3:1

koniec (2:0)

22.11.2021, 21:00 • Madrid, Estadio de Vallecas • 14. kolo • Igor Tabiš

: 2.65 3.5 5.0

Po zmene strán spečatil víťazstvo domácich premenenou penaltou Oscar Trejo. Na strane hostí už iba znížil v 89.minúte striedajúci Abdon Prats. Rayo Vallecano zdolalo Mallorcu 3:1 a pripisuje si do tabuľky ďalšie dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:50:26)

90+2

Zápas sa dohráva na polovici domácich, hostia sa snažia pridať ešte jeden gól.

90+1

Nepresný nákop hostí na domácu polovicu, loptu má v moci brankár Raya Vallecana Stole Dimitrievski.

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.

89

Mallorca dala gól! Striedajúci ABDON PRATS znižuje, prudkou strelou ľavačkou z vnútra šestnástky nedal brankárovi domáceho tímu šancu – 3:1! Asistencia: Angel Rodriguez.

88

Strata lopty hostí v strede ihriska, domáci futbalisti chcú pridať aj štvrtý gól a vyrážajú do brejku.

86

Mallorca sa pokúša o čestný úspech, obrana Raya Vallecana je v dnešnom zápase nepriechodná.

85

Striedanie v tíme RCD Mallorca: z ihriska odchádza Dani Rodríguez, prichádza Abdón Prats.

85

Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Álvaro García, prichádza Kévin Rodrígues.
Striedanie v tíme Rayo Vallecano: z ihriska odchádza Isi Palazón, prichádza Andrés Martín.

84

Prieniková prihrávka Alvaria Garciu bola zblokovaná na rohový kop.

82

Štvrtý gól v sieti hostí by už bol debaklom, obrana Mallorcy si vydýchla. Do konca zápasu ale stále ostáva niekoľko minút.

81

Alvaro Garcia sa radoval z gólu, jeho hlavička skončila v sieti Manola Reinu – gól ale neplatí pre údajný ofsajd.

80

Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 10 minút, podarí sa hosťom aspoň kozmeticky upraviť dnešný výsledok?

79

Ofsajdové postavenie domácich v ktorom sa ocitol striedajúci Bebe, lopta Mallorcu.

78

Po aktivite domácich nasleduje rohový kop, ten rozohraje striedajúci Unai Lopez.