5:0
koniec (3:0)
12.10.2021, 20:45 • Estádio Algarve, Faro-Loulé • Skupina A • Michal Břuchanský
Tipsport: 1.05 16.1 50.0 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.05 - 16.1 - 50.0
Portugalsko – Luxembursko
5:0
koniec (3:0)
Góly: 8. Ronaldo (pen.), 13. Ronaldo (pen.), 18. B. Fernandes (B. Silva), 69. Palhinha (B. Fernandes), 87. Ronaldo (Neves)
Karty: 22. Nunes (POR), 84. Cancelo (POR) – 32. Martins (LUX)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:13.
Portugalsko:
Patrício – Cancelo, Pepe, Rúben Dias, N. Mendes – Palhinha (73. Neves), Moutinho (65. Mário), B. Fernandes (80. Guedes) – Ronaldo (C), André Silva (73. Leão), B. Silva (80. Nunes).
Náhradníci: D. Costa, A. Lopes – W. Carvalho, Danilo Pereira, J. Fonte, Guedes, Mário, Neves, N. Semedo, Nunes, Leão, Dalot.
Tréner:
Luxembursko:
Moris – Jans (C), Chanot, Carlson, Pinto (87. Muratovic) – Sinani (87. Veiga), Martins, Barreiro, O. Thill (46. Borges Sanches) – Rodrigues, S. Thill (46. Deville).
Náhradníci: Kips, Schon – Borges Sanches, Deville, Dzogovic, Malget, Muratovic, Omosanya, Pimentel, Selimovic, Skenderovic, Veiga.
Tréner:
Rozhodca: Bastien – Zakrani, Berthomieu (FRA)
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
84
32
22