Tenis

WTA Berlín (tráva)

Karolína Plíšková (4) – Jessica Pegulaová

0:2 5:7, 2:6

17.06.2021, 16:36 • Stadion Steffi Grafové, Berlín (GER) • Osemfinále • Vít Muzikář cz

Tipsport: 1.7 2.22

Jessica Pegulaová si to ve čtvrtfinále rozdá s další bývalou světovou jedničkou, a sice Běloruskou Azarenkovou.

Děkujeme za pozornost, tenisu zdar. (17:57:37)
Karolína Plíšková prohrála i čtvrtý zápas v této sezoně s neoblíbenou Jessicou Pegulaovou a do travnaté části sezony vstoupila prohrou v rámci prvního kola turnaje WTA v Berlíně. Přitom do zápasu nevstoupila vůbec špatně a vedla 4:2, pak si ale prohrála servis a postupem času byla Američanka lepší hráčkou. Udělala méně chyb. Disponovala lepší mezihrou a ve druhém setu možná až dominovala. Tím pádem ze čtyř vzájemných zápasů s Pegulaovou vyhrála Plíšková jediný set.

Konec zápasu

0:2; 2:6 - Jessica Pegulaová

2:6

Karolína Plíšková umístila druhé podání na kříž, následně se vyhodila forhendem z osy kurtu a končí v Berlíně hned po svém prvním zápase!

40-A

Jessica Pegulaová si pomohla forhendovým returnem a pak si forhendem po pravé lajně vynutila bekhend do sítě, mečbol!

40-40

Jessica Pegulaová byla v kratší výměně v obraně, ale Karolína Plíšková zasáhla nečistě forhend z pravé strany.

40-30

Proti vysokému bekhendovému returnu křížem zahrála Plíšková vítězný forhend po pravé lajně.

30-30

Dvojchyba dvěma servisy do autu.

30-15

Servis ven z kurtu byl výborný, krátce poté kazila Američanka bekhendem za základní lajnu.

15-15

Jessica Pegulaová zaútočila bekhendem po levé lajně a přidala vítězný forhend po pravé čáře.

15-0

Jessica Pegulaová returnovala forhendem za základní lajnu, ještě si vzala neúspěšně jestřába proti prvnímu servisu!

2:5

0:1; 2:5 - Jessica Pegulaová

2:5

Jessica Pegulaová servírovala na téčko a hned zakončila vítězným forhendem k levé lajně do protipohybu, je gem od vítězství.

0-40

Jessica Pegulaová byla v těžké pozici proti forhendovému returnu křížem, přesto vytáhla vítězný forhend po pravé lajně.

0-30

Přímý bod do středu dvorce.

0-15

Karolína Plíšková začíná další hru vyhozeným bekhendovým returnem do levé výseče pro debla.

2:4

0:1; 2:4 - Jessica Pegulaová

2:4

Karolína Plíšková dobře podala, ale Jessica Pegulaová se ubránila forhendu do bekhendu a kontrabekhend české tenistky z levé strany byl výhozem za základní lajnu. Američanka vede o set a brejk!