Play-off NHL

Washington Capitals – Boston Bruins

3:4

koniec po predl. (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1) Stav série: 1:1

18.05.2021, 01:37 • Capital One Arena, Washington • Osemfinále • Tomáš Kubečka cz

Tipsport: 2.84 4.06 2.15

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:42:42)
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 5333 diváků.
Tři hvězdy utkání:

1. Brad Marchand (BOS) 1+0
2. Tuukka Rask (BOS) 36 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,3%
3. Garnet Hathaway (WSH) 2+0
Česká a slovenská stopa

Zdeno Chára (WSH) – 0+0, 0 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 12:53
David Pastrňák (BOS) – 0+1, +1 účast, 4 střely na branku, TM 2, čas na ledě 16:58
David Krejčí (BOS) – 0+1, +2 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 19:50
Kdo se postavil do brankoviště?

Craig Anderson (WSH) – 44 zákroků, 4 OG, úspěšnost 91,7%, odchytal 60:39
Tuukka Rask (BOS) – 36 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,3%, odchytal 60:39
Střely na branku: 39 – 48
Je dobojováno! Prodloužení nakonec trvalo pouhých třicet devět sekund! Poté vypálil z pravého kruhu Brad Marchand a nechytatelnou ránou vystřelil Bostonu vítězství! Bruins tak dokázali srovnat stav série na 1:1 a nyní je čekají dva zápasy na domácím ledě.

60:39

60:39 Brad MARCHAND - 3:4

60:39

Bruins právě vstřelili branku!
Tak tohle bylo opravdu rychlé! Boston udeřil hned v úvodu prodloužení a srovnává stav série na 1:1! Hosté se dostali do útočného pásma. Na přihrávku od modré čáry si na pravém kruhu počkal BRAD MARCHAND, který bez přípravy napálil puk do sítě! Asistence: Matt Grzelcyk, David Krejčí.

60:10

Boston uspěl na úvodním vhazování prodloužení. V prvním duelu udeřili v prodloužení domácí. Uvidíme, zda se Bostonu nakonec podaří srovnat stav série.

60:01

Střely na branku: 39 – 45
Třetí třetina končí! Domácí Washington se sice přiblížil vítězství ve 48. minutě, kdy svou druhou branku v utkání přidal Garnet Hathaway, ale Boston se nevzdal. Hosté následně pokračovali v útočném snažení a tři minuty před koncem dokázal vyrovnat Taylor Hall. O vítězi druhého zápasu série tak rozhodne prodloužení.

60:00

59:38

Pastrňák byl příliš netrpělivý při přechodu do útočného pásma a projel do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Vše nasvědčuje tomu, že i ve druhém duelu se bude prodlužovat.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:35

Anderson si dal pozor na prudké nahození ze středního pásma a jednoduše kotouč vyrazil mimo tři tyče. Washington může vyrazit vpřed.

58:10

Domácí se v závěru třetí třetiny tlačí do útočného pásma, ale kotouč teď hokejistům Washingtonu odskakuje od hokejek.

3:4

Góly a asistencie: 7. Oshie (Ovečkin, Carlson), 17. Hathaway (Orlov, Eller), 48. Hathaway (Orlov, Hagelin) – 6. DeBrusk (Coyle, N. Ritchie), 10. Bergeron (Pastrňák), 58. Hall (C. Smith, Grzelcyk), 61. Marchand (Grzelcyk, Krejčí)

Washington Capitals: C. Anderson (Copley) – Carlson (A), Orlov, J. Schultz, Dillon, Chára, Jensen – Mantha, Bäckström, Ovečkin (C) – M. Raffl, Eller, Sheary – T. Wilson, Oshie, Sprong – Hathaway, Dowd, Hagelin.

Boston Bruins: T. Rask (Swayman) – McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Reilly, K. Miller, Clifton – Pastrňák, Bergeron (C), Marchand (A) – C. Smith, Krejčí (A), Hall – Coyle, Kuraly, N. Ritchie – Wagner, Lazar, DeBrusk.

Rozhodca: Lee, Hebert – Berg, Rody