koniec udalosti
24.07.2021, 12:20 • Tomáš Kubečka
100m motýlik - rozplavby (ženy)
koniec udalosti
Rozhodca:
Diváci:
Skif - opravy (ženy) 01:00
Skif - opravy (muži) 01:30
Dvojskif - opravy (ženy) 02:00
Dvojskif - opravy (muži) 02:10
Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) 02:50
Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (ženy) 03:20
Dvojskif ľahké váhy - rozjazdy (muži) 03:50
Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (ženy) 04:20
Štvorka bez kormidelníka - rozjazdy (muži) 04:40
Osmica - rozjazdy (muži) 05:00
Osmica - rozjazdy (ženy) 05:20
1. Yufei Zhang (CHN) 55,82
2. Emma McKeonová (AUS) 55,82
3. Louise Hanssonová (SWE) 56,97
4. Anna Ntountounakiová (GRE) 57,75
5. Brianna Throssellová (AUS) 58,08
6. Harriet Jonesová (GBR) 58,73
7. Emilie Beckmannová (DEN) 58,84
8. Sehjeon An (KOR) 59,32 (12:45:31)
5
5
1. Sarah Sjöströmová (SWE) 56,18
2. Torri Huskeová (USA) 56,29
3. Anastasija Škurdajová (BLR) 56,99
4. Elena di Liddová (ITA) 57,41
5. Ilaria Bianchiová (ITA) 57,70
6. Světlana Čimrovová (ROC) 58,04
7. Anastasia Gorbenková (ISR) 58,23
8. Farida Osmanová (EGY) 58,69
4
4
1. Margaret Macneilová (CAN) 56,55
2. Marie Wattelová (FRA) 57,08
3. Claire Curzanová (USA) 57,49
4. Katerine Savardová (CAN) 57,51
5. Arina Šurkovová (ROC) 58,02
6. Maria Ugolková (SUI) 58,22
7. Lana Pudarová (BIH) 58,32
8. Erin Gallagherová (RSA) 59,69
3
3
1. Ellen Walsheová (IRL) 59,35
2. Remedy Ruleová (PHI) 59,68
3. Dalma Sebestyenová (HUN) 59,79
4. Luana Alonsová (PAR) 1:00,37
5. Jeserik Pintová (VEN) 1:00,60
6. Miriam Sheehanová (PUR) 1:02,49
2
2
1. Mariam Šeikchalizadechanghahová (AZE) 1:01,37
2. Aniqah Gaffoorová (SRI) 1:05,33
3. Jusra Mardiniová (EOR) 1:06,78
1
1
1. rozplavba
3. Jusra Mardiniová (EOR)
4. Mariam Šeikchalizadechanghahová (AZE)
5. Aniqah Gaffoorová (SRI)
2. rozplavba
2. Jeserik Pintová (VEN)
3. Remedy Ruleová (PHI)
4. Dalma Sebestyenová (HUN)
5. Ellen Walsheová (IRL)
6. Miriam Sheehanová (PUR)
7. Luana Alonsová (PAR)
3. rozplavba
1. Katerine Savardová (CAN)
2. Arina Surková (ROC)
3. Marie Wattelová (FRA)
4. Margaret Macneilová (CAN)
5. Claire Curzanová (USA)
6. Lana Pudarová (BIH)
7. Erin Gallagherová (RSA)
8. Maria Ugolkovová (SUI)
4. rozplavba
1. Farida Osmanová (EGY)
2. Ilaria Bianchiová (ITA)
3. Anastasija Škurdajová (BLR)
4. Torri Huskeová (USA)
5. Sarah Sjostromová (SWE)
6. Elea di Liddová (ITA)
7. Světlana Čimrovová (ROC)
8. Anastasija Gorbenková (ISR)
5. rozplavba
1. Harriet Jonesová (GBR)
2. Anna Ntountounakiová (GRE)
3. Louise Hanssonová (SWE)
4. Yufei Zhang (CHN)
5. Emma McKeonová (AUS)
6. Brianna Throssellová (AUS)
7. Emilie Beckmannová (DEN)
8. Sehjeon An (KOR)