3:1
koniec (1:0, 0:1, 2:0)
28.11.2021, 11:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • Filip Krůza
Tipsport: 2.41 3.84 2.58 stavte si na: Tipsport • Predzápasové kurzy: 2.41 - 3.84 - 2.58
HC Sibir Novosibirsk – Avtomobilist Jekaterinburg
3:1
koniec (1:0, 0:1, 2:0)
Góly a asistencie: 14. Ilja Morozov (O. Li, T. Murphy), 52. O. Li (N. Shore, T. Murphy), 59. Pjanov (O. Li) – 33. A. Makejev (Šikin, Rylov)
Karty:
Nepremenená penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Säteri (Krasotkin) – Ilja Morozov, T. Murphy, K. Alexejev, Čajkovský, Kudako, D. Bodrov, N. Jefremov – Pjanov, Milovzorov, Šarov – Setdikov, N. Shore, Kručinin – Česalin, Litovčenko, O. Li – N. Korotkov, Goluběv, A. Jakovlev – D. Ovčinnikov.
Náhradníci:
Tréner:
Avtomobilist Jekaterinburg:
Šikin (M. Zinčenko) – Blacker, Trjamkin, Gurkin, Alexej Vasilevskij, Rylov, Ščemerov, Valerij Sitnikov – P. Kulikov, Šumakov, A. Makejev – Prince, Spooner, S. Bočarov – V. Kuzněcov, Belousov, P. Cormier – Žukenov, Chripunov, P. Voronkov – I. Ovčinnikov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gašilov, Naumov – Bersenjov, Judin
Diváci:
1. tretina | ||||
14:00 | SIB | 1:0 | Ilja Morozov (O. Li, T. Murphy) | |
17:30 | JEK | 2 | Prince, podrazenie | |
Po 1. tretine | ||||
2. tretina | ||||
21:11 | SIB | 2 | K. Alexejev, podrazenie | |
25:43 | SIB | 2 | N. Korotkov, sekanie | |
32:45 | JEK | 1:1 | A. Makejev (Šikin, Rylov) | |
Po 2.tretine | ||||
3. tretina | ||||
47:03 | SIB | 2 | T. Murphy, krosček | |
51:21 | JEK | 2 | Trjamkin, nedovolené bránenie | |
51:29 | SIB | 2:1 | O. Li (N. Shore, T. Murphy) | |
58:52 | SIB | 3:1 | Pjanov (O. Li) | |
Koniec |
Florida – Seattle 00:00 1:4
Vegas – Edmonton 01:00 2:3
Pittsburgh – Montreal 01:00 3:6
LA Kings – Ottawa 01:07 4:2
Detroit – Buffalo • koniec po predl. 01:08 3:2
St. Louis – Columbus 02:00 6:3
Arizona – Dallas 02:10 2:3
Colorado – Nashville 03:00 6:2
Calgary – Winnipeg 04:00 2:4
Carolina – Washington 19:08 2:4
Minnesota – Tampa Bay 20:07 4:2
Chabarovsk – Ufa 08:00 2:1
Vladivostok – Soči 08:00 2:8
Novosibirsk – Jekaterinburg 11:30 3:1
S.Moskva – D. Moskva 12:00 4:1
Helsinki – Jaroslavľ 15:00 2:0
Nižnekamsk – Kazaň • po s.n. (2:3) 15:00 2:3
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 15:10 2:1
Riga – CSKA Moskva 16:00 2:3
Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 17:30 1:5
51:21
47:03
25:43
21:11
17:30