koniec Slovensko – Čile 1:1

17.09.2021, 19:25 • NTC Aréna Bratislava • Filip Kosnáč

Tipsport: 1.73 2.1

6:3

Ten už je využitý víťazným forhendom Gomboša po dobrom podaní a v rozhodujúcom sete slovenská jednotka vyhrala na Jarrym 6:3!

5:3

Jarryho úspešný volej a je znížené na 3:5 v rozhodujúcom sete.

5:2

Priamym bodom už Gomboš potvrdzuje brejk a znova je jediný gem od víťazstva, keďže vedie 5:2 v rozhodujúcom sete.

4:2

Gomboš diktoval výmenu forhendami a ten po čiare ju zakončil, preto slovenská jednotka vyhráva 4:2 v rozhodujúcom sete!

3:2

Gomboša podržalo podanie, priamym bodom potvrdil vedenie 3:2 v rozhodujúcom sete.

2:2

Druhý gembal už je využitý víťazným forhendom a Jarry vyrovnáva na 2:2 v rozhodujúcom sete.

2:1

Gombošove eso zakončuje gem a slovenská jednotka vedie 2:1 v rozhodujúcom sete.

1:1

Ani tento return Gomboša sa nedostal do kurtu a Jarry vyrovnáva na 1:1 v rozhodujúcom sete.

1:0

Dôležitá otočka, keď Gomboša podržalo podanie a ujíma sa vedenia 1:0 v rozhodujúcom sete.

6:7

Tretí setbal Jarry už pri svojom podaní premenil priamym bodom a druhý set vyhral v tesnom tajbrejku 7:5, preto o víťazovi rozhodne až tretí set!

6:6

Ďalšie dobré podanie, ktoré Jarry nemal šancu vrátiť a Gomboš dostáva druhý set do tajbrejku po tom, čo odvrátil dva setbaly.

5:6

Gomboš nezmestil do kurtu krížny bekhend a Jarry otáča na 6:5 v druhom sete, preto má istý tajbrejk.

5:5

Veľké šťastie pre Jarryho, ktorého forhendový return prešiel na druhú stranu cez pásku a zápas tak pokračuje, pretože je vyrovnané 5:5 v druhom sete!

5:4

Víťazný forhend pre Jarryho, ktorý sa ešte drží v zápase a znižuje na 4:5 v druhom sete.

5:3

Priamy bod pre Gomboša, ktorého delí od víťazstva jediný gem, pretože vyhráva 5:3 v druhom sete.

4:3

Ďalší return Gombošovi nevyšiel a Jarry znižuje na 3:4 v druhom sete.

4:2

Krížny víťazný forhend pre Gomboša, ktorý potvrdil brejk a vedie 4:2 v druhom sete.

3:2

Jarry netrafil do kurtu druhý úder z forhendu a Gomboš vyhráva 3:2 v druhom sete, takže má našliapnuté za prvým bodom pre Slovensko!

2:2

Teraz sa výmena opakovala, Jarry pokazil nábehový slajzovaný bekhend a Gomboš vyrovnáva na 2:2 v druhom sete.

1:2

Určite mu to ale nevadí, pretože po priamom bode Jarry vedie 2:1 v druhom sete.

1:1

Bekhend Jarryho letel do siete a Gomboš rýchlo vyrovnáva na 1:1 v druhom sete.

0:1

Priamy bod pre Jarryho, ktorý vstupuje do druhého setu podržaným podaním a vedie 1:0.

6:3

Gomboš set zakončuje priamym bodom a prvý set nad Jarrym vyhral pomerom 6:3!

5:3

Gombošovi nevyšiel forhend po čiare a Jarry znižuje na 3:5 v prvom sete.

5:2

Priamy bod pre Gomboša z druhého podania a je z toho vedenie 5:2 v prvom sete.

4:2

Vzápätí ďalšie eso pre Jarryho, ktorý znižuje na 2:4 v prvom sete.

4:1

Jarry nedostal forhend cez sieť a Gomboš vedie 4:1 v prvom sete.

3:1

Jarrymu sa už podarilo obrat dokonať priamym bodom a je znížené na 1:3 v prvom sete.

3:0

Return Jarryho skončil za základnou čiarou a Gomboš vyhráva 3:0 v prvom sete.

2:0

Presná hra od Gomboša, ktorý zakončil bekhendom po čiare a vedie 2:0 v prvom sete!

1:0

Znova Gombošovi pomohlo podanie a slovenská jednotka sa ujíma vedenia 1:0 v prvom sete.