4:2

koniec (0:0, 1:1, 3:1)

16.10.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • 12. kolo • Daniel Doležal cz

Tipsport: 1.9 4.6 2.96

Oba celky si na začátku třetiny vyzkoušely přesilovku, nicméně Přerov se z výhody opět neradoval, zatímco Sokolov později slavil, když z levého kruhu překonal Petráska Jan Pohl. Sokolovský gól však opět nezůstal dlouho bez odezvy, když si v protiútoku ze středního pásma nabruslil na hranici levého kruhu Matouš Kratochvil a přesnou střelou srovnal. V 56. minutě přišel rozhodující moment utkání. Dvořák uspěl na buly, Krenželok pálil a Matěj Svoboda doklepával puk, který Cichoňovi propadl za záda. V poslední minutě se navíc v premiéře trefou přes celé hřiště do prázdné branky prezentoval Daniel Krenželok a zpečetil výhru domácích. Já se tímto z MEO Arény loučím a u dalšího zápasu se budu těšit na počtenou! (19:17:37)

59:31

59:31 Daniel KRENŽELOK - 4:2

59:31

Přerov právě vstřelil branku!
O vítězi dnešního zápasu je prakticky rozhodnuto! Domácí vybojovali puk v přetlačované v rohu vlastního pásma a DANIEL KRENŽELOK zkusil přes celé hřiště odkrytou klec trefit! To se mu povedlo, a tak si v premiéře za Zubry připisuje první branku! Asistence: J. Süss.

59:13

Sokolov opět bez brankáře v šesti v poli.

58:56

Buly ve středním pásmu kvůli postavení hráče Baníku v brankovišti. Cichoň se vrací mezi tři tyče.

58:43

Z velké skrumáže před Petráskem vyplaval puk do rohu kluziště. Ještě před tím vyvezl puk Jakub Svoboda a mohl atakovat prázdnou branku, hostující bek jej ale uhlídal.

58:06

Hosté vyhráli buly, puk mají na svých holích a hrají bez brankáře.

58:00

Baník se snaží usadit v útočné třetině, do konce hry zbývají dvě minuty v momentě, kdy se bude vhazovat před Petráskem. Cichoň už pokukuje po hostující střídačce.

57:09

Hru přerušuje hvizd sudích, puk se otřel o ochrannou síť za Petráskem.

56:49

Druhý útok Sokolova se snaží probojovat do útočného pásma.

55:24

55:24 Matěj SVOBODA - 3:2

55:24

Domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení! Zubři uspěly na buly a na Cichoně rychle vypálil Krenželok! Tomu puk vyskočil na záda, spadl za něj do brankoviště a hosté nedokázali uhlídat MATĚJE SVOBODU, který byl na místě první a doklepl puk do prázdné branky! Nedůraz na vlastním brankovišti může stát Sokolov necelých pět minut před koncem body! Asistence: D. Krenželok, M. Kratochvil.

55:17

Pasáž nahoru dolů přetíná letmé zakončení Jakuba Svobody, na kterého prohodil kotouč Kubeš. Buly před Cichoněm.

54:12

Domácí obránce Hamrlík čeká s pukem za Petráskem.

52:34

Sebera se dostal najednou na puk mezi dvěma sokolovskými beky a tváří v tvář Cichoňovi vystřelil! Hostujícího brankáře ovšem nepřekonal a pokračujeme tak nadále v remízovém stavu.

52:20

Kratochvil zachytil nohama křižnou přihrávku hostů, domácí oslabení končí.

51:53

Ofsajd hostů.

51:32

Domácí čtverka v tom Petráska nechala vykoupat. Ten si připsal hned čtyři těžké zákroky, nakonec se ale Zubrům podařilo zmocnit se puku a vyhodit jej k Cichoňovi.

4:2

Góly a asistencie: 31. R. Černý (Pšurný, Süss), 48. M. Kratochvil (Hrabal), 56. Matěj Svoboda (D. Krenželok, M. Kratochvil), 60. D. Krenželok (Süss) – 27. Kverka (Šmerha, Kuťák), 47. J. Pohl (Šik)

HC Zubr Přerov: Petrásek (Postava) – R. Černý, D. Krenželok, Kubeš, Hrabal, Hamrlík, Krisl – T. Doležal, Pšurný, Süss – M. Kratochvil, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák – Jan Svoboda, D. Indrák, Sebera.

HC Baník Sokolov: Cichoň (A. Beran) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, A. Rulík, Tomek, Radek Jeřábek, Vodička – Jurčík, Jiskra, Tomi – Šik, T. Rohan, M. Sloboda – Kuťák, Kverka, Šmerha – Vracovský, D. Novotný, Prošek.

32:23 PRE 2 Hamrlík, nebezpečná hra vysokou hokejkou
38:58 PRE 2+10 F. Dvořák, nešportové správanie+nešportové správanie, odpyká Sebera