Liga majstrov (predkolá)

FK Crvena Zvezda Belehrad – FC Kajrat Almaty

5:0

koniec (3:0)

28.07.2021, 20:30 • Stadion Rajko Mitić, Bělehrad • 2. predkolo • Michal Raška cz

Tipsport: 1.37 5.02 8.86

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:30:33)
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:12.
Je konec. Crvena Zvezda Bělehrad smetla Kajrat Almaty 5:0 a celkově 6:2 a postupuje do 3. předkola. Už v 9. minutě otevřel brankový účet Katai a celkově tak srovnal na 2:2. Ve 20. minutě šel Bělehrad do dvoubrankového vedení po brance Dionyho a ve 43. minutě se podruhé trefil Katai. Ve 49. minutě se trefil také Ivanič a v 56. minutě Falco. Byl to spíše trénink na jednu bránu.

90+5

90+4

Lazetič a Alip následně uviděli po žluté kartě.

90+4

Před rohovým kopem Kajratu došlo k potyčce ve vápně, což je naprosto zbytečné.

90+3

Obě mužstva už ale spíše čekají na konec a nastavení zápasu tak bylo celkem zbytečné.

90+2

Opět získali domácí rohový kop z pravé strany.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

Standardní situace ale nepřinesla nic nebezpečného a hosté získali autové vhazování.

89

A další rohový kop pro Bělehrad.

88

Tyč zazvonila po střele Sanoga! Následně Bělehrad získal rohový kop.

87

Brankář Justimenko musel jít z brány, aby odkopl míč do bezpečí.

86

Crvena Zvezda získala rohový kop z pravé strany, ale ten nakonec nepřinesl nic nebezpečného.

85

Kajrat Almaty tentokrát odkoply míč do bezpečí.

84

Opět se nehraje, jelikož na hrací ploše leží Sanogo a je ošetřován.

82

Hovhanisjan uviděl od sudího žlutou kartu za svůj faul.

81

Následný centr sice letěl do vápna, ale následná střela letěla pouze nad svatyni soupeře.

80

Po faulu domácího hráče následuje volný kop hostů.

5:0

Góly: 9. Katai (Rodič), 20. Diony (Gobeljič), 43. Katai, 49. Ivanič (Rodič), 56. Falco (Gobeljič)

Karty:   50. Gobeljič (CZB), 90+4. Lazetič (CZB) – 82. Hovhanisjan (KAL), 90+4. Alip (KAL)

FK Crvena Zvezda Belehrad: Borjan (C) – Gobeljič (58. Gajič), Pankov, Dragovič, Rodič – Kanga (79. Krstičič), Sanogo – Ivanič, Falco (67. El Fardou), Katai (79. Lazetič) – Diony (67. Krstovič)
Náhradníci: Popovič – Babič, Bakayoko, Degenek, El Fardou, Gajič, Krstičič, Krstovič, Lazetič, Pavkov, Petrovič, Srnič

FC Kajrat Almaty: Justimenko – Mikanovič (34. Aljkulov), Dugalič (76. Širobokov), Alip, Vorogovskij – Burančjev (63. Ulšin), Abiken, Poljakov – Šušenačev (63. Alves), Love (C), Hovhanisjan
Náhradníci: Anarbekov – Alves, Aljkulov, Anet, Ibragimov, Kante, Mitrofanov, Širobokov, Ulšin

Rozhodca: Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs

Prvý zápas: Almaty - CZ Belehrad 2:1