koniec po predl. (0:2, 1:0, 2:1 - 1:0)

19.09.2021, 13:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • 5. kolo • Petr Pavlík cz

Tipsport: 1.53 5.0 5.17

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji všem za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit. Na počtenou! (15:28:50)
Máme dobojováno! Ve vyrovnaném duelu sparťané berou po vítězství 4:3 v prodloužení nad Plzní cenné dva body, Škodovka si domů odveze jeden bod.

61:55

61:55 Erik THORELL - 4:3

61:55

Sparta právě vstřelila branku!
Je konec! Filip Chlapík posunul kotouč do samostatného úniku ERIKU THORELLOVI a švédský forvard tváří v tvář pokořil Pavláta střelou na vyrážečku. Sparta vítězí v prodloužení. Asistence: Filip Chlapík.

61:02

David Kaše se vrátil zpět do středního pásma a sparťané rozjíždějí další útočnou akci. Plzeňští hráči se zatím pouze brání před gólmanem Pavlátem.

60:14

Jako první se do útočného pásma podívali domácí hokejisté. Řepík kroužil s pukem na hokejce v prostoru u modré čáry, Pavlát střelu domácích pokryl.

60:01

Hráči jsou již připraveni na prodloužení, jdeme na to!
Sparťané ve třetí třetině otočili skóre dvěma zásahy, když se nejprve prosadil Roman Horák a vzápětí také Michal Moravčík. Plzeň ovšem vyrovnala ve své přesilové hře pět na tři, když se prosadil Jan Schleiss. Po krátké pauze bude následovat prodloužení.

60:00

59:53

Plzeň měla velké štěstí! Sparťané si připravili dobrou šanci, Horák přihrával do dobré pozice Michalu Řepíkovi, který v luxusní pozici minul branku.

59:25

Martins Dzierkals spěchal za kotoučem do útočného pásma, ale poslední sparťanský obránce byl u puku dříve. Rozhodčí píská zakázané uvolnění.

58:31

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Jakub Kindl poslal kotouč Martinu Langovi, který jen tečoval puk do útočného pásma. Oba týmy už nechtějí udělat chybu.

57:44

Vzápětí bylo rušno také na druhé straně! Roman Horák střílel v kleče, ale brankář Pavlát byl pozorný a ukryl kotouč ve své náruči. Hra je znovu přerušena.

57:32

Martin Lang byl na chvíli osamocen před brankou Sparty, ale Salák i v nevýhodné pozici dokázal zastavit kotouč a udržel naděje pro sparťanský tým.

56:59

Plzeňští hokejisté předvedli další rychlý atak na domácí branku, ale brankář Salák za pomoci svých obránců celou situaci ustál. Oba týmy vzápětí střídají.

55:51

Teď byli hosté velmi blízko! Ludwig Blomstrand nastřelil svou ranou od modré čáry levou tyčku Salákovy branky. Velké štěstí pro domácí Spartu.

54:39

Plzeň ještě pokračuje ve své klasické početní výhodě. Mezitím však získal kotouč David Vitouch, který ušetřil cenné vteřinky ze sparťanského oslabení.

4:3

Góly a asistencie: 32. Polášek (R. Horák, Řepík), 50. R. Horák (Sobotka), 52. Moravčík (E. Thorell), 62. E. Thorell (F. Chlapík) – 9. G. Thorell (Kvasnička), 18. Schleiss (Dzierkals, Bulíř), 54. Schleiss (Dzierkals, Bulíř)

HC Sparta Praha: Salák (Neužil) – Moravčík, Mikliš, Tomáš Dvořák, M. Jandus, Polášek, Jeřábek – Sobotka, R. Horák, Řepík – E. Thorell, D. Kaše, F. Chlapík – Buchtele, Vitouch, M. Forman – Z. Doležal, Zikmund, Prymula.

HC Škoda Plzeň: Pavlát (D. Furch) – Budík, Čerešňák, Graňák, Jiříček, J. Kindl, Kvasnička, L. Kaňák – Dzierkals, Mertl, Schleiss – Kantner, Kodýtek, Bulíř – Blomstrand, G. Thorell, M. Lang – Malát, Přikryl, Kuťák.

Rozhodca: Hodek, Šindel – Brejcha, Votrubec

Diváci: 5 641