1:5
koniec (0:4)
12.10.2021, 18:30 • Azfar stadion, Sumqayit • Skupina A • Karel Jedlička
Tipsport: 8.5 5.06 1.31 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 8.5 - 5.06 - 1.31
Azerbajdžan – Chorvátsko
1:5
koniec (0:4)
Góly: 55. Gurbanli (pen.) – 9. Šimić, 13. Šimić, 25. Soldo, 44. Šimić (pen.), 81. J. Šutalo
Karty: 27. Husejnov (AZE), 59. Agdžabajov (AZE), 67. Valizada (AZE) – 30. Pršir (CRO) 69. Valizada (AZE)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 1:12. Střely mimo: 0:3. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 23:14.
Azerbajdžan:
Mehbalijev – Agdžabajov, Husejnov, Rzajev, Karakoc – S. Abdullazade (46. Ahmadov), Valizada, R. Abdullazade /C/ (46. Gurbanli) – Zulfugarli (70. Garahmadov), Yildirim (70. Alizada), Alekperov (46. Džafarov)
Náhradníci: Samigullin – Hüseynli, Asgarov, Gulijev
Tréner:
Chorvátsko:
Pandur – B. Šutalo /C/, Soldo, J. Šutalo, Čolina – Pršir (72. Biuk), Palaversa (82. Vasilj), Baturina – Kačavenda (72. Bulat), Šimić (82. Ljubičić), Marin (72. Vidović)
Náhradníci: Kotarski – Smolčić, Krizmanić, Vušković
Tréner:
Rozhodca: Berka – Nádvorník, Vlček (CZE)
Diváci: 753
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
69
69. Červená karta po 2. žluté pro Valizadu
69
67
59
30
27