1:0
koniec (0:0)
12.10.2021, 18:00 • Complexul Sportiv Raional (Orhei) • Skupina E • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 1.09 8.55 22.4 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.09 - 8.55 - 22.4
Moldavsko – Gibraltar
1:0
koniec (0:0)
Góly: 83. Gliga
Karty: 45+4. Peacock (GIB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 9:1. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 7:22.
Moldavsko:
Agachi (C) – Gaiu, Leseanu (62. Akhalaia), Dumbravanu, Stefan, Osipov – Dolghi (68. Gliga), Lisu (62. Puscas), Motpan, Cojocari – Solodovnicov (89. Iovu).
Náhradníci: Smalenea – Iovu, Namolovan, Gliga, Danilov, Puscas, Beseti, Blanuta, Akhalaia.
Tréner:
Gibraltar:
Hankins (C) – Douah, Parkinson, Llambias, Bautista (74. Caetano) – El Hmidi, De Haro, Peacock – Ruiz (65. Galliano), Borge (85. Gracia), Jones (65. Verjaque).
Náhradníci: Lopez – Verjaque, Gracia, Britto, Caetano, Serra, Azopardi, Galliano, Martin.
Tréner:
Rozhodca: Sakhi – Vassjutin, Tichoňuk (KAZ)
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
89
85
74
68
65
65
62
62