2:1
koniec (1:0)
12.10.2021, 20:45 • Skupina F • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)
Tipsport: 1.13 8.39 20.2 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.13 - 8.39 - 20.2
Izrael – Moldavsko
2:1
koniec (1:0)
Góly: 28. Zahavi (Solomon), 49. Dabbur (Zahavi) – 90+5. Nicolaescu (Spătaru)
Karty: 45+3. Reabciuk (MOL), 82. Spătaru (MOL), 90+1. Rață (MOL) 85. Reabciuk (MOL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:17.
Izrael:
Marciano – Dasa (87. Podgoreanu), Abu Abaid, N. Bitton, Menachem – Abu Hanna (46. Arad) – Solomon, B. Natcho (C) (64. Kinda), Dor Peretz, Dabbur (74. Abada) – Zahavi.
Náhradníci: Nitzan, Peretz – Glazer, Cohen, Weissman, Arad, Shamir, Podgoreanu, Abada, Kinda, Davidzada.
Tréner:
Moldavsko:
Avram – Potîrniche (11. Bolohan), Posmac, Armaș (C) – I. Jardan, Dros (63. Spătaru), Rață, Ionita, Reabciuk – Puntus (46. Nicolaescu), Cociuc (46. Gînsari).
Náhradníci: Namașco, D. Celeadnic – Bolohan, Spătaru, Nicolaescu, Gînsari, Bogaciuc, Marandici, Iosipoi, Ghecev, Revenco, Cotogoi.
Tréner:
Rozhodca: Treimanis – Gudermanis, Spasjoņņikovs (všichni Litva)
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
90+1
85
82
45+3