Olympijské hry - vodné pólo - muži

Chorvátsko - Kazachstan

23:7

koniec udalosti (4:1, 6:3, 8:1, 5:2)

25.07.2021, 12:50 • Tatsumi Water Polo Centre • Skupina B • Patrik Sandev (@Thimpu25) cz

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (14:04:42)
V tomto utkání opravdu nebylo co řešit. Chorvatsko si dokráčelo pro jasné vítězství, ačkoli možná jeho výkon v první čtvrtině nebyl zcela ideální. Kazachstán neměl šanci proti jednomu z aspirantů na medaile, celkově každopádně nevstoupil do olympijského turnaje úplně nejlépe.

4. čtvrtina skončila

1:01

Macan zakončil úspěšně tenhle brejk. přitom on není vyloženě kovaným střelcem. Ale i jemu se zkrátka gól na Hrách do statistik započítá.

23:7

1:18

Šmider minul. Kazachům se v útoku prostě pořád, po celý zápas, nedaří asi tak, jak by si sami představovali.

1:59

Kazachstán měl k dispozici první pokutový hod utkání poté, co se přestupku dopustil Obradovič. Nicméně Šakenova vychytal Bijač.

2:34

Vuksanovič je nejaktivnějším a nejschopnějším střelcem Kazachstánu doposud. Zaznamenal sedmou branku Kazachů.

22:7

3:02

Jokovič může být se svým výkonem dnes spokojený. ODvedl opravdu dobrou práci. Přidal teď na své konto další trefu.

22:6

4:11

Taktéž Chorvatsko si vyžádalo podruhé v zápase time-out.

5:05

Vuksanovič se už dnes poněkolikáté střelecky neprosadil. Bere mnohdy důležité okamžiky možná až příliš na sebe.

5:25

Fatovič vyrazil do protiútoku a byl úspěšný. Time-out Kazachům evidentně moc nepomohl.

21:6

5:53

Kazachstán si vybírá už podruhé v utkání oddychový čas.

6:18

Bleskově na kazašský gól přišel na řadu i ten chorvatský, a to zásluhou Obradoviče. Branka číslo dvacet pro balkánský výběr.

20:6

6:33

Ukumanov se též zapisuje na střeleckou listinu. Mírní tak velký náskok soupeře.

19:6

7:11

Miloš se postaral o další chorvatský gól. Tahle čtvrtina bude už jen jakousi povinností pro oba týmy dohrát ji.

19:5

4. čtvrtina začala
není pochyb o tom, kdo v tomto klání očekávaně zvítězí. Chorvaté budou chtít tohle klání přežít hlavně ve zdraví, Kazachstán se zřejmě pokusí ještě o nějaké čestné úspěchy při střílení branek.

3. čtvrtina skončila

0:10

Deset vteřin před koncem, kdy už se zdálo, že se skóre měnit nebude, se prosadil Vukičevič. Perfektní, perfektní práce Chorvatů v útoku.