1:0
koniec (1:0)
12.10.2021, 20:00 • Den Dreef (Heverle) • Skupina I • Adam Sedlák
Tipsport: 2.01 3.65 3.45 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.01 - 3.65 - 3.45
Belgicko – Dánsko
1:0
koniec (1:0)
Góly: 38. Openda (Theate)
Karty: 17. Siquet (BEL), 23. Kana (BEL) – 34. Kristiansen (DEN), 61. Isaksen (DEN), 74. Cartersen (DEN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:17.
Belgicko:
Vandevoordt – De Winter, Kana, Theate – Siquet, Matazo, Onana, Verschaeren, Ndenbe – Openda, Vertesen.
Náhradníci: Ait El Hajd, Balikwisha, Lammens, Pletinckx, Raskin, Sardella, Vranckx, Zaroury.
Tréner:
Dánsko:
Jorgensen – Carstensen, Hausner, Sery, Kristansen, Kjaergaard, Nartey, Lindstrom – Isaksen, Jensen, Boving
Náhradníci: Bernat, Dyhr, Frendrup, Gronbaek, Kaufmann, Rose-Viladsen, Ross, Tengstedt, Warming
Tréner:
Rozhodca: Tzilos – Petropoulos, Aptosoglou.
Diváci:
Kazachstan – Turecko 13:00 0:1
Arménsko – S. Macedónsko 16:00 1:2
Poľsko – San Maríno 16:30 3:0
Slovensko – Malta 16:30 4:0
Luxembursko – Bosna 16:30 0:2
Island – Portugalsko 17:00 0:1
Bulharsko – Švajčiarsko 17:00 0:1
Ukrajina – Faerské ostrovy 17:00 1:0
Maďarsko – Nemecko 17:30 1:5
Litva – Rusko 17:30 0:3
Čierna Hora – Írsko 17:30 2:1
Taliansko – Švédsko 17:30 1:1
Nórsko – Estónsko 18:00 3:0
Cyprus – Grécko • odložené 18:00 0:0
Bielorusko – Lichtenštajnsko 18:00 6:0
Moldavsko – Gibraltar 18:00 1:0
Česko – Kosovo 18:00 3:0
Izrael – Lotyšsko 18:00 2:1
Azerbajdžan – Chorvátsko 18:30 1:5
Fínsko – Rakúsko 18:30 3:1
Srbsko – Francúzsko 18:30 0:3
Holandsko – Wales 20:00 5:0
Belgicko – Dánsko 20:00 1:0
Španielsko – Sev. Írsko 20:45 3:0
Kazachstan – Fínsko 16:00 0:2
Portugalsko – Luxembursko 20:45 5:0
Srbsko – Azerbajdžan 20:45 3:1
Kosovo – Gruzínsko 20:45 1:2
Švédsko – Grécko 20:45 2:0
Bulharsko – Sev. Írsko 20:45 2:1
Litva – Švajčiarsko 20:45 0:4
Ukrajina – Bosna 20:45 1:1
Dánsko – Rakúsko 20:45 1:0
Faerské ostrovy – Škótsko 20:45 0:1
Izrael – Moldavsko 20:45 2:1
Albánsko – Poľsko 20:45 0:1
Anglicko – Maďarsko 20:45 1:1
San Maríno – Andorra 20:45 0:3
74
61
34
23
17