1:0
koniec (1:0)
12.10.2021, 17:00 • Zaporizhzhya City Stadium • Skupina H • Adam Černý
Tipsport: 1.22 5.91 10.9 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.22 - 5.91 - 10.9
Ukrajina – Faerské ostrovy
1:0
koniec (1:0)
Góly: 24. Edmundsson (vla.)
Karty: 40. Edmundsson (UKR), 51. Radosavlevic (UKR), 88. Giessing (UKR), 88. Supryaha (UKR) – 12. Sørensen (FAO), 77. Skála (FAO)
Nepremenená penalta: 41. Sudakov (UKR), mimo
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 8:1. Rohy: 10:2. Fauly: 4:7.
Ukrajina:
Neshcheret – Syh, Bol, Batahov, Vivcharenko – Kryskiv, Bondarenko (C), Sudakov (70. Zhelizko) – Nazarenko (70. Supryaha), V'Yunnik (86. Kukharevych), Mudryk
Náhradníci: Fesiun – Zhelizko, Mykhailenko, Kukharevych, Supryaha, Biloshevskyi, Dubko, Alefirenko, Braharu
Tréner:
Faerské ostrovy:
Mørk – Johansen (46. Skála), Petersen, Edmundsson, Skipanes – Giessing, Mneney, Sørensen, Samuelsen – Radosavlevic (C) – Johannesen (46. Sólheim)
Náhradníci: Nilsson – Sólheim, Jensen, Johannesen, Sørensen, Løkin, Jonhardsson, Øregaard, Skála
Tréner:
Rozhodca: Mario Zebec – Hrvoje Radić, Luka Pajić
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
24
Domácí favorit jde do vedení! Ke smůle hostů si vlastní branku střílí ANDRIAS EDMUNDSSON.