koniec (2:2)

07.11.2021, 14:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • 14. kolo • Josef Janda cz

Tipsport: 1.68 3.78 4.91

90+3

Konec zápasu. Po gólové smršti v první půli už fanoušci žádnou branku neviděli. Zápas tak končí remízou 2:2, když Táborsko dotáhlo do přestávky dvoubrankovou ztrátu z úvodní desetiminutovky. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (15:52:21)

90+2

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adam Provazník, přichází Marek Škrleta.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Rafa, přichází Pavel Svatek.

90+2

Žlutou kartu dostává Bojan Dordić (FK Varnsdorf).

90+2

Zadražil lapil ještě jeden míč, byl u toho však faulován.

90+1

Padáček skončil těsně za brankou Táborska.

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty.

89

Domácí pokryli standardku a pomalu se po Zadražilově zákroku blíží konec utkání.

88

Dnešní utkání sleduje 503 diváků.

88

Žlutou kartu dostává Lukáš Hušek (FK Varnsdorf).

86

Trenér hostů se rozčiluje a chce penaltu, až si z toho musel odložit bundu.

84

Bojan Dordič naskočil na centr a ranou z voleje minul branku. Varnsdorf nebyl daleko od třetího zářezu.

83

Táborsko se několik minut bránilo na vlastní polovině, poté vyrazilo do úprku a Provazník se zlobí. Faul ovšem sudí nepíská.

80

Další akce zleva končí v náruči hostujícího gólmana.

78

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Petr Plachý, přichází Jakub Kubovský.
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Jakub Matoušek.

77

Znovu se otevírají ofenzivní stavidla. Oba týmy jednou zahrozily nebezpečnou akcí, branku však ani v jednom případě netrefily.

75

Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Filip Rydval, přichází Jakub Drozd.

74

Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Tomáš Lauko.

73

Stoprocentní gólovka zahozena! Dordič poslal zleva centr na hlavu náhradníka Šimona, který z několika kroků poslal míč vedle odkryté branky!