bet-at-home ICE Hockey League

HC LERAM Orli Znojmo – HDD Olimpija Ľubľana

3:5

koniec (0:0, 2:0, 1:5)

16.11.2021, 18:30 • Nevoga aréna • 18. kolo • Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka) cz

Tipsport: 2.28 4.18 2.57

Je konec, hosté vyhráli závěrečnou třetinu 5:1, dvě branky ale dali do prázdné znojemské klece a zápas byl dramatický do poslední chvíle. Nicméně Lublaň předvedla velký obrat, z 0:2 otočila na 3:2 a o svém úspěchu rozhodla právě v pasáži hry mezi 44. a 49. minutou. Znojmo prohrává doma podruhé v řadě. To je pro tuto chvíli, díky za pozornost. (20:41:59)

59:59

Olimpija právě vstřelila branku!
Razítko na vítězství Lublaně dává druhou trefou do prázdné branky GUILLAUME LECLERC. Asistence: Žan Jezovšek, Blaž Tomaževič.

59:50

Puk je ve znojemském pásmu a čas se krátí.

59:32

Lublaň vyhrála buly a vyváží puk až do útočného pásma.

59:27

Zakázané uvolnění Lublaně, Orli opět v šesti.

59:10

Orli právě vstřelili branku!
Je to opět jen o gól, Znojmo skóruje při hře bez brankáře. Střílenou přihrávku Lucianiho na vzdálenější tyč tentokrát trefuje do sítě FILIP AHL. Asistence: Anthony Luciani.

59:04

Holsa neudržel Bartkovu střelu, ale dorážka jej se štěstím trefila.

58:52

Kantor opět na střídačce, Orli to ještě zkusí.

58:52

Vyloučení v týmu HK SŽ Olimpija Lublaň (Koblar – 2 min., hákování).

58:46

Z obranného pásma trefuje přes celé kluziště prázdnou branku ALEKSANDAR MAGOVAC a ukončuje velký nápor Znojma. Bez asistence.

58:45

Svoboda hledal volného Němce před brankou, ten ale netrefil. Velká šance.

58:18

Svoboda chytře najížděl na teč střílené přihrávky od modré, ale z ostrého úhlu míjí.

58:13

Gól to opravdu nebyl, Kantor je na střídačce, Znojmo to zkusí v šesti.

58:13

Rozhodčí odchází prozkoumat na video předchozí situaci v brankovišti Lublaně.

58:05

Hosté už jsou kompletní.

57:25

Centimetry chyběly, po závaru na brankovišti byl Holsa překonán, ale Znojmo nedokázalo dotlačit kotouč za čáru skrz ležící těla soupeřových obránců.

56:57

Tlak pokračuje, Ahl clonící před brankou těsně míjí svou tečí nahození od modré.

56:37

Velký tlak Orlů končí zblokovaná střela Němce do ochranné sítě.

3:5

Góly a asistencie: 24. Němec (T. Svoboda), 27. Culkin (T. Svoboda, Němec), 60. Ahl (Luciani) – 44. M. Čepon (Kalan, Pance), 49. Tomaževič (Pance), 49. Kalan (Leclerc), 59. Magovac, 60. Leclerc (Jezovšek, Tomaževič)

HC LERAM Orli Znojmo: Kantor (Groh) – Sedlák, Culkin, Haman, Younan, Bartko, Tejnor, Stránský – T. Svoboda, Němec, Ahl – Matuš, Zubov, Brittain – Gorčík, Prokeš, Luciani – Kvasnica, Köver, Oščádal.

HDD Olimpija Ľubľana: Holsa (Us) – Piché, Magovac, K. Čepon, Logar, Čimžar, M. Čepon – Leclerc, Simšič, Murphy – Koblar, Kalan, Pance – Sodja, Mušič, Sturm – Jezovšek, Tomaževič, Žeželj.

Rozhodca: Fichtner, Siegel – Bedynek, Racicot