Celta Vigo – Cadiz CF

1:2

koniec (0:2)

17.09.2021, 21:00 • Vigo, Municipal de Balaidos • 5. kolo • Igor Tabiš

Po zmene strán sme sledovali výraznú snahu domácich futbalistov o vyrovnanie. Kontaktný gól prišiel v 64.minúte z kopačky domáceho Minu. Vyrovnávajúci gól sa domácim už nepodarilo streliť a hostia vďaka obetavej defenzíve získavajú po víťazstve 2:1 všetky tri body do tabuľky. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:54:31)

90+6

Dôležitý zákrok v podaní Ledesmu, hostia by to už mali zvládnuť.

90+5

Dlhý nákop do šestnástky v podaní domáceho brankára Ditura nepriniesol vyúžený vyrovnávajúci gól Celty Vigo.

90+4

Cádiz sa v závere zápasu pokúsil o rýchly protiútok, hostia však nezvládli finálnu prihrávku.

90+2

Po štandardke domácich sa mala obrana hostí opäť na pozore, aj tentokrát však situáciu zvládla.

90+1

Zblokovaná strela domácich po ktorej uvidíme rohový kop.

90

Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase šesť minút.

89

Žltú kartu dostáva Brais Méndez (Celta Vigo).

88

Center domácich z pravej strany zblokovaný, nasleduje teda rohový kop.

87

Prienik domácich hráčov po pravej strany končí vybehnutím hosťujúceho brankára Ledesmu.

86

Centrovanú loptu do šestnástky Cádizu vyriešila obrana hostí. Celta Vigo naďalej kombinuje na polovici súpera.

85

Striedajúci Arzamendia udržal loptu pri rohovej zastávke na polovici súpera. Autové vhadzovanie pre Cádiz.

83

Striedanie v tíme Cádiz CF: z ihriska odchádza Salvi, prichádza Álvaro Negredo.

82

Nepresná kombinácia v podaní domácich hráčov. Odkop od brány Cádizu.

81

Domáci futbalisti v závere zápsu stupňujú svoj tlak, obrana hostí doposiaľ odoláva.

80

Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 10 minút, v počte striel na bránu aktívnejší domáci hráči: 4-3.

79

Strata lopty domácich futbalistov v útočnej tretine ihriska, Cádiz vyráža dopredu. Hostia držia loptu na hranici pokutového územia.