koniec po predl. (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)

17.09.2021, 19:30 • SH Jižní Město • 2. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 6.9 7.5 1.2

Vojtěch Šimůnek byl vyhlášen za nejlepšího hráče Chodova a za Mladou Boleslav Domink Beneš (2+0). (21:31:59)
Prodloužená část dlouho netrvala a nakonec hosté berou plusový bod. Mladá Boleslav dnes narazila již na schopnějšího protivníka, který ji dnes nedal rozhodně nic zadarmo. Chodov snad může jen mrzet, že za stavu 4:2, si nechali dát dvě rychlé branky v rozmezí patnácti vteřin.

61:06

61:06 Dominik BENEŠ - 4:5

61:06

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je DOMINIK BENEŠ který byl před brankou trochu osamocen a přihrávku od Natova zužitkoval bez problémů. Asistence: Jan Natov.

60:01

Střely na branku ve třetí třetině: 7:9!
I třetí část přinesla na konci vyrovnaný stav a to znamená, že dojde na prodloužení. Chodov dnes hraje velmi dobře a měl slibné dvou brankové vedení. O to však přišel během patnácti sekund, kdy Mladá Boleslav vyrovnala dvěma slepenými brankami.

60:00

58:34

Chodov drží míček a spíše už si hlídá koncovku zápasu, zatímco Mladá Boleslav napadá a chtěla by rozhodnout ještě v základní hrací době.

56:15

Hráč Chodova si seběhl s míčkem blíž k brance, ale nepodařilo se mu přesněji zakončit.

55:25

Michal Podhráský byl pod tlakem a raději zpět přihrál ke své brance. Chodov volí rozvážnou hru a nechce udělat chybu jako první.

54:45

Hra se nyní často přerušuje a čekáme na nějakou souvislejší pasáž hry.

53:25

Oddechový čas pro hosty.

52:23

Dokonce zápasu už zbývá pár minut a nyní už může rozhodovat jakákoliv menší chyba.

51:00

51:00 Jakub BÍNA - 4:4

51:00

Mladá Boleslav nyní názorně ukázala soupeři, jak během patnácti sekund přijít o dvou brankové vedení! Koláčný se rozběhl po pravé straně a před branku poslal poskakující míček, který dokázal do branky usměrnit JAKUB BÍNA. Asistence: Petr Koláčný.

50:45

50:45 Martin TOKOŠ - 4:3

50:45

Autorem branky je MARTIN TOKOŠ, který měl na pravé straně dostatek prostoru a trefil odkrytou část branky. Asistence: Milan Tomašík.

49:43

49:43 Tom ONDRUŠEK - 4:2

49:43

Chodov právě vstřelil branku!
A pozor! Tohle už bude pro Mladou Boleslav těžké. Ta přišla o míček na polovině palubovky a Skřivánek našel přesným pasem před brankou TOMA ONDRUŠKA. Asistence: Martin Skřivánek.

48:40

Bauer musel nyní dávat pozor na nebezpečnější rychlý útok soupeře a nakonec to zvládl a drží naděje pro svůj tým.

47:09

Ovšem Jakub Bína už se na to asi nemůže dívat a pokouší se aktivně napadat rozehrávku Chodova.

46:42

Chodov u míčku a po rozehrávce kombinuje před svou brankou. Mladá Boleslav vyčkává s čím jejich sok přijde.

44:44

Na druhé straně zakončoval chodovský hráč a taky minul prostor mezi třemi tyčemi.

44:21

Jakub Bína vyslal nečekanou střelu z otočky, ta šla asi metr metry od branky!

43:56

Nepřesná střela nyní skončila za brankou Šimůnka. Mladá Boleslav poprvé v dnešním zápase prohrává a musí dotahovat jedno brankové manko.

42:21

42:21 Marek VÁVRA - 3:2

42:21

Ovšem nyní se domácí dostali do rychlého protiútoku a těsně před brankou tečoval míček do branky MAREK VÁVRA. Asistence: Petr Majer.

41:39

Chodov byl v úvodních sekundách závěrečné části na míčku, ale nedokázali vytěžit nic nebezpečného.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 4:9!
I ve druhé třetině se Mladá Boleslav dostala do vedení, ale Chodov velmi brzy dokázal vyrovnat. Od té doby jsme mohli vidět vyrovnanou hru od obou stran, kdy se oba celky snažily o vstřelení další branky, ale brankáři další míček do své branky nepustili.

40:00

38:38

Chodov rozehrává na polovině soupeře. Dokáže se některý z týmů ještě prosadit nebo i po druhé třetině bude stav nerozhodný.

36:30

Jako nyní Bauer, který viděl přízemní pokus a ten vyrazil nohou.

35:16

Chodov hraje s Boleslaví překvapivě vyrovnanou partii. Oba týmy aktivně útočí, ale brankáři většinou zasahují proti střelám, které dobře vidí.

33:34

Šimůnek předvedl dobrý zákrok, při další střele jej zachránila horní tyčka. Mladá Boleslav byla blízko k opětovnému vedení!

32:27

Hráč hostí vystřelil a přitom přelomil hůl bránícího hráče.

31:22

Míček proplul před brankou Bauera a ten jen stínoval a dával pozor na případnou teč. Nakonec míček došel až do rohu palubovky.

30:27

Domácí drží míček a opět opatrně chtějí založit smysluplnou útočnou akci.

28:29

28:29 Daniel EREMIÁŠ - 2:2

28:29

Vedení hostí dlouho netrvalo a prakticky z dalšího útoku Chodova inkasují. Autorem branky je DANIEL EREMIÁŠ. Asistence: Petr Majer.

27:53

27:53 Tadeáš CHROUST - 1:2

27:53

Autorem branky je TADEÁŠ CHROUST, který z druhé vlny dorazil odražený míček přesně za záda Šimůnka. Asistence: Martin Tokoš.

27:16

Chodovští mají nyní o něco více ze hry a častěji se dostávají na polovinu svého soka.

26:11

Mikuláš Komárek nezpracoval neposedný míček před Bauerem a nedostal se do slibného zakončení!

25:22

Jan Natov nabral rychlost, ale v době přihrávky zanechal míček za sebou.

25:00

Hraje se z jedné strany na druhou a zatím největší práci odvádí obrany obou týmů, které nepouští hráče moc do zakončení.

22:56

Petr Majer si přebíral dlouhou přihrávku u pravého mantinelu, ale přes vracejícího se obránce nakonec neprošel do zakončení.

21:47

Chodovský celek se snaží o vedoucí trefu a dostal se před branku soupeře. Ovšem Bauera nepřekonal.

20:01

Střely na branku: 3:4!
První třetina byla trochu opatrná od obou stran a až s přibývajícími minutami zápasu se dařilo obou týmům dostávat do šanci. Jako první se do vedení dostali hosté a jejich soupeř dokázal vyrovnat v samém závěru první třetiny.

20:00

19:03

19:03 Martin ŘEZÁČ - 1:1

19:03

Chodov se dostal k vyrovnání těsně před koncem první třetiny. MARTIN ŘEZÁČ zužitkoval přihrávku od Kafky. Asistence: Lukáš Kafka.

17:55

Blíží se nám závěr první třetiny a Chodov se snaží o vyrovnání, ale zatím naráží na pevnou obranu soupeře.

16:25

Fotbalovým způsobem nyní raději odpálil míček jeden z hráčů Chodova a jejich soupeř bude rozehrávat poblíž jejich branky.

14:45

Martin Tokoš se před brankou natahoval ke střele, nakonec mu jeden z bránících hráčů odpravil puk na zadní mantinel.

14:02

Brankáři Chodova nyní vypadl míček a naštěstí pro něj, další střela skončila mimo jeho branku!

12:45

Mladá Boleslav se začíná dostávat do rychlý protiútoku a to ihned po ztrátě míče Chodova.

11:11

11:11 Dominik BENEŠ - 0:1

11:11

A tak udeřili hosté na druhé straně! Autorem branky je DOMINIK BENEŠ, který si hezky vyběhl před branku a zakončil ke vzdálenější levé tyčce. Asistence: Jiří Curney.

11:06

Ani v první přesilovce se Chodovu nepodařilo otevřít skóre zápasu.

09:51

Polovina přesilovky je pryč a Chodov si zatím nedokáže vypracovat nebezpečnou situaci.

08:56

Patrik Suchánek však za toto vražení do Majera vidí trest! První přesilovka pro Chodov.

08:56

Petr Majer zbytečně nyní šel do brankáře a hráč hostí mu to následně postrčením do něj dal jasně najevo.

07:48

Mladá Boleslav nyní drží míček a přihrává si na vlastní polovině.

06:31

Nyní střela mladoboleslavského hráče, která minula branku Chodova.

05:59

Petr Majer vystihl rozehrávku soupeře a mohl se dostat sám na branku. Ale poslední hráč hostí se stihl zastavit a ještě ubránit Majera.

05:08

Lukáš Punčochář nedokázal zkrotit poskakující míček a z dobré pozice vystřelit. Vzápětí byl zpacifikován obránci Chodova.

04:29

To se jim však příliš nepodařilo a nyní napadají soupeře, aby získali míček zpět.

04:03

Opatrná hra v úvodu utkání a u míčku je domácí celek, který nikam nespěchá a che na jistotu založit útok.

02:51

Dlouhý pas zamířil až na branku Chodova, Vojtěch Šimůnek si poradil a vyrazil míček.

02:21

Jiří Curney obdržel míček na pravou stranu, ale byl ihned bráněn a nedostal se ke svému zakončení.

01:39

Hostující celek bojuje o míček za brankou Chodova.

01:06

První útok Boleslavi nevyšel a nyní se ke kombinaci dostává Chodov.

00:33

Jako první je u míčku hostující celek a ten se snaží poprvé zaútočit.

00:01

FAT PIPE Florbal Chodov: Šimůnek (Pergler) – Maxa, T. Vávra, Slunečko, Sýkora, J. Bauer, Horký, Podhráský, Strnad – Komárek, Vošta, M. Vávra, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Eremiáš, Majer, Dufek, Kafka.

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Hemerka, Suchánek, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Fořt – Tomašík, Tadeáš Chroust, J. Bína, Tokoš, Do. Beneš, Korych, Zoufalý, Curney, Pěnička, Natov.

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka.

FAT PIPE Florbal Chodov
Chodov v úvodním kole měl překvapivě starosti na palubovce Otrokovic. I když si v začátku zápasu dokázal vypěstovat dvou brankové vedení, Otrokovice srovnaly na 2:2 a k vidění byla vyrovnaná hra! Po druhé třetině svítil na světelné tabuli stav 7:6 pro Chodov. Ve třetí části však už nepadla ani jedna branka, Chodov ubránil závěrečný tlak a mohl se radovat z prvních bodů.

Nejlepším hráčem utkání v dresu Chodova byl vyhlášen Radim Slunečko, který v po zápasovém rozhovoru přiznal, že odehráli těžký zápas a naivně si mysleli, že počáteční odskočení ve skóre bude na soupeře stačit.
Trenér David Podhradský se nechal slyšet, že když byli jeho svěřenci na koni a dařilo se jim, tak vlastními zbytečnými chybami nechali soupeře se vrátit do hry a o body se bojovalo až do poslední minuty.

Předvýběr.CZ Florbal MB
Mladá Boleslav si v úvodu nového ročníku s chutí zastřílela. Nemohoucí Liberec rozstřílela 10:2! Až za stavu 4:0 pro favorita, se Liberci podařilo snížit za pomocí přesilové hry, ale následně se o další změnu ve skóre starali opět mladoboleslavští, kteří dělali svému soupeři hlavně problémy z rychlých brejkových situací.
V rozhovoru, trenér Petr Novotný, uznal, že zápas běžel podle jejich not. Zároveň mluvil o nových změnách v týmu a řekl, že i do dalších zápasů musí být jeho celek trpělivý a chtějí vyhrávat další zápasy (zvláště v domácím prostředí).
Brankář, Lukáš Bauer, mluvil o tom, že byla znát ještě nesehranost jeho týmu. Uznal kvality svého soka, ale vyzdvihl lepší produktivitu svých spoluhráčů na palubovce. Zmínil i změny v kádru a řekl, že se nyní učí sehrávat nové vazby apod. Od zápasu Chodova očekává těžký boj, který nebude rozhodně jednoduchý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

4:5

Góly a asistencie: 20. Řezáč (Kafka), 29. Eremiáš (Majer), 43. M. Vávra (Majer), 50. Ondrušek (Skřivánek) – 12. Do. Beneš (Curney), 28. Tadeáš Chroust (Tokoš), 51. Tokoš (Tomašík), 51. J. Bína (Koláčný), 62. Do. Beneš (Natov)

Rozhodca: Kamil Sojka a Tomáš Sojka