3:0
koniec (2:0)
12.10.2021, 18:00 • Střelecký ostrov, České Budějovice (CZE) • Skupina G • Daniel Ryl (@D_Ryl)
Tipsport: 1.18 7.44 18.8 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 1.18 - 7.44 - 18.8
Česko – Kosovo
3:0
koniec (2:0)
Góly: 10. Sejk, 38. Gabriel, 57. Fila
Karty: 22. Knapík (CZE), 66. Gabriel (CZE), 81. Kaloč (CZE) – 81. Marleku (KSV)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 22:16.
Česko:
Kovář – Gabriel (83. Jurásek), Vitík, Knapík, Fukala – Kaloč (C, 83. Krunert), Šulc (69. Kohút), Žambůrek – Karabec, Sejk (46. Fila), Ostrák (69. Červ)
Náhradníci: Jaroš – Červ, Fila, Jurásek, Kohút, Koubek, Krunert, Selnar, Solil
Tréner:
Kosovo:
Nreca-Bisinger – A. Hoti, Kurtulus (C), Zumberi – Krasniqi (62. Limani), F. Hoti (63. Zeqiri), Kryeziu (71. Sadiku), Lushaku, Hoxha – Diamant Berisha (82. Tahiri), Marleku
Náhradníci: Besson – Dion Berisha – Limani, Pajaziti, Pllana, Sadiku, Tahiri, Veliu, Zeqiri
Tréner:
Rozhodca: G. Leibovitz – N. Dotan, T. Adi (ISR)
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
83
83
82
71
69
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Šulc, přichází Kohút.
63
62
46