká reprezentace také na servisu.

23:16

Český tým ještě v koncovce prvního setu koriguje výsledek. Válková se prosadila po čáře.

23:15

Jenže hned vzápětí se další smečí prosadila nejlepší hráčka na hřišti Selimovičová.

22:15

Až nyní se Češkám podařilo přerušit bodovou sérii soupeře. Na bloku uspěla Kateřina Válková.

22:14

Edina Selimovičová v prvním setu září na bloku! Bosna vede už o osm bodů.

21:14

Bodová šňůra outsidera nadále pokračuje! Božičová uspěla s technickým servisem.

20:14

Bosna a Hercegovina se přibližuje k zisku první sady. Na bloku totiž uspěla Selimovičová.

19:14

Jelena Mladenovicová si naskočila těsně k síti a jednoduše sklepla míč mimo dosah českých hráček.

18:14

Bosna ale nechce připustit dramatizaci koncovky úvodní sady. Znovu u toho byla Begičová.

17:14

Magdaléna Jehlářová po skvělé defenzivě českého týmu přidává dobrou smeč.

17:13

Michaela Mlejnková si počkala na přihrávku na levou stranu a smečí po čáře poslala míč na lajnu.

17:12

Milana Božičová navíc přidala úspěch na bloku a Bosna už vede o pět bodů.

16:12

Česká reprezentace se stále nemůže dostat zpátky do boje o úvodní sadu dnešního souboje. Bosna si zatím hlídá svůj náskok.

15:12

Eva Hodaňová blokovala smeč z pravé strany a od její ruky se míč odrazil na polovinu Bosny.

15:11

Begičová je v prvním setu nezastavitelná. Další úspěšná smeč nejproduktivnější hráčky Bosny.

14:11

Až nyní se pohlo také skóre na české straně.

14:10

Češky stále nemohou přerušit bodovou sérii Bosny. Mladenovicová chytrým obloučkem poslala míč za blokařky.

13:10

Pozor! Bosna a Hercegovina zažívá nejlepší pasáž prvního setu a vede už o tři body. Begičová je dnes v útoku velmi produktivní.

12:10

Hráčky Bosny navíc uspěly na bloku proti Orvošové a odskakují na rozdíl dvou bodů.

11:10

Také Bosna však na příjmu působí dobrým dojmem a nechce pustit české volejbalistky do vedení.

10:10

Selimovičová však nevyslala dobré podání. Češky si s příjmem poradily a Orvošová ukončila rozehru smečí.

10:9

Edina Selimovičová si naběhla na pravou stranu a propálila český blok.

9:9

Gabriela Orvošová se po krátké odmlce přihlásila o slovo a také ona předvedla nechytatelnou smeč.

9:8

Bosna se vzápětí znovu ujímá vedení. Begičová udeřila křížnou smečí.

8:8

Andelka Radiškovičová je při chuti! Smečařka Bosny opět vymetla zadní roh.

7:8

Kateřina Válková přečetla smečařku Bosny a připsala si úspěšný blok.

7:7

Bosna nechce pustit české hráčky do trháku. Smečí do zadní části dvorce se prosadila Radiškovičová.

6:7

Trnková vzápětí parádní smečí vrací český tým do vedení.

6:6

Hodaňová následně udělala chybu na podání.

5:6

Poprvé v utkání se český tým dostává do vedení. Trnková uspěla na bloku.

5:5

Je vyrovnáno! Český v úvodu zachytily nástup Bosny a Hercegoviny.

5:4

Begičová servisem přestřelila kurt.

5:3

Paradžiková je v úvodu dnešního souboje při chuti! Druhá nechytatelná smeč v krátkém časovém sledu.

4:3

Trnková si na středu počkala na vysokou přihrávku a dobře zasmečovala.

4:2

Bosna zatím nechce nechat české hráčky vyrovnat. Křížnou smečí získala bod Paradžiková.

3:2

Na opačné straně se podobnou smečí prosadila Gabriela Orvošová.

3:1

Bosna a Hercegovina poprvé odskakuje na rozdíl dvou branek. Krásnou smeč předvedla Mladenovicová.

2:1

Selimovičová naopak parádním servisem posílá do vedení Bosnu.

1:1

Kossanyiová následně pokazila podání.

0:1

Orvošová na úvod zablokovala smeč jedné ze soupeřek a Česko jde do vedení.

0:0

Bosna a Hercegovina: Babičová, Begičová, Boskovičová, Božičová, Dragutinovičová, Hadžičová, Isanovičová, Ivkovičová, Klopičová, Mladjenovicová, Paradziková, Radiskovičová, Rasidovičová, Selimovičová

Česko: Bajuszová, Dostálková, Hodanová, Chevalierová, Jehlářová, Kossanyiová, Mlejnková, Nová, Orvošová, Purchartová, Simanová, Svobodová, Trnková, Valková.
Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina také drží postupovou pozici. Bosna totiž ve třech duelech získala šest bodů a drží druhou pozici právě ze českým týmem. Třetí Slovinsko je vzadu o další tři body. Bosna na úvod porazila ve třech setech právě Slovinsko. Následně utrpěla Bosna porážku 0:3 s Českem. V posledním duelu však porazila ve třech setech Lotyšsko.
Česko

České volejbalistky působí během této kvalifikace ve skupině F. Boj o postup na šampionát navíc rozehrály opravdu skvěle. Ve třech duelech získaly devět bodů za tři vítězství. Dosud navíc ztratily jediný set. Kvalifikaci zahájily Češky vítězstvím 3:0 s Lotyšskem. Následně si stejným výsledkem poradily se svým dnešním soupeřem. V posledním duelu předchozí sobotu porazily 3:1 Slovinsko.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům volejbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na evropský šampionát žen mezi Bosnou a Hercegovinou a Českem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.