18.09.2021, 16:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • Filip Krůza cz

Ode mne je to vše, přeji pěkný večer. (18:47:31)

Hity: 12:3
Trestné minuty: 6:6
Československá stopa:

Martin Bakoš (SOC): 0+0, 3 střely, 16:37 čas na ledě
Utkání je za námi. Nádherná podívaná to ani zdaleka nebyla, to však hokejisty Kazaně nemusí vůbec zajímat. Jsou to totiž oni, kdo si po vítězství 1:0 připíše všechny body na své konto. Ve 48. minutě rozhodl po hezké akci Lindholma Kirill Petrov. Soči si moc šancí nevypracovalo a proto nakonec žádný gól nevstřelilo.

59:30

Hosté už v šesti, domácí nahození na bránu bylo moc pomalé a obránce jej tak stihl v klidu dojet.

58:58

Teď už bude Soči muset začínat opět ze své zóny, do konce přitom zbývá už pouze minuta.

58:24

Hosté se konečně drží v útočném pásmu, brankář Treťjak ale stále zůstává mezi třemi tyčemi.

57:25

Více hrozí spíše Kazaň než její soupeř. Ani jeden ze svých protiútoků ale nedotáhla až do toho úspěšného konce.

56:45

Je to spíš trápení ze strany hostů. Je pravda, že Kazaň na tom dnes nebyla za o tolik lépe, ale ten jeden klíčový gól dala.

56:07

Ofsajd Kazaně a do konce už nezbývají ani čtyři minuty. Čas nám díky předchozí delší pasáži opět trochu poskočil.

54:45

Kazani to samozřejmě vyhovuje a v tomto stavu by svého soupeře pochopitelně chtěla udržet co nejdéle, ideálně až do sirény.

54:15

Nyní už zbývá ani ne šest minut do konce třetí třetiny a Soči si od gólu soupeře nevytvořilo žádnou šanci.

52:50

Soči se v pásmu soupeře sice nějakou dobu držel, střeleckou příležitost a pozici si ale vytvořit nedokázalo. Pro hosty teď čas bude utíkat hodně rychle.

52:33

Teď se ovšem domácím hokejistům moc nepovedla rozehrávka, protože kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.

51:57

Je vidět, jak vstřelená branka Kazani pomohla. Zase je totiž lepším týmem na ledě a bez problémů si hlídá svůj náskok.

51:42

Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Pro Soči to v závěru třetí periody nebude jednoduché. Pokračovat budeme po komerční přestávce.

50:56

Kazaň se evidentně nechystá zatáhnout a budu i nadále útočit. Je pravda, že její vedení je to nejtěsnější možné.