2:1

koniec (2:0)

25.07.2021, 16:00 • Doosan Arena, Plzeň • 1. kolo • Jakub Štěrba (@sterba19) cz

Tipsport: 1.6 3.9 5.16

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů z plzeňské Doosan Arény se opět budu těšit, na shledanou. (18:00:47)
Je dobojováno! Viktoria Plzeň zvládla úvodní těžkou prověrku nového ročníku a na domácím hřišti poráží Mladou Boleslav těsně 2:1. Plzeň šla do kabin po poločase s dvoubrankovým náskokem, nicméně ve druhé půli zadělal na drama Milan Škoda, který zužitkoval přesný pas Ewertona. Ačkoliv byli hosté lepším celkem ve druhém poločase, vyrovnat už nestihli. Západočeši si tak do tabulky připisují první tři body.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:9.

90+6

90+5

Tomáš Chorý drží balon u rohového praporku, tohle už domácí zvládnout a tento duel vyhrají.

90+5

Žlutou kartu dostává David Douděra (FK Mladá Boleslav).

90+4

Hlavní rozhodčí ponechal hostům výhodu po faulu Chorého na Plechatého, nicméně nic z toho hosté nevymysleli.

90+3

Ewerton se nebojí vzít na sebe zodpovědnost, nicméně ani on hráz těl před ním nepropálil, následně je pískán hostům ofsajd, pokud se nepletu vůbec první v zápase.

90+2

Vojtěch Smrž poslal nepřesný balon na pravou stranu, domácí budou vhazovat na své polovině hřiště.

90+1

Jakub Brabec poslal vysoký balon na Chorého, ten až má dobré fyzické parametry, k míči se nedostal.

90+1

Hlavní rozhodčí Berka přidá nad rámec normální hrací doby rovnou pět minut.

90

Rozběhla se nám poslední minuta normální hrací doby, míč na svých kopačkách mají hosté.

89

Mosquera opět hledal na druhé vlně Ba Louu, hosté pouze odkopávají.

88

Hezká souhra Janošky s Ba Louou, první jmenovaný mohl rozhodnout, nicméně hosté mu ve vápně míč včas ukopli. Další centr Ba Louy už pokryl brankář Šeda.

87

Boleslav tlačí, domácí zatím odolávají. Další rána Středočechů byla zblokovaná domácí obranou, poté sei hosté pomohli faulem.

85

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Miroslav Káčer, přichází Dominik Janošek.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Michal Hlavatý.

85

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dominik Preisler, přichází Dominik Plechatý.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází David Píchal.

84

Chorému se zamotal míč pod nohy, výsledkem toho je autové vhazování pro Boleslav. Těm nicméně nyní běží čas strašně rychle.