3:1
koniec (2:1)
21.10.2021, 18:45 • De Kuip, Rotterdam • Skupina E • Daniel Ryl (@D_Ryl)
Tipsport: 2.1 3.57 3.52 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.1 - 3.57 - 3.52
Feyenoord Rotterdam – 1. FC Union Berlín
3:1
koniec (2:1)
Góly: 11. Džahánbachš (Til), 29. Linssen, 76. Sinisterra (Linssen) – 35. Awoniyi (Trimmel)
Karty: 78. R. Khedira (UNB), 90. Voglsammer (UNB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:10.
Feyenoord Rotterdam:
Bijlow – Holmgren Pedersen, Trauner, Geertruida, Malacia – Toornstra (C), Kökçü (83. Aursnes), Til – Džahánbachš (83. Nelson), Sinisterra – Linssen (83. Dessers).
Náhradníci: Marciano, Jansen – Nelson, Aursnes, J. C. Teixeira, Bannis, R. Hendriks, Dessers.
Tréner:
1. FC Union Berlín:
Luthe – Jaeckel, Knoche, Baumgartl (78. Voglsammer) – Trimmel (C), Möhwald (78. Teuchert), R. Khedira, Prömel, Puchacz (78. Giesselmann) – Awoniyi (66. Behrens), M. Kruse (66. Becker).
Náhradníci: Rönnow, Stein – Ryerson, Öztunali, Voglsammer, Behrens, Giesselmann, Haraguči, Becker, Dehl, Teuchert.
Tréner:
Rozhodca: Kruašvili – Varamišvili, Pipia (GEO)
Diváci:
Fenerbahce – Antverpy 18:45 2:2
Lazio – Marseille 18:45 0:0
Midtjylland – CZ Belehrad 18:45 1:1
Razgrad – Braga 18:45 0:1
Real Betis – Leverkusen 18:45 1:1
Rapid Viedeň – D. Záhreb 18:45 2:1
Rangers – Brøndby 21:00 2:0
Sparta Praha – Lyon 21:00 3:4
Eindhoven – Monaco 21:00 1:2
Sturm Graz – Sociedad 21:00 0:1
Neapol – Légia Varšava 21:00 3:0
Frankfurt – Olympiakos 21:00 3:1
Lok. Moskva – Galatasaray 21:00 0:1
West Ham – Genk 21:00 3:0
Helsinki – Tel Aviv 16:30 0:5
Alaškert – Linz 18:45 0:3
Famagusta – Flora 18:45 2:2
Bodö/Glimt – AS Rím 18:45 6:1
Kodaň – Solún 18:45 1:2
Feyenoord – Union Berlín 18:45 3:1
Karabach – Almaty 18:45 2:1
Haifa – Slavia 18:45 1:0
Mura – Rennes 18:45 1:2
Arnhem – Tottenham 18:45 1:0
Bazilej – Omonia Nikózia 21:00 3:1
Kluž – Alkmaar 21:00 0:1
CSKA Sofia – Zorja Luhansk 21:00 0:1
Jablonec – Randers 21:00 2:2
Partizan – Gent 21:00 0:1
Slovan Bratislava – Lincoln 21:00 2:0
90+4
90+4
90+3
90+2
90+1
90
90
89
88
86
84
83
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Bryan Linssen, přichází Cyriel Dessers.
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Alírezá Džahánbachš, přichází Reiss Nelson.
82
81
79