NHL

Detroit Red Wings – Columbus Blue Jackets

4:1

koniec (0:0, 0:0, 4:1)

20.10.2021, 01:35 • Little Caesars Arena, Detroit • Vojtěch Balon (@VojtaBalon) cz

Tipsport: 2.32 4.04 2.59

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (04:15:14)
Jakub Voráček (CBJ) – 0+1, -2, 1 střela, čas na ledě 19:18
Je dobojováno. Detroit hrál s Columbusem dlouho bezbrankovou partii, což byla zásluha především hostujícího brankáře Joonase Korpisala, který polapil několik jasných šancí Red Wings. Ve 47. minutě ale Korpisalo inkasoval poprvé a o dvě minuty později už Bertuzzi zvyšoval na 2:0. Hosté sice v přesilové hře snížili, závěrečná power play jim ale vůbec nevyšla a Detroit přidal dva góly do prázdné branky.

59:50

59:50 Adam ERNE - 4:1

59:50

Detroit právě vstřelil branku!
Naměstnikov s Ernem si vyměnili role střelce a nahrávače. Vladislav Naměstnikov už mohl střílet do prázdné branky, nesobecky ale přenechal kotouč ADAMU ERNEMU, který tak snadno vsítil svůj první gól v sezóně. Asistence: Vladislav Naměstnikov a Michael Rasmussen.

59:23

Korpisalo zůstává na střídačce, v tuto chvíli by se ale musel stát zázrak, aby se hostům podařilo vyrovnat.

58:46

58:46 Vladislav NAMĚSTNIKOV - 3:1

58:46

Zdá se, že je rozhodnuto. Columbuští ztratili puk v útočném pásmu, což domácí trestají gólem do prázdné branky. Postaral se o to střelou z levé strany VLADISLAV NAMĚSTNIKOV. Asistence: Adam Erne a Marc Staal.

58:04

Korpisalo míří na střídačku, Blue Jackets to zkouší v šesti!

57:47

Bean sice zavezl puk do útočné třetiny, tam o něj ale hosté rychle přišli.

56:58

Na konci další akce Blue Jackets stál obránce Werenski, který z vrcholu levého kruhu nemířil přesně.

56:14

Red Wings jen vyhodili puk na zakázané uvolnění, necelé čtyři minuty před koncem se vše schyluje k závěrečnému tlaku hostí.

55:50

Voráčkovi se zatoulal puk do středního pásma – ofsajd.

55:42

Thomas Greiss po nahození z pravé strany přerušuje hru, následovat bude komerční přestávka.

54:48

Oliver Bjorkstrand pod tlakem jen vyhodil puk do bezpečí a odjel vystřídat, Danny DeKeyser má nyní spoustu času na rozehrávku.

53:49

Seiderovo nahození od pravého mantinelu Korpisalo vytěsnil, domácí ještě pokračují ve své akci.

52:51

52:51 Boone JENNER - 2:1

4:1

Góly a asistencie: 47. L. Raymond (Dylan Larkin), 49. Bertuzzi (Dylan Larkin, L. Raymond), 59. Namestnikov (Erne, M. Staal), 60. Erne (Namestnikov, M. Rasmussen) – 53. Jenner (J. Voráček, Laine)

Detroit Red Wings: Greiss (Nedeljkovic) – DeKeyser, Hronek, Leddy, Seider, M. Staal, G. Lindström – Bertuzzi, Dylan Larkin (C), L. Raymond – Fabbri, P. Suter, Zadina – Erne, M. Rasmussen, Namestnikov – Givani Smith, Stephens, Gagner.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, Bean, Gavrikov, A. Boqvist, Harrington, Peeke – Laine, Jenner (C), J. Voráček – Nyquist, Roslovic, O. Bjorkstrand – Texier, Sillinger, Činachov – E. Robinson, Kuraly, Hofmann.

Rozhodca: MacDougall, Schlenker – Flemington, Brisebois