David Pastrňák (BOS) – 1+0, -1 účast, 7 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 19:32
Tomáš Nosek (BOS) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:00
Jakub Zbořil (BOS) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 15:30

Jaroslav Halák (VAN) – 39 zák., 3 OG, úspěšnost 92,9 %, odchytal 57:56
Linus Ullmark (BOS) – 36 zák., 2 OG, úspěšnost 94,7 %, odchytal 60:00
Střely na branku – 24:27 (11:10, 13:17, 18:11)
Zblokované střely – 12:11
Vyhraná vhazování – 33:32
Trestné minuty – 8:6
Hity – 28:18
Hokejisté Bostonu nakonec vítězí nad Vancouverem 3:2. Do třetí třetiny si přitom přenesly vedení 2:1 hostující Kosatky, ovšem Bruins pomohly ke zvratu přesilové hry. První z nich využil ve 49. minutě Brad Marchand, který po tyčce Pastrňáka a následném závaru dorazil puk do odkryté branky. V čase 56:36 pak opět Marchand nahrával Davidovi Pastrňákovi a ten dostal kotouč do odkryté části klece. Hosté mohou litovat třeba momentu krátce před vyrovnávacím gólem, kdy se řítil Tyler Motte sám na gólmana Ullmarka. Místo 2:2 to tak v té chvíli mohlo být 1:3.

59:51

59:51 Domácí mohli potvrdit vítězství trefou do prázdné branky. V tom jim zabránilo postavení mimo hru.

59:51

Už podruhé jsme dnes viděli odvolaný gól kvůli ofsajdu! Po zablokované střele Millera vyrazil s pukem dopředu Brad Marchand, který mohl sám skórovat do prázdné branky. Místo toho ale ještě nechal vyniknout Patriceho Bergerona... Hosté si však vzali challenge, která odhalila, že Bergeron byl v útočném pásmu o desetinu sekundy dříve než Marchand.

59:36

Ullmark přikryl puk lapačkou před Garlandem. Drama vrcholí.

59:28

Horvat vyhrál sprintérský souboj s Bergeronem. Zakázané uvolnění domácích.

59:14

Hosté si vyžádali oddechový čas.

59:14

Linus Ullmark teď uhájil Bruins vedení! J. T. Miller pálil z pravého kruhu. Tečovaný pokus vyrazil domácí gólman na poslední chvíli před sebe a tak přišly dorážky Podkolzina a Horvata. Švédský gólman však uchránil svou brankovou čáru a vše skončilo posunutou klecí!

59:00

Od modré vypálil Tyler Myers, Ullmark zakročil vyrážečkou. Zbývá poslední minuta!

58:31

Branka Canucks je už prázdná!

57:59

Hosté jsou v roli dotahujícího týmu. Moc času přitom nemají.

56:36

56:36 David PASTRŇÁK - 3:2

56:36

Bruins právě vstřelili branku!
Domácí otáčejí zápas díky využitým přesilovkám! Brad Marchand převzal puk v pravém rohu útočné třetiny. Tam se zbavil protihráče a nahrál na zadní tyčku DAVIDOVI PASTRŇÁKOVI, kterému Dickinson částečně zablokoval hůl. Přesto český útočník dostal kotouč do odkryté části branky. Halák natahoval pravý beton k tyčce už marně – 3:2. Asistence: Brad Marchand a Patrice Bergeron.

56:22

Teď už se domácí rozestavěli v útočném pásmu...

55:52

Opět se jim to podařilo.

3:2

Góly a asistencie: 6. Blidh, 49. B. Marchand (N. Foligno, Bergeron), 57. Pastrňák (B. Marchand, Bergeron) – 4. Pearson (Boeser, Höglander), 33. Garland

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – Forbort, McAvoy, Grzelcyk, Carlo (A), J. Zbořil, M. Reilly – Pastrňák, Bergeron (C), B. Marchand (A) – Craig Smith, Coyle, T. Hall – Kuhlman, Frederic, N. Foligno – Lazar, T. Nosek, Blidh.
Tréner: Cassidy

Vancouver Canucks: Halák (Demko) – T. Myers, Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Q. Hughes, Poolman, Burroughs – Garland, Horvat (C), Pearson – Boeser, J. T. Miller (A), Höglander – Podkolzin, Elias Pettersson, Dowling – Chiasson, Dickinson, Motte.
Tréner: Green

Rozhodca: Joannette, Lambert – Murray, Berg

Diváci: 17 850