DOXXbet Vlci Žilina – JOJ ŠPORT Slovensko U18

7:1

koniec (2:1, 3:0, 2:0)

19.10.2021, 17:30 • Štadión Žilina • 52. kolo • Róbert Gašpárek

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom domáca Žilina dominovala nad mladými reprezentantami do 18 rokov a zaslúžene zvíťazili vysoko 7:1. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. Z pozície komentátora sa vám hlásil Róbert Gašpárek. (19:44:07)

59:35

Domáci držia puk za vlastnou bránkou a stretnutie sa už len viac-menej dohráva.

59:07

Trest pre Igora Safaraleeva sa končí, a tak budeme pokračovať opäť v plnom počte.

58:00

Do konca stretnutia ostávajú posledné dve minúty.

57:37

Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Jakub Pišoja – 2 min., hrubosť).
Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Filip Čulík – 2 min., hrubosť).

57:07

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Igor Safaraleev – 2 min., sekanie).

55:55

Vlci Žilina dali gól!
Postaral sa oň ŠIMON PETRÁŠ, ktorému sekundoval František Skladaný spoločne s Jozefom Myšiakom. Stav stretnutia je 7:1!

54:10

Hostia v plnom počte. Boris Žabka sa vracia späť na ľadovú plochu.

52:10

Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Boris Žabka – 2 min., napadnutie).

51:36

Žilinčania dokázali využiť ponúknutú presilovú hru, po tom, čo sa presne trafil PATRIK KOYŠ. Stav stretnutia je 6:1! Asistencie si na svoje konto pripíšu Samuel Rehák a Jakub Cíger.

50:00

Máme za sebou prvú polovicu tretej tretiny, v ktorej sme neboli svedkami žiadneho ďalšieho presného zásahu. Stav stretnutia tak ostáva nezmenený 5:1!

49:51

Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Matej Tomas – 2 min., faul kolenom).

41:57

Marek Drtina sa vracia z trestnej lavice, a tak hrá Žilina s piatimi hráčmi.

41:00

Vyskytli sa menšie technické problémy, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť. Zatiaľ vám prinesieme informácie o tom najdôležitejšom. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

40:01

Je tu koniec druhej tretiny, v ktorej sme boli svedkami ďalších troch presných zásahov. Všetky padli po strelách Žiliny, ktorá zvýšila svoje vedenie na 5:1. V úvode tretej časti budú mladíci hrať presilovú hru po vylúčení Mareka Drtinu. My sa vám opäť hlásime približne o 15 minút.

40:00

39:57

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Marek Drtina – 2 min., nedovolené bránenie).

39:00

Do konca druhej tretiny ostáva jedna minúta.

38:26

Po šikovnej kombinácií sa do zakončenia z pravej strany dostal jeden z hráčov hostí, ale Mikoláš mal jasný výhľad a tento pokus bez väčších problémov vytesnil.

37:14

Pri puku sú hokejisti domáceho celu, ktorí sa formou rýchlych prihrávok snažia rozhodiť defenzívu súpera.

36:20

36:20 Patrik KOYŠ - 5:1

36:20

Domáci založili rýchly protiútok z vlastnej obrannej tretiny. Jakub Jakubík potiahol puk dopredu a prihral ho pred bránu. Tam sa nachádzal úplne voľný PATRIK KOYŠ, ktorý strelou z prvej rozvlnil sieť. Stav stretnutia je 5:1! Asistencie: Jakub Jakubík, Jakub Cíger.

35:23

Tempo hry nám v posledných minútach upadlo. Nie sme momentálne svedkami atraktívneho hokejového predstavenia.

34:07

Mladíci zakladali útok po pravej strane, ale prihrávka z hokejky Šoteka bola veľmi nepresná.

33:31

Puk sa nachádza v obrannom pásme Žiliny, ale sú to práve domáci hokejisti, kto ho má pevne pod kontrolou.

32:40

Adrián Sloboda sa môže pripojiť späť k svojim spoluhráčom, pretože jeho trest za nedovolené bránenie je končí. Žilina v plnom počte.

31:40

Minúta presilovej hry je za nami a my sme v nej nemali možnosť vidieť vôbec nič. Defenzíva Žiliny funguje v týchto chvíľach bezchybne.

30:40

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Adrián Sloboda – 2 min., nedovolené bránenie).

30:14

30:14 František SKLADANÝ - 4:1

30:14

Žilinčania sa usadili v útočnom pásme, kde roztočili svoj presilovkový kolotoč. Marcel Petran sa rozhodol zakončiť od modrej čiary. Na tento pokus ešte dokázal gólman reagovať, no na následnú dorážku FRANTIŠKA SKLADANÉHO už nie. Ten puk pohodlne upratal do prázdnej bránky. Stav stretnutia je 4:1! Asistencie: Marcel Petran, Patrik Koyš.

29:39

Petran nahodil puk od modrej čiary a vyzval svojich spoluhráčov k teču. Nikto z nich však na tento úmysel nereagoval.

28:20

Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Samuel Kupec – 2 min., podrazenie).

28:07

28:07 Šimon PETRÁŠ - 3:1

28:07

Hostia zaváhali v zadných radoch, čo dokonale využil ŠIMON PETRÁŠ. Prevzal si voľný puk v útočnom pásme a individuálnym spôsobom postupoval smerom k bráne. Spravil rýchlu kľučku a následne zasunul puk do odkrytej bránky. Stav stretnutia je 3:1! Bez asistencie.

27:58

Igor Safaraleev si odpykal svoj dvojminútový trest a vracia sa späť na ľadovú plochu.

27:28

Puk sa nachádza za bránou hostí a čas ich presilovej hry sa kráti.

26:54

Žilinčania zatiaľ výborne zvládajú hru v početnej nevýhode. Súpera zatiaľ nepustili prakticky do ničoho.

25:58

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Igor Safaraleev – 2 min., držanie).

25:23

Domáci skvelo napádajú každú rozohrávku súpera, vďaka čomu sa mladíkom len veľmi ťažko tvorí niečo nebezpečné smerom dopredu.

24:21

Cíger zakončil, ale do dráhy strely vložil svoju hokejku Nahalka, od ktorej puk smeruje do ochrannej siete. Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Žiliny.

23:10

Žilinčania sa už usadili v útočnom pásme, ale zatiaľ to je bez výraznejšieho ohrozenia.

22:16

Mikula sa dostal k puku vo vlastnom pásme a už zakladá rýchly útok smerom dopredu.

21:05

Máme tu čas na malé štatistické okienko. Aktuálny pomer striel na bránu v podaní oboch tímov je: 15:8.

20:01

Máme tu koniec prvej tretiny, v ktorej sme boli svedkami troch presných zásahov. Žilina v doterajšom priebehu dominovala, vďaka čomu si vyslúžila dvojgólové vedenie. Mladíci sa však nevzali a gólom sa v závere prvej časti dostali späť do zápasu. Stav po prvej tretine je 2:1! My sa vám opäť hlásime približne o 15 minút.

20:00

19:00

Do konca prvej tretiny ostáva jedna minúta.

18:14

18:14 Ondrej MOLNÁR - 2:1

18:14

Slovensko U18 dalo gól!
Alex Šotek skvelou prihrávkou poslal do brejku ONDREJA MOLNÁRA, ktorý sa ocitol zoči-voči gólmanovi. Zbytočne nešpekuloval a zvolil priamu strelu. Puk umiestnil ponad gólmanové rameno. Stav stretnutia je 2:1! Asistencie: Samuel Kupec, Alex Šotek.

17:25

Puk sa nachádza za bránou Žiliny, čo oba celky využívajú k vystriedaniu počas hry.

16:15

Žabka zakončil od modrej čiary, ale Mikoláš mal dobrý výhľad a tento pokus smerujúci presne do stredu brány zneškodnil.

15:34

Žilinčania sa usadili v útočnom pásme, kde si ich prvá formácia vytvára menší tlak.

14:22

Jeden z hráčov hostí sa v útočnom pásme nachádzal skôr ako puk, čo neuniklo pozornosti čiarového rozhodcu. Ofsajd!

13:39

Skladaný zakončil z otočky, ale puk skončil len na pred ním stojacom obrancovi.

13:07

Domáci kombinujú vo vlastnom vápne, odkiaľ sa pokúsia vymyslieť niečo nebezpečné smerom dopredu.

12:14

Koyš nahodil puk pred bránu, kde sa však nenachádzal nikto z jeho spoluhráčov. Jurčak pohodlne puk zachytil.

11:21

Puk po zakončení Petráša smeruje do ochrannej siete. Bolo to však po teči brániaceho hráča, a tak sa bude vhadzovať v útočnom pásme Žiliny.

10:30

10:30 Igor SAFARALEEV - 2:0

10:30

Patrik Koyš sa prezentoval skvelým napadaním, vďaka čomu získal puk v útočnom pásme. Posunul ho do stredu, kde si nakorčuľoval Sebastián Šmída. Druhý menovaný prihral puk nakrátko IGOROVI SAFARALEEVOVI, ktorý si v predbránkovom priestore dovolil krásnu sťahovačku, čím dokonale oklamal gólmana a zasunul puk do odkrytej bránky. Stav stretnutia je 2:0! Asistencie: Sebastián Šmída, Patrik Koyš.

10:21

Domáci vyhrali vhadzovanie vo vlastnom pásme a už zakladajú rýchly útok smerom dopredu.

09:12

Žilinčania držia puk za vlastnou bránkou, kde trpezlivo vyčkávajú na správnu chvíľu k založeniu útoku.

08:11

Do dobrej streleckej pozície sa dostal Šotek, ale nestrieľal okamžite a skúšal kľučku. Od puku bol napokon odstavený brániacim hráčom.

07:24

Mladíci sa na dlhší čas usadili v útočnom pásme, ale nedarí sa im nájsť lepšiu streleckú pozíciu.

06:05

Boris Žabka už naskočil z trestnej lavice, a tak sa hrá v plnom počte.

06:02

Igor Safaraleev si odsedel svoj dvojminútový trest, a tak Žilina bude hrať pár sekundovú presilovú hru.

05:21

Puk majú pevne pod kontrolou domáci hráči, ktorí sa pokúsia niečo vymyslieť smerom dopredu od vlastného obranného pásma.

04:31

04:31 Sebastián ŠMÍDA - 1:0

04:31

Patrik Koyš posunul puk do stredu klziska, kde sa nachádzal SEBASTIÁN ŠMÍDA, ktorý bol nikým nestrážený a mal dostatok času a priestoru k presnému zakončeniu. Puk upratal do ľavej strany bránky. Stav stretnutia je 1:0! Asistencie: Patrik Koyš, Ján Nahálka.

04:05

Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Boris Žabka – 2 min., nedovolené bránenie).

04:02

Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Igor Safaraleev – 2 min., krosček).

03:35

Domáci si teraz nerozumeli pri založení útoku a puk smeroval cez všetky čiary do zakázaného uvoľnenia.

02:11

Puk sa nachádza v obrannom pásme Slovenska U18, ale sú to práve hostia, kto ho má pevne pod kontrolou.

01:29

Koyš to skúsil sám smerom dopredu z pravej strany, ale jeho strelu Jurčák bez problémov zneškodnil.

01:08

Hostia skvelo napádajú rozohrávku súpera, vďaka čomu udržali útočné pásmo.

00:01

Rozhodca: Moller – Pribula, Tomáš.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes máme na programe predohrávku 52. kola SHL, kde na seba narazia Žilina a Slovensko U18. Poďme si v krátkosti predstaviť oba celky.

VLCI ŽILINA:

Žilinčania sa v aktuálnom ročníku SHL nachádzajú na peknej 3. priečke so ziskom 20 bodov. To sa im podarilo po šiestich víťazstvách, dvoch prehrách po predĺžení a jednej porážke v riadnej hracej dobe. Svojim súperom doposiaľ nastrieľali 35 gólov a len 18 inkasovali. Momentálne ťahajú trojzápasovú sériu víťazstiev, počas ktorých inkasovali len dvakrát. Naposledy si zmerali sily s Považskou Bystricou, ktorú zdolali hladko 6:1.

SLOVENSKO U18:

Mladí sokolíci sa pred ligovou sezónou predstavili na prestížnom Hlinka-Gretzky Cupe, kde suverénnym spôsobom ovládli základnú časť so skóre 21:7. Nechali za sebou Švédov, Američanov a Nemcov. V semifinále hladko zdolali aj Fínov v pomere 6:2, no vo finále nestačili na favorizovaným Rusov a prehrali 2:7. Medzi seniormi sa im zatiaľ príliš nedarí. Zo siedmych zápasov však dokázali ukoristiť tri body po jednom víťazstve po predĺžení a jednej prehre po predĺžení. Naposledy odohrali dobrý zápas na ľade silných Topoľčian, odkiaľ odchádzali s prehrou 0:2.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Róbert Gašpárek.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

7:1

Góly a asistencie: 5. Šmída (Koyš, Nahálka), 11. Safaraleev (Šmída, Koyš), 29. Petráš, 31. Skladaný (Petran, Koyš), 37. Koyš (Jakubík, Cíger), 52. Koyš (Rehák, Cíger), 56. Petráš (Skladaný, Myšiak) – 19. Molnár (Kupec, Šotek)

DOXXbet Vlci Žilina: Mikoláš (Škorvánek) – Sloboda, Pišoja, Nahálka, Drtina, Myšiak, Petran, Hřebíček, Kocúr – Petráš, Jakubík, Cíger – Koyš, Šmída, Safaraleev – Macek, Skladaný, Mikula – Lopušan, Rehák, Greguss

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Jurčák (Urban) – Tomas, Žabka, Kupec, Čulík, Chromiak, Nahalka, Eperješi, Patzelt – Šotek, Sýkora, Molnár – Kukumberg, Pobežal, Križan – Stahoň, Maruna, Kurila – Rohaľ, Žurek, Fedák

Rozhodca: Moller – Pribula, Tomáš