koniec (2:1, 0:0, 1:0)

21.10.2021, 18:00 • 10. kolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 2.12 4.17 2.84

60:00

Takáč išiel sám na prázdnu bránu, no kým zakončil, zaznela už aj siréna. Síce puk skončil v sieti, ale po konečnom verdikte gól nie je uznaný. Zrejme išlo o stotiny.

58:58

Čiliak sa už pobral na striedačku, powerplay hostí.

57:34

Na druhej strane sa vyznamenal Gudlevskis, ktorý zlikvidoval obrovskú šancu popradského hráča!

57:05

Harris vypracoval situáciu pre Takáča, ktorý nebezpečne zakončoval, no Čiliak podržal svoj tím.

56:11

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Rymsha – 2 min., nedovolené bránenie).

42:51

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Takáč – 2 min., držanie).

42:28

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Bortňák – 2 min., sekanie).

42:22

Domáci sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému, Harris s Takáčom si niekoľkokrát vymenili puk, no finálna prihrávka nedopadla podľa predstáv a nikto nezakončil.

32:50

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Bezák – 2 min., hákovanie).

27:51

Vzápätí Yogana vychytal Čiliak, fantasticky zasiahol lapačkou.

27:22

Chyba Popradu pri rozohrávke, Harris prihral lepšie postavenému Sukeľovi medzi kruhy, tomu sa skórovať nepodarilo.

20:43

Veľká príležitosť Svitanu, ktorý sa ocitol zoči voči Gudlevskisovi, no úspešnejší v minisúboji bol domáci brankár!

19:37

Poprad dal gól!
Poprad odpovedá tesne pred koncom prvej tretiny a strieľa kontaktný gól! Po prihrávke Mešára vystrelil od modrej DANIEL BREJČÁK, strela to nebola vôbec prudká, no Gudlevskis mal úplne zakrytý výhľad a puk skončil v jeho bránke.
Asistencia: Filip Mešár

19:27

Po strele Takáča zblízka zvonila ľavá žŕdka Čiliakovej bránky!

19:04

Slovan Bratislava dal gól!
Harris vytiahol brániacu štvoricu vyššie, prihral Takáčovi, ktorý z prvej poslal krížnu prihrávku ANDREWOVI YOGANOVI a ten už bez problémov z prvej zavesil do odkrytej brány pod hornú žŕdku. Belasí vedú 2:0.
Asistencie: Samuel Takáč, Brant Harris

18:39

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Šišovský – 2 min., sekanie).

13:56

Slovan ide do vedenia v 14. minúte! Yogan potiahol akciu ešte z obranného pásma, puk prenechal Rapuzzimu, ktorý ho poslal na kruh JAKUBOVI SUKEĽOVI a ten strelou na lapačku prestrelil Čiliaka.
Asistencie: William Rapuzzi, Andrew Yogan

03:33

Vylúčenie v tíme HK Poprad (Valigura – 2 min., podrazenie).

00:35

Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Matoušek – 2 min., hákovanie).

2:1

Góly a asistencie: 14. Sukeľ (Rapuzzi, Yogan), 20. Yogan (Takáč, Harris) – 20. Brejčák (Mešár)

HC SLOVAN Bratislava: Gudlevskis (Hlavaj) – MacKenzie, Sersen, Valach, Maier, Gachulinec, Golian, Beňo – Matoušek, Harris, Takáč – Sukeľ, Rapuzzi, Yogan – Klučiar, Kytnár, Bezák – Lukošík, Preisinger, Kundrík

HK Poprad: Čiliak (Valluš) – Brejčák, Drgoň, Rymsha, Dalhuisen, Novajovský, Ulrych, Demo – Handlovský, Bortňák, Livingston – Šišovský, Bjalončík, Mešár – Dzivjak, Paločko, Valigura – Šotek, Jevoš, Sokoli

Rozhodca: Hronský, Novák – Jedlička, Šefčík