13.10.2021, 20:20 • Stadthalle Klagenfurt • Skupina G • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 3.78 5.47 1.59

58:59

Domácí tým si bere oddechový čas a po jeho uplynutí začne hra bez brankáře!

57:49

S. Witting si po objetí pásma našel pozici na střelu, ránu z pravého kruhu Voris vyrazil.

54:44

54:44 Olegs SISLANNIKOVS - 1:2

54:44

Doněck právě vstřelil branku!
Přesilovka je využitá a hosté jdou dnes podruhé do vedení. A byla to opravdu pěkná akce. Po vyjetí zpoza branky následovala kombinace na jeden dotek, ta skončila v levém kruhu, kde napřáhl OLEGS SISLANNIKOVS a proti jeho bombě z první neměl Holzer šanci zakročit. U tyčky byl pozdě a stav je 1:2. Asistence: Andrej Birijukov.

52:54

Po pauze se navíc vylučuje na straně domácích, dvě minuty za hákování dostal Marcel Witting.

45:12

Vylučuje se i na straně Donbassu, dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Hlib Krivošapkin.

41:31

Už se pískalo a dvě minuty za podrážení dostal Lukas Haudum.

28:51

Parádní kombinace hostů, po akci na jeden dotek se před Holzerem objevil Razumov, jeho švih ale gólman Klagenfurtu vyrazil lapačkou!

27:27

27:27 Rok KAPEL - 1:1

27:27

Klagenfurt právě vstřelil branku!
No vida, je srovnáno... Domácí se dostali do útočného pásma, po objetí branky doputoval puk k modré čáře a následné nahození tečoval před brankou stínící ROK KAPEL. Vypadalo to, že to šlo d jeho brusle, každopádně v tom nebyl úmysl a gól byl uznán – 1:1. Asistence: Kele Steffler, Niklas Würschl.

14:34

Přesilovka je tu i pro domácí tým, dvě minuty za držení hole dostal Vitalij Andrejkiv.

08:13

Další vyloučení na straně Klagenfurtu, dvě minuty za podrážení dostal Lukas Haudum.

07:16

07:16 Vitalij LIALKA - 0:1

07:16

Chvíli po návratu M. Wittinga na led se hosté v útočném pásmu zmocnili puku, toho se na levé straně ujal VITALIJ LIALKA a nečekanou střelou z otočky překvapil Holzera – 0:1! Asistence: Pavel Medveděv.

06:34

Až nyní měli hosté šanci, po přihrávce skrz pásmo vystřelil z první Sigarev a Holzer se musel bleskově přesunout ke své levé tyčce!

03:06

A je z toho i vyloučení, Marcel Witting dostal 2+2 minuty za vysokou hůl.

03:06

Andrej Makarov je teď v péči lékařů a míří do šatny, chytat bude Janis Voris.

1:2

Góly a asistencie: 28. Kapel (Steffler, Würschl) – 8. Lialka (Medveděv), 55. Sislannikovs (Birijukov)

KAC Klagenfurt: Holzer (Vorauer) – Tialler, Unterweger (C), Bruggisser, Vallant (A), Würschl, Steffler – S. Witting, Haudum, M. Witting – Theirich, Kapel, Kraus – Hochegger, Obersteiner (A), Hammerle – Fröwis, Van Ee.

HK Donbass Doneck: Makarov (4. Voris) – Žuldikov, Firsov, Sakalouski, Pangelov-Juldašev, Grigorjev, Andrejkiv, Danylenko – Sislannikovs, Birijukov, Sigarev – Lialka (A), Turkin (A), Medveděv – Krivošapkin, Zacharov (C), Morozov – Razumov, Bucenko, Korenčuk.

Rozhodca: Sternat, Ofner – Nothegger, Seewald

Diváci: 1 209