1:2
koniec (0:2, 1:0, 0:0)
17.11.2021, 18:00 • 21. kolo • Daniel Doležal
Tipsport: 2.25 4.1 2.55 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.25 - 4.1 - 2.55
HC Zubr Přerov – HC Dukla Jihlava
1:2
koniec (0:2, 1:0, 0:0)
Góly a asistencie: 31. Kubeš (Pšurný, Matěj Novák) – 14. Houška (Skořepa), 20. Štochl (Fronk, Houška)
Karty:
Nepremenená penalta:
HC Zubr Přerov:
Petrásek (21. Postava) – R. Černý, D. Krenželok, Kubeš, Hrabal, Ševčík, Krisl (C), Hrdinka – Süss, Pšurný (A), Sebera – Jan Svoboda, Herman, Jakub Svoboda – T. Doležal (A), M. Kratochvil, D. Indrák – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák.
Náhradníci:
Tréner:
HC Dukla Jihlava:
A. Wolf (Žukov) – Bilčík (A), Zeleňák, L. Mareš, Eliáš, Kowalczyk, Niko, Štochl – M. Zadražil, Fronk, Houška – F. Seman, Skořepa (C), Illéš – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bejček, Marek – Otáhal, Roischel
Diváci:
1. tretina | ||||
08:20 | JIH | 2 | príliš veľa hráčov na ľade, odpyká Cachnín | |
11:51 | JIH | 2 | Illéš, hákovanie | |
13:40 | JIH | 0:1 | Houška (Skořepa) | |
19:09 | JIH | 0:2 | Štochl (Fronk, Houška) | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
20:01 | PRE | -Petrásek +Postava (Striedanie) | ||
25:39 | PRE | 2 | Matěj Novák, sekanie | |
30:26 | PRE | 1:2 | Kubeš (Pšurný, Matěj Novák) | |
31:22 | JIH | 2 | Vítězslav Brož, nebezpečná hra vysokou hokejkou | |
38:56 | PRE | 2 | F. Dvořák, podrazenie | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
41:43 | JIH | 2 | príliš veľa hráčov na ľade, odpyká Houška | |
54:35 | JIH | 2 | Houška, držanie | |
Koniec |
Toronto – Nashville 01:00 3:0
Florida – NY Islanders 01:00 6:1
Philadelphia – Calgary • koniec po predl. 01:00 2:1
Pittsburgh – Buffalo 01:07 1:2
NY Rangers – Montreal 01:10 3:2
St. Louis – Arizona 02:00 2:3
Winnipeg – Edmonton 02:00 5:2
Minnesota – San Jose 02:10 1:4
Dallas – Detroit 02:40 5:2
Vegas – Carolina 04:00 2:4
Anaheim – Washington • koniec po predl. 04:00 3:2
Jekaterinburg – Nižnekamsk 15:00 3:4
Metallurg Magnitogorsk – Chabarovsk 15:00 5:2
Čeljabinsk – Novosibirsk • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
Dinamo Minsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 17:10 3:4
CSKA Moskva – D. Moskva • po s.n. (1:2) 17:30 2:3
Helsinki – Vladivostok 17:30 4:1
Red Star Kunlun – Omsk 17:30 1:4
Petrohrad – Jaroslavľ 17:30 1:3
59:56
59:45
59:19
59:11
58:54
58:36
58:10
58:00
58:00
58:00
57:22
56:35
56:20
55:27
54:41
54:35
54:35