Kamerun – Nigéria

0:0

koniec (0:0)

08.06.2021, 17:00 • Jan Prošek cz

Kamerun byl v tomto zápase střelecky aktivnější, na branku soupeře vyslal čtyři pokusy, ale Okoye neinkasoval ani jednou. Jeho spoluhráči brankáře soupeře neprověřili vůbec, a tak ani nemohli skórovat. Přípravný duel končí plichtou 0:0. (18:55:25)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:7.

90+4

90+4

Nigérie ještě vybojovala rohový kop, ale k zakončení se už nedostala.

90+2

Kamerunský celek dokázal akci soupeře zblokovat. Nigérii k zakončení nepustil, a tak se už dostáváme do poslední minuty.

90+1

Tři minuty uvidíme navíc.

90+1

Už se dostáváme do nastaveného času.

90

Akce končí mimo branku, vykopávat tedy bude brankář Epassy.

90

Ještě jeden rohový kop.

90

Nigérie vybojovala rohový kop, následná rána byla zblokovaná. Akce hostů může pokračovat dál.

88

Obrana Nigérie dokázala zastavit akci soupeře, navíc se míč dostal do zámezí, takže rozehrává obrana Nigérie.

87

Na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme, míč mají pod kontrolou fotbalisté Kamerunu.

85

Podle aktuálního průběhu zápasu to vypadá na bezbrankovou remízu, ovšem do konce zápasu zbývá ještě pět minut a nějaké nastavení.

83

Tým vedený jako domácí vybojoval nyní autové vhazování na útočné polovině, ale rozhodl se pro postupnou akci.

81

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Lea, přichází Ako.

81

Kamerunský celek svou aktivní hrou vybojoval rohový kop.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, zatím je střelecky aktivnější Kamerun, ale Okeye drží naděje na dobrý výsledek.

79

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Musa, přichází Anoyo.

79

Středem hrací plochy to nyní zkoušel Kamerun, ale přišel o míč. Souboj se následně pokoušel zahrozit z brejku, ale to se nepodařilo.

78

Aktivní hra Nigérie pokračovala dál. Jeden z hráčů si připravil míč na střelu, ale neuspěl. Obrana zblokovala na roh.

76

Kamerun rozehrával rohový kop, ale obrana Nigérie si dokázala v pohodě poradit s centrem před branku.

73

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Castelletto, přichází Gouet.

73

Fotbalisté Nigérie nehrají přímočaře, ale zatím spíše kombinují ve středu hrací plochy. Nyní se po akci středem dostali až do střelecké pozice. Nakonec obrana Kamerunu odvrátila hrozbu na autové vhazování.

72

Aktivně hrající Kamerun se znovu dostal do střelecké pozice, ale i tentokrát si brankář Okoye připravil dobrý zákrok.

71

Fotbalisté Nigérie vybojovali rohový volný kop na polovině hrací plochy.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, střelecky je aktivnější domácí celek, který však zatím na první střelecký úspěch čeká.

68

Další zajímavá domácí akce postrádala přesnost, a tak míč končí u brankáře Nigérie. Ten bude rychle vykopávat.

67

Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Colins, přichází Ayomide.

67

Hraje se zejména na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Kamerunský celek je aktivnější.

66

Kamerunský tým se dostal k zakončení, dobrý zákrok, už třetí, vytáhl Okoye.

64

Nigérie se dokázala ubránit, ale vinou špatné přihrávky přišla rychle o míč. Směr hry se tedy znovu otáčí.

64

Žlutou kartu dostává Collins (Nigérie).

62

Nigérie hraje poněkud pasivně, brání se tlaku soupeře a čeká na brejky.

60

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Bilong, přichází Ngadeu-Ngadjui.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Kunde Mlaong, přichází Zambo Andre-Frank.
Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Dawa, přichází Hongla.

60

Patnáct minut hry z druhého poločasu je pryč, zatím sledujeme poměrně vyrovnanou hru, ani jeden celek se nikam nežene.

58

Kamerunští fotbalisté se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet, ale zatím marně čekají na výraznější šanci.

56

Kamerunský celek vybojoval vhazování na obranné polovině, akci rychle rozvinul, ale zakončit nedokázal.

55

Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Choupo-Moting, přichází Bahoken.

55

Hráč se vrací na hrací plochu, zdá se, že bude pokračovat.

54

Hra je přerušená kvůli zranění domácí hráče.

52

Nigérie hraje hodně aktivně, tlačí se do zakončení, ale další pokus byl zblokovaný.

50

Úvodní pasáž druhého poločasu je pryč, zatím stále platí bezbrankový stav.

49

Pokus o střelu Nigérie byl zblokovaný, následná rána končí vedle branky. Vykopávat tak bude Epassy.

48

Kamerun se dostal do zakončení, a tak musel zasahovat brankáře Okoye.

46

Střídání v týmu Nigérie: ze hřiště odchází Chuachu, přichází Moffi.

46

Po prvním poločase platí bezbrankový stav, blíže k brance měli hráči Kamerunu, kteří své dvě velké šance neproměnili a dvakrát zasáhl brankář Nigérie.

45+3

45+3

Tak ještě jedno vhazování na obranné polovině pro Kamerun.

45+3

Zdá se, že už žádnou výraznější příležitost v tomto poločase neuvidíme.

45+3

Dostáváme se do třetí, poslední, nastavené minuty.

45+1

Okoye musel nyní zasahovat, dokázal si poradit se střelou soupeře. Dobrý zákrok, díky kterému stále platí bezbrankový stav.

45

Bleskově se do předbrankového prostoru dostala Nigérie, ale k zakončení se nepropracovala.

45

V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas tohoto zápasu, ve kterém stále čekáme na gól.

43

Nyní poprvé musel zasahovat kamerunský brankář, Epassy si dokázal poradit.

43

Zatím jsme viděli tři rohové kopy, 2:1 ve prospěch Kamerunu.

43

Kamerun po faulu soupeře bude rozehrávat na své polovině, poněkud zbytečný faul Nigérie.

42

Okoye po nepřesné akci našel míč za svou brankou. Následně tedy bude vykopávat od své svatyně.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, na nějakou výraznější šanci čekáme.

39

Nepřesná akce Nigérie končí míčem v zámezí, rozehrávat tedy bude Kamerunský brankář Epassy.

38

Nigérie kombinovala zejména na polovině hrací plochy, postupně se propracovala až před branku, ale v rozhodující chvíli ztratila míč.

37

Hra pokračuje dál, Kamerunský hráč se vrací do hry, podle všeho bude schopný v zápase pokračovat, přinejmenším v prvním poločasu.

36

Jeden z hráčů Kamerunu je podle všeho zraněný.

35

Hra je ovlivněná celou řadou nepřesností, kvůli nim není k vidění kvalitnější fotbal.

34

Hosté dokázali před branou vyhrát souboj o míč, brankář zasahovat nemusel. Nigérie tedy otáčí směr hry.

33

Tým vedený jako domácí kombinuje na polovině hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet.

31

Nigérie to zkoušela po levé straně, ale nedokázala se prosadit. Kamerun na své polovině vybojoval vhazování.

30

Půlhodina hry je pryč, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme. Opticky aktivnější jsou hosté.

28

Žlutou kartu dostává Kunde Malong (Kamerun).

28

Kamerunská reprezentace musí hrát nyní pasivně, Nigérie diktuje tempo hry.

27

Registrujeme střelecký pokus, brankář Nigérie si dokázal poradit.

26

Nigérie vhazují na útočné polovině, následně mohla v akci pokračovat, ale obrana Kamerunu si poradila za cenu dalšího rohu.

25

Kamerun rozehrával nyní rohový kop. Centr se snesl před branku, ale následná rána končí vedle. Okoye bude rozehrávat.

24

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznější šance. Stále platí bezbrankový stav.

21

Nigérie se propracovala po rychlé akci středem před branku soupeře, ale k zakončení se hosté nedostali.

20

Dvacet minut hry je z tohoto přípravného zápasu pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme.

19

Kamerun bude rozehrávat volný kop. Nakrátko rozehraný a domácí pokračují od své branky.

18

Na útočné polovině vybojoval Kamerun vhazování. Po přenesení hry na střed pokračovala akce dál. K zakončení se zatím tento tým nedostal.

17

Nigérie bude po nepřesné akci rozehrávat.

16

Nyní registrujeme střelecký pokus, se kterým neměl brankář Nigérie výraznější práci. Bude vykopávat od své branky.

15

Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do šancí.

12

Mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

11

Rohový kop rozehrával Kamerun, ale v pohodě si poradila obrana.

11

Kamerunská reprezentace se usadila na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.

10

Úvodních deset minut hry je pryč, ale na nějakou výraznější šanci čekáme.

9

Nigérie pokračuje v aktivní hře, ale stáží ji chyby před brankou soupeře.

7

Na útočné polovině vybojoval hostující celek vhazování, ale hru musel vrátit na svou část hrací plochy, nebylo komu přihrát.

6

Volný kop pro Nigérii, nepřesná akce končí u brankáře, míč pro Kamerunského gólmana.

5

Nigérie na útočné polovině přišla o míč, směr hry se tedy otáčí.

4

Mírně aktivnější je nyní celek, který je veden jako hostující. Nigérie však kombinuje zejména na své polovině.

1

Kamerun začal aktivně, dostal se do střelecké pozice, ale míč končí v moci brankáře, Okoye bude vykopávat.

1

Kamerun: Epassy – Bilong, Castelletto, Dawa, Djoum, Ganago, Choupo-Moting, Kunde Malong, Lea, Ngamaleu, Tolo
Náhradníci: Ondoa – Ako, Bahoken, Ekambi, Gouet, Hongla, Ngadeu-Ngadjui, Tabekou, Tchamba, Zemba Andre-Frank

Nigérie: Okoye – Awaziem, Collins, Iheanacho, Iwobi, Musa, Ndidi, Omuachu, Ozorwafor, Shehu, Simon
Náhradníci: Uzoho, Noble, – Anayo, Anthony, Ayomide, Etebo, Moffi, Olayinka, Onovo, Tijani.
Hrát se bude na Stadion Wiener Neustadt.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 4. června a Kamerun vyhrál těsně 1:0, jedinou branku vstřelil ve 37. minutě Zambo Andre-Frank.
Kamerun rovněž odehrál v tomto cyklu tři zápasy. Kapverdám podlehl 1:3, trefil se Kunde Malong. Se Rvandou se v zápase chudém na šance zrodila bezbranková remíza a v zatím posledním mači porazil 1:0 Nigérii.
Nigérie v tomto reprezentačním cyklu odehrála tři zápasy. Benin porazila díky brance Onuachy 1:0. Osimhen, Etebo a Onuachu rozhodli o výhře 3:0 nad Lesotho a v zatím posledním zápase Nigérie nestačila na Kamerun 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Kamerun a Nigérie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.