2:3
koniec po predl. (0:0)
29.07.2021, 18:00 • Vorskla Stadium • 2. predkolo • Jan Šlapáček (@Slapi1)
Tipsport: 1.99 3.24 4.36 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.99 - 3.24 - 4.36
FK Vorskla Poltava – Kuopion Palloseura
2:3
koniec po predl. (0:0)
Góly: 48. Thill (Stěpaňuk), 55. Skliar (Perduta) – 49. Sebban (Udoh), 90+3. Nissilä (Toivomäki), 111. Uzochokwu (Boateng)
Karty: 90. Stěpaňuk (VOR), 92. Perduta (VOR), 119. Tamm (VOR) – 35. Hämäläinen (KPS), 100. Nissilä (KPS), 115. Rangel (KPS), 120. Udoh (KPS) 96. Kušnirenko (VOR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 14:25.
FK Vorskla Poltava:
Riznyk – Česnakov (C) (105+1. Luizao), Tamm, Bondarenko – Perduta, Puclin (63. Čeljadin), Thill, Yakubu (79. Kušnirenko) – Skliar (72. Javorský), Kane (105. Pesic) – Stěpaňuk (105+1. Vakula)
Náhradníci: Tkačenko, Isenko – Luizao, Pesic, Kravčuk, Čeljadin, Eseola, Javorský, Kušnirenko, Vakula
Tréner:
Kuopion Palloseura:
Kreidl – Hämäläinen (62. Nissilä), Toivomäki, Tomas (85. Heinonen), Carrillo (81. Haarala) – Uzochokwu, Popovič (62. Rangel), Boateng, Sebban – Udoh, Ikaunieks (91. Ngwa)
Náhradníci: Rissanen – Rangel, Jyry, Nissilä, Haarala, Järvinen, Heinonen, Vidjeskog, Ngwa
Tréner:
Rozhodca: Orel – Hrabovský, Kotík
Diváci:
Prvý zápas: KuPS - Vorskla Poltava 2:2
Karaganda – FCSB • koniec po penal. (5:3) 15:00 2:1
FK Liepāja – CSKA Sofia • koniec po penal. (1:3) 16:00 0:0
Tobol Kostanaj – Hajduk Split • koniec po predl. 17:00 4:1
Vaduz – Újpest FC 18:00 1:3
Birkirkara – Ljubljana • koniec po penal. (4:5) 18:00 1:0
Honka Espoo – Domžale 18:00 0:1
Dinamo Brest – Plzeň 18:00 1:2
Keşla FK – Soči 18:00 2:4
Sumgait – Čukarički Belehrad 18:00 0:2
Vorskla Poltava – KuPS • koniec po predl. 18:00 2:3
Bodö/Glimt – Valur 18:00 3:0
Häcken – Aberdeen 18:30 2:0
FC Santa Coloma – Hibernian 18:30 1:2
Levadia Tallinn – Dundalk 18:30 1:2
Sepsi – Trnava • koniec po penal. (3:4) 18:30 1:1
Žilina – Limassol 18:45 2:2
Žodino – Kodaň 19:00 0:5
Rosenborg – Hafnarfjördur 19:00 4:1
Raków – FK Sūduva • koniec po penal. (4:3) 19:00 0:0
Slovácko – Lokomotiv Plovdiv • koniec po penal. (2:3) 19:00 1:0
FC Ashdod – Karabach 19:00 0:1
Vålerenga – Gent 19:00 2:0
Aarhus – Larne FC 19:00 1:1
Borisov – Dinamo Bt. 19:00 1:4
Milsami – Elfsborg 19:00 0:5
Sivasspor – CS Petrocub 19:00 1:0
Be'er Sheva – Arda Kyrdżali 19:00 4:0
Haifa – Dinamo Tbilisi 19:00 5:1
New Saints – Kauno Žalgiris 19:15 5:1
Tel Aviv – Sutjeska 19:30 3:1
Fola – Salihorsk 19:30 1:0
Breidablik – Austria 19:30 2:1
Novi Sad – FK Ponevěž 20:00 1:0
Partizani Tirana – Bazilej 20:00 0:2
Feyenoord – KF Drita 20:00 3:2
Śląsk – Ararat 20:00 3:3
AEK Atény – Velež Mostar • koniec po penal. (2:3) 20:00 1:0
Rijeka – Gżira 20:00 1:0
Puskás Akadémia – RFS Riga 20:00 0:2
Connah's Quay – Priština 20:00 4:2
Banja Luka – Linfield 20:00 0:0
Škendija – Riga FC 20:00 0:1
Servette – Molde 20:30 2:0
Aris Soluň – Astana • koniec po predl. 20:30 2:1
Universitatea Craiova – Laçi 20:30 0:0
Maribor – Hammarby IF 20:45 0:1
Bohemians Dublin – Dudelange 20:45 3:0
Dunajská Streda – Partizan 20:45 0:2
Osijek – Pogoń 21:00 1:0
Vllaznia Skadar – AEL Limassol 21:00 0:1
Santa Clara – Shkupi 22:00 2:0
120+2
120+1
120+1
120
120
119
118
117
115
114
113
111
Hosté se dostávají do vedení! Boateng parádním centrem našel hlavu ONUORAHA UZOCHOKWY a ten usměrnil míč k tyčce.
110
109
108
106