1:3
koniec (0:0, 1:2, 0:1)
28.11.2021, 17:00 • Winning Group Arena • 27. kolo • Filip Krůza
Tipsport: 2.55 4.2 2.4 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.55 - 4.2 - 2.4
HC Kometa Brno – Mountfield HK
1:3
koniec (0:0, 1:2, 0:1)
Góly a asistencie: 38. L. Horký (Mallet, P. Mueller) – 23. McCormack (Kelly Klíma, Lalancette), 28. Blain (F. Pavlík, Lev), 45. Jank (Koukal)
Karty:
Nepremenená penalta:
HC Kometa Brno:
J. Sedláček (Tomek) – R. Holland, Ďaloga, Roth, Kučeřík, Bartejs, Gulaši, L. Forman – P. Mueller, Krištof, Zaťovič – L. Horký, Ostřížek, R. Pavlík – Vincour, Rákos, Mallet – Dočekal, Süss, Meluzín.
Náhradníci:
Tréner:
Mountfield HK:
Kiviaho (Š. Lukeš) – Blain, Nedomlel, F. Pavlík, Šalda, McCormack, Jank, Gaspar – Oksanen, Lev, Smoleňák – Jergl, Kevin Klíma, Perret – Kelly Klíma, Lalancette, R. Pilař – Orsava, Koukal, Lamper.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Pražák, Úlehla – Lhotský, Svoboda
Diváci:
1. tretina | ||||
05:43 | KOM | 2 | Roth, nedovolené bránenie | |
10:15 | KOM | 2 | R. Pavlík, hrubosť | |
HKM | 2 | Šalda, hrubosť | ||
15:07 | HKM | 2 | F. Pavlík, podrazenie | |
16:37 | HKM | 2 | Jank, podrazenie | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
22:24 | HKM | 0:1 | McCormack (Kelly Klíma, Lalancette) | |
26:20 | KOM | 2 | Gulaši, podrazenie | |
27:51 | HKM | 0:2 | Blain (F. Pavlík, Lev) | |
33:00 | HKM | 2 | Kelly Klíma, faul kolenom | |
35:56 | HKM | 2 | Lalancette, podrazenie | |
37:46 | KOM | 1:2 | L. Horký (Mallet, P. Mueller) | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
40:27 | KOM | 2 | R. Holland, podrazenie | |
43:26 | HKM | 2 | Smoleňák, sekanie | |
44:42 | HKM | 1:3 | Jank (Koukal) | |
53:52 | KOM | 2 | Bartejs, hákovanie | |
Koniec |
Florida – Seattle 00:00 1:4
Vegas – Edmonton 01:00 2:3
Pittsburgh – Montreal 01:00 3:6
LA Kings – Ottawa 01:07 4:2
Detroit – Buffalo • koniec po predl. 01:08 3:2
St. Louis – Columbus 02:00 6:3
Arizona – Dallas 02:10 2:3
Colorado – Nashville 03:00 6:2
Calgary – Winnipeg 04:00 2:4
Carolina – Washington 19:08 2:4
Minnesota – Tampa Bay 20:07 4:2
Chabarovsk – Ufa 08:00 2:1
Vladivostok – Soči 08:00 2:8
Novosibirsk – Jekaterinburg 11:30 3:1
S.Moskva – D. Moskva 12:00 4:1
Helsinki – Jaroslavľ 15:00 2:0
Nižnekamsk – Kazaň • po s.n. (2:3) 15:00 2:3
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 15:10 2:1
Riga – CSKA Moskva 16:00 2:3
Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 17:30 1:5
53:52
43:26
40:27
35:56
33:00
26:20
16:37
15:07
10:15
Vyloučení v týmu Mountfield HK (Radim Šalda – 2 min., hrubost).
05:43