Európska konferenčná liga (predkolá)

Dinamo Brest – FC Viktoria Plzeň

1:2

koniec (0:1)

29.07.2021, 18:00 • Football Academy Stadium, Jerevan (Arménie) • 2. predkolo • Miroslav Revaj

Tipsport: 7.36 4.57 1.46

Druhý polčas tohto odvetného stretnutia ešte ponúkol dva presné zásahy. V 71. minúte sa za Plzeň presadil striedajúci Falta, za Brest v samom závere znížil na konečných 1:2 z pohľadu bieloruského celku Bilenkij. Aj odvetné stretnutia sa teda končí rovnakým výsledkom a to víťazstvom Plzne 2:1 a český celok postupuje do tretieho predkola Európskej konfederačnej ligy.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera! (19:54:33)

90+4

90+3

Žltú kartu dostáva Areševič (Dinamo Brest).

90+2

Plzeň zahrávala rohový kop, ale ten ohrozenie brány Brestu nepriniesol. Už sa len čaká na záverečný hvizd hlavného rozhodcu.

90+1

V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

90

90. Bilenkij (DMB) - 1:2

90

Tím Dinamo Brest práve strelil gól!
Tak predsa len dáva bieloruský celok v tomto zápase gól, ale ten už prichádza neskoro! Veľká chyba defenzívy českého celku, brankár Hruška poslal loptu na Ndiayeho, ten ju chcel brankárovi vrátiť, ale miesto toho sa lopta dostala k STANISLAVOVI BILENKIJOVI a ten sám vo veľkej šanci nezaváhal – 1:2!

89

Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, či sa ešte bude niečo nadstavovať.

88

Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Šulc, prichádza Hlavatý.

88

Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Kayamba, prichádza Ba Loua.

87

Plzeň si postrážila rohový kop súpera a dostáva loptu ďaleko do bezpečia.

86

Sme už v záverečnej časti druhého polčasu a zrejme už s istotou môžeme povedať, že aj celého tohto dvojzápasu.

85

Striedanie v tíme Dinamo Brest: z ihriska odchádza Slabaševič, prichádza Maskalenčik.

85

Striedanie v tíme Dinamo Brest: z ihriska odchádza Šestjuk, prichádza Anufrijev.

84

Do kombinácie bieloruského celku sa zapája aj brankár Stěpanov. Plzeň začína úspešne obsadzovať stred poľa.

83

Čas sa už začína rýchlo krátiť. S najväčšou pravdepodobnosťou sa do tretieho predkola dostane Plzeň a môžeme konštatovať, že zaslúžene.

82

Teraz dokázal zaútočiť český celok, ale ako prvý bol pri lopte v pokutovom území brankár Stěpanov.

81

Uvidíme, či ešte Brest skúsi nejakým spôsobom zariskovať v útoku, alebo už bieloruský celok toto stretnutie bude chcieť len dohrať.

80

Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. O postupe vyzerá byť už jednoznačne rozhodnuté.