0:3
koniec (0:0)
12.10.2021, 17:30 • SRC Alytus, Alytus • Skupina C • Rostislav Králik
Tipsport: 9.56 5.04 1.29 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 9.56 - 5.04 - 1.29
Litva – Rusko
0:3
koniec (0:0)
Góly: 65. Tjukavin, 68. Uzela (vla.), 71. Tjukavin
Karty: 8. Milaušius (LIT), 50. Kalinauskas (LIT), 85. Žebrauskas (LIT) – 34. Umjarov (RUS), 76. Muchin (RUS), 89. Ignatov (RUS)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:25.
Litva:
Urbietis – Paulauskas (79. Rasimavičius), Armalas, N. Žebrauskas, Jansonas – Ramanauskas (84. K. žebrauskas), Uzela (C) – Milašius (84. Anisas), Petkevičius, Kalinauskas (79. Dolžnikov) – Zubauskas (69. Klimavičius).
Náhradníci: Baliutavičius – Rasimavičius, Stankevičius, Dolžnikov, K. Źebrauskas, Klimavičius, Park, Pilukaitis, Anisas.
Tréner:
Rusko:
Borisko – Stěpanov, Litvinov (85. Kuzmičev), Chluševič (85. Klassen), Prochin, Boženov – Muchin, Prucev, Maradišvili (75. Kravcov) – Tjukavin (85. Ignatov), Umjarov (C) (64. Sulejmanov).
Náhradníci: Budačev – Kuzmičev, Ignatov, Sulejmanov, Klassen, Kravcov, Kornjušin, Siljanov, Karapuzov.
Tréner:
Rozhodca: Jäeger – Riedel, Weiss
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:25.
90+4
90+4
90+2
90+1
90
90
89
89
88
86
85
85
85
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Daniil Chluševič, přichází Leon Klassen.
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Konstantin Tjukavin, přichází Michail Ignatov.
84
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Matas Ramanauskas, přichází Karolis Źebrauskas.
82
81
80
79
Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Tomas Kalinauskas, přichází Artur Dolžnikov.
77
76
76
75
75
74
73
71
Obrana LItvy se v posledních deseti minutách sesypala jak domeček z karet a po přihrávce Maradašviliho dnes podruhé skóruje KONSTANTIN TJUKAVIN a zvyšuje již na 0:3!
69
68
A hráči Litvy si vypijí kalich hořkosti pořádně do dna, jelikož si míč do vlastní branky sráží smolař a zároveň v jedné osobě i kapitán LItvy KAROLIS UZELA – 0:2!
65
Autorem první branky Ruska je po přesném zakončení KONSTANTIN TJUKAVIN – 0:1
64
63
60
59
57
55
54
52
50
47
46
45+2
45+2
45+1
45
44
43
41
39
38
37
34
34
32
31
30
29
28
26
24
23
21
19
18
17
16
13
10
9
8
8
7
6
5
3
2
1
1
Litva: Urbietis – Paulauskas, Armalas, N. Žebrauskas, Jansonas – Ramanauskas, Uzela (C) – Milašius, Petkevičius, Kalinauskas – Zubauskas.
Náhradníci: Baliutavičius – Rasimavičius, Stankevičius, Dolžnikov, K. Źebrauskas, Klimavičius, Park, Pilukaitis, Anisas.
Rusko: Borisko – Stěpanov, Litvinov, Chluševič, Prochin, Boženov – Muchin, Prucev, Maradišvili – Tjukavin, Umjarov (C).
Náhradníci: Budačev – Kuzmičev, Ignatov, Sulejmanov, Klassen, Kravcov, Kornjušin, Siljanov, Karapuzov.
Rozhodčí: Jäeger – Riedel, Weiss.
Vzájemná utkání:
Litva – Rusko 0:3 2014