19.09.2021, 17:00 • SH Maloměřice • 3. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 7.78 7.3 1.2

René Slezák (2+0) nejlepším hráčem za Hattrick a Jakub Buršík (2+3) za hostující celek. (19:04:28)

Střely na branku ve třetí třetině: 10:5!
Třetí třetina nám přinesla celkem osm branek a někdo by mohl říci, že mohlo jít o zajímavou podívanou. Opak je pravdou. V mezihře jsme neviděli žádnou strhující podívanou. Hattrick se snažil dotahovat soupeře, ale ten vždy po inkasované brance udeřil a držel si pohodlný náskok po celou dobu zápasu.

58:44

58:44 Lukáš LHOTA - 6:9

58:44

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Autorem branky je LUKÁŠ LHOTA, který ještě spíše kosmeticky upravil skóre. Asistence: David Sládeček.

57:39

57:39 Matěj KOSTKA - 5:9

57:39

Bohemians právě vstřelili branku!
A aby toho nebylo málo pro domácí celek, tak jejich zmar dokonal MATĚJ KOSTKA, který si dal vlastní branku, když chtěl před prázdnou brankou odstřelit míček, ale poslal jej do branky. Hattrick to totiž zkoušel bez svého brankáře.

56:11

56:11 René SLEZÁK - 5:8

56:11

Tak tohle byla opravdu bleskurychle využitá přesilová hra! RENÉ SLEZÁK vystřelil ihned po rozehrání standardní situace. Asistence: Jiří Juhaňák.

56:10

Petrák je však nyní vyloučen za blokování hokejky a hosté budou muset ještě bojovat v posledních minutách.

56:10

Uvidíme, zda oddechový čas ještě domácím pomůže. Zatím to vypadá, že si Bohemka dokáže udržet náskok v poklidu.

55:30

Oddechový čas pro domácí.

54:24

Domácí celek nakonec svou přesilovou hru nepřetavil ve snížení.

53:28

To se Bohemce moc nepodařilo a Brno se opět dostalo k obléhání jejich svatyně.

53:08

Nakonec střela nepřišla a hosté mají míčem ve své moci a budou spíše šetřit čas.

52:34

Hattrick ví, že v této přesilovce má ještě potenciální poslední naději, jak dramatizovat zápas. Trpělivě si zatím kombinuje před brankou Michajloviče.

51:55

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Jan Malič – 2 min., Sekání).

51:55

Trochu emocí nyní sledujeme na palubovce, které už byly zřejmé v posledních soubojích. Nyní už po přerušené hře došlo i na slovní výměnu názorů mezi oběma tábory.

51:03

51:03 Matěj HRONEK - 4:8

51:03

Michajlovič už nebyl v poslední době v nějaké permanenci a nyní na něj šla střela od MATĚJE HRONKA, která skončila za jeho zády. Asistence: David Sládeček.

50:12

Dokonce zápasu zbývá poslední desetiminutovka a vypadá to, že Hattrick ani dnes na první body v sezóně nedosáhne.

48:59

Hosté drží míček a svým způsobem si drží náskok a už nikam nepospíchají.

47:04

47:04 Jan MALIČ - 3:8

47:04

Obrana Hattricku dnes skutečně nezažívá nejlepší den a jsou blízko k jubilejní desáté inkasované brance. Autorem branky je JAN MALIČ, který si na levé straně rychle naběhl na přihrávku z pravé strany a nekompromisní ranou nedal brankáři šanci. Asistence: Filip Forman.

45:50

45:50 Peter STELLER - 3:7

45:50

Ovšem PETER STELLER opět bere vítr z plachet domácímu celku a ten podruhé v dnešním zápase prohrává o čtyři trefy. Asistence: Jiří Kratina.

45:08

45:08 Dominik DVOŘÁK - 3:6

45:08

DOMINIK DVOŘÁK překonal Michajloviče a ještě svým způsobem dává určitou šanci pro svůj celek, aby něco se zápasem udělal. Brance předcházela chyba v rohu palubovky, kdy hráč nerozehrál dobře a míček se rázem objevil na středu. Odtud už pálil Dvořák. Asistence: Marek Fuchs.

44:17

Kolajta nyní zasáhl proti další snaze soupeře. Nakonec došlo k menšímu faulu a domácí budou rozehrávat od své branky.

42:22

Michajlovič si připsal další zákrok a jak je u něj zvykem, dlouhým výhozem chtěl vysunout spoluhráče, který došel až za branku soupeře, kde o míček přišel.

40:39

40:39 Karel PETRÁK - 2:6

40:39

Tak vstup se domácím do třetí periody moc nepovedl a velmi brzy opět inkasují. Autorem branky je KAREL PETRÁK. Asistence: Jakub Buršík.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině: 12:5! Překvapivě měli domácí střeleckou převahu. Na druhou stranu Bohemce stačilo pět střel, aby z toho třikrát skórovala.
V úvodu druhé třetiny se hosté dvakrát prosadili a již vedli 4:0. Až poté se ofenzíva Hattricku částečně probudila a vstřelila dvě branky. Nicméně před ukončením druhé třetiny se Bohemce podařilo docílit své další trefy a má slibný tří brankový náskok do závěrečné třetiny.

40:00

38:43

38:43 Karel PETRÁK - 2:5

38:43

Domácím se daří znovu odskočit ve skóre a opět ukázali, že když se jim naskytne dobrá příležitost, tak ji většinou promění. Autorem branky je KAREL PETRÁK. Asistence: Jakub Buršík.

37:37

Radovan Michajlovič bezpečně zachytil míček a ten dlouhým výhozem vyslal směrem dopředu. Tam se jeho spoluhráči nedostali k zakončení.

36:12

Domácímu celku notně pomohly dvě trefy v krátko době za sebou a občas se dostanou do blízkosti branky Bohemians, která má v posledních minutách více práce v defenzívě.

34:39

34:39 René SLEZÁK - 2:4

34:39

Bohemka se nejspíše nechala unést čtyř brankovým náskokem a po brance RENÉHO SLEZÁKA už mají jen poloviční náskok. Asistence: Matěj Hronek.

33:47

33:47 Jonáš KŮRA - 1:4

33:47

Domácí se vzápětí podařilo poprvé vyzrát na dobře bránícího soupeře a dávají svou první branku. O tu se postaral JONÁŠ KŮRA. Asistence: Lukáš Vlach.

32:38

32:38 Jakub BURŠÍK - 0:4

32:38

Hostům opravdu stačí málo a zase z nenápadné akce dávají další branku. Autorem branky je JAKUB BURŠÍK. Bez asistence.

31:14

I druhá třetina nám nabízí spíše nezáživnou hru. Nějaký zvýšený tlak z pohledu prohrávacího celku zatím k vidění není.

28:46

Zachycený míček brankáře Kolajty a ten jej vyhazuje až na druhou stranu. Domácí zatím zvládají své oslabení.

28:05

Hostující celek začal přesilovku kombinací a po sraženém nahození se Hattrick osvobozuje.

27:34

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Matěj Kostka – 2 min., Nedovolené vrážení).

26:59

Domácí, kteří ztrácí již tři branky, se zatím moc neženou do před brankového prostoru a stále se jen ztěžka přes bránícího soupeře prosazují.

26:06

Hattrick ztratil při přechodu do útoku míček a hned se musel vracet, aby zamezil protiútoku Bohemians.

24:40

I když nesledujeme ofenzivní podívanou. Čas od času se hosté dostanou k brance soupeře a to skončilo jejich další trefou, kterou vsítil FILIP FORMAN. Asistence: Jakub Buršík.

23:54

Lukáš Suk raději odehrál míček zpět ke své brance, neboť u mantinelu podklouzl a nechtěl riskovat ztrátu míčku.

22:34

Ovšem trpělivá hra jim přinesla i zaváhání a soupeř se dostal ke střele, tu pokryl jejich brankář.

21:56

V úvodu druhé třetiny mají míček hráči Bohemians a ti trpělivě kombinují a hledají cestu k brance soupeře.

20:01

Střely na branku: 6:10!
První třetina byla ve znamení boje od obou stran. Hosté se každopádně dostali ke dvěma zásahům. Hattrick se snaží aktivně útočit, ale často naráží na sehranou defenzívu Bohemians, která zatím dobře plní své obranné povinnosti.

20:00

18:36

Lukáš Kučera chtěl střílet z levé strany. Hráč Bohemky mu včas do střely vložil svou hůl a nepropustil míček na branku.

17:57

Míček nyní přeletěl branku Bohemians a Hattrick nyní bojuje o míček za brankou Michajloviče.

16:10

Domácí brankář nyní ukázal dobrý zákrok a nedovolil další skórování svého soupeře.

14:50

14:50 Jakub BURŠÍK - 0:2

14:50

Trochu smolná branka pro domácí celek. Ondřej Kolajta skákal po míčku, ale ten nakonec nedokázal sebrat. JAKUB BURŠÍK pak byl u branky připraven k dorážce a nakonec dokázal míček dostat do branky. Asistence: Karel Petrák.

13:45

Míček se nachází na čepelích Bohemky a ta s ním kombinuje na své vlastní polovině.

12:39

Jakub Buršík měl trochu více prostoru na své pravé straně. Opět však narazil na bránícího čepel hráče Hattricku a jeho přihrávka před branku neprošla.

12:10

Zatím sledujeme boj na obou stranách. Ani jeden tým nepouští toho druhého do zakončení.

10:13

Lukáš Kuncman nedokázal dobře vystřelit a míček se odrazil od soupeře a musel se rychle vracet zpět, aby zamezil protiútoku.

09:31

Další nebezpečná situace před brankou Bohemians. I nyní se hostům podařilo dostat míček od své branky a stále drží těsné vedení.

07:54

Jeden z hráčů Bohemky upadl poblíž poloviny a rázem se Brno dostalo do slibného přečíslení. René Slezák nedokázal zvednout míček dostatečně, aby jej dostal za záda brankáře!

06:42

Hráči hostí se snaží aktivně napadat, ale zatím jim není souzeno si na delší dobu podržet hrací předmět.

05:41

Brňané se snaží o vyrovnání a mají nyní více ze hry. Ovšem Michajloviče se jim nedaří výrazně ohrozit.

04:27

Nepřesná střela na branku Fbš, která se nevešla mezi tři tyče.

03:05

Michajlovič neměl míček pod kontrolou a ten na krátko vyplaval před jeho brankou. Defenzíva Bohemky nakonec zvládla tuto první ošemetnou situaci ve svém brankovišti.

01:44

Autorem branky je JAN MALIČ, který velmi brzy využil první přesilovou hru a hosté se tímto dostávají do vedení. Asistence: Filip Forman.

01:30

Rozehrávka Bohemky po kterém přišla střela, která byla sražená.

01:25

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (René Slezák – 2 min., Sekání).

00:40

Jakub Buršík dostal míček na pravou stranu, obránce mu však znemožnil další postup směrem k brance.

00:01

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Hattrick nemá dobrý vstup do sezóny, kdy ve včerejším duelu padl s Pardubicemi 7:5! S pardubickým celkem sehrál vyrovnanou partii, avšak ve třetí třetině měl jejich soupeř o něco více sil a diktoval tempo zápasu. Hattrick ještě před koncem snížil na kontaktní branku, ale ve hře bez brankáře už nedokázali ohrozit branku Pardubic a zatím čekají na své první body v nové sezóně.

FbŠ Bohemians

Bohemka se ve druhém kole postarala o překvapení druhého kola, kdy po výsledku 7:4 zdolala více mistra z Vítkovic! Obrovský debut zažívá Filip Petrák, který ve svých prvních dvou startech mezi elitou nasbíral už sedm bodů! Proti Vítkovicím stihl do konce druhé třetiny hattrick a následně ještě přidal jednu branku! Zazářil i Filip Forman, který se na vítězství podílel čtyřmi body (1+3).
Petrák hodnotil utkání jako pozitivní a z jejich strany šlo o povedený zápas. Stejné slova měl i trenér Bohemky, který vyzdvihl, že se jeho tým držel plánu a slušně hráči bránili. Zkrátka šlo o dobrý a povedený zápas!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:9

Góly a asistencie: 34. J. Kůra (Vlach), 35. Slezák (M. Hronek), 46. Do. Dvořák (Fuchs), 52. M. Hronek (Sládeček), 57. Slezák (Juhaňák), 59. Lhota (Sládeček) – 2. Malič (F. Forman), 15. Buršík (Petrák), 25. F. Forman (Buršík), 33. Buršík, 39. Petrák (Buršík), 41. Petrák (Buršík), 46. Steller (Kratina), 48. Malič (F. Forman), 58. Kostka (vla.)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: O. Kolajta (Létal) – Jalový, Kostka, Sládeček, Suk, M. Kůra, J. Kůra – L. Kučera, Brom, Procházka, Fuchs, Juhaňák, Do. Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, Bednář, M. Hronek, Slezák.

FbŠ Bohemians: Michajlovič (Hyršl) – Malič, Kuncman, Čihák, Ďopan, Pastor – Šebek, Petrák, Steller, Buršík, Bílek, Gajdoš, Rod, Kratina, F. Forman, Růžek, Batkovič.

Rozhodca: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč