1:1
koniec (1:0)
12.10.2021, 20:45 • Skupina D • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)
Tipsport: 1.76 3.66 5.06 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.76 - 3.66 - 5.06
Ukrajina – Bosna a Hercegovina
1:1
koniec (1:0)
Góly: 15. Jarmolenko (Cygankov) – 77. Ahmedhodžić (Miroslav Stevanović)
Karty: 11. Ćivić (BSN), 19. Ahmedhodžić (BSN), 64. Prevljak (BSN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:6.
Ukrajina:
Pjatov (C) – Matvijenko, Kryvcov, Zabarnyj – Tymčyk, Stepanenko, Šaparenko (72. Sydorčuk), Sobol – Jarmolenko (82. Zubkov), Jaremčuk (72. Sikan), Cygankov (82. Buleca).
Náhradníci: Buščan, Riznyk – Syrota, Sydorčuk, Kornijenko, Zubkov, A. Šabanov, Charatin, Buleca, Dovbyk, Sikan, O. Karavajev.
Tréner:
Bosna a Hercegovina:
Šehić – Miroslav Stevanović, Hadžikadunić, Ahmedhodžić, Ćivić – Hadžiahmetović, Nalić (58. Sarić), Kolašinac (90+1. A. Kovačević) – Gojak (58. Prcić), Džeko (C), Prevljak (82. Demirović).
Náhradníci: Vasilj, Pirić – Gazibegović, Zilijkić, Menalo, A. Kovačević, Cipetić, Jovičić, Demirović, Sarić, Prcić, Djumić.
Tréner:
Rozhodca: Zwayer – Achmüller, Dietz (všichni Německo)
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
90+1
82
82
82
72
72
58
58