2:1

koniec (0:0, 2:1, 0:0)

30.11.2021, 18:00 • ROCKNET Arena, Chomutov • 28. kolo • Vít Muzikář cz

Tipsport: 3.34 4.4 1.93

Kladno vítězí 2:1 po obratu na přelomu 35. – 36. minuty během sedmnácti sekund. Mladá Boleslav byla v závěrečné třetině lepší, ale srovnat už nedokázala. Ke hře bez gólmana se dostala až 45 sekund před koncem a až na pokus Pospíšila z pravého kruhu si v posledních dvou minutách nevypracovala další příležitost. Mladá Boleslav tak prohrává potřetí za sebou na půdě soupeře. To Kladno si připisuje druhou výhru ve svém azylu v Chomutově. Navíc jelikož Zlín nestačil na Plzeň 1:2, tak odskakuje Beranům na jedenáct bodů, navíc má utkání k dobru. (20:26:37)

59:56

Domácí se ubránili ještě dalšímu závaru před svou brankou.

59:41

Pospíšil si našel kotouč na pravém kruhu, ale domácí přestáli jeho střelu z dobré pozice.

59:36

Oddechový čas pro hosty.

59:36

Pospíšil nahazoval ze středního pásma, Bow chtěl rychle vyklepat puk, aby se nemohlo vhazovat, to se mu ale nepovedlo.

59:15

Krošelj odjíždí z brány, hosté rozehrávají z vlastního obranného pásma.

59:01

Hosté jsou před Bowem, ale pořád nehrají powerplay.

58:29

Kousal přišel o kotouč na pravé straně, pak nadešla ztráta hostů na polovině hřiště.

58:06

Jágr získal kotouč, vyměnil si ho s Plekancem a Zikmund se potom dostal k zakončení z pravé strany.

57:33

Kladno vyhazuje k Pláňkovi pomalu, aby nehrozilo zakázané uvolnění.

57:05

Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují.

56:45

Suchánek odrazil puk o levý mantinel přímo ke Krošeljovi a následovalo zakázané uvolnění hostů.

56:25

Komerční přestávka.

56:08

Obrovskou šanci nevyužil nyní Najman, po nahrávce zleva na střed vypálil z první a neujala se ani dorážka.

55:49

Hlava si navedl puk na střelu z levé strany na zadní tyč, následně se marně pokoušel o dorážku z voleje Račuk.

55:25

Po zákroku na Berana se nevylučuje, Kladnu se to moc nelíbí.

54:58

Hosté nerozehráli ideálně a píská se zakázané uvolnění.

2:1

Góly a asistencie: 35. Račuk (J. Suchánek, Melka), 36. Zikmund (Jágr, Plekanec) – 25. P. Kousal (O. Najman)

Rytíři Kladno: Bow (Stahl) – Kehar, Dotchin (A), Ticháček, K. Wood, Baránek, J. Suchánek (A), Donaghey – Jágr, Filip, Zikmund – Hlava, Plekanec (C), Kristo – M. Beran, A. Kubík, Machala – Hajný, Račuk, Melka.

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Pavel Pýcha, Šidlík, Bernad, Pláněk (A), Jánošík (C), Lintuniemi, D. Moravec – Lunter, Fořt, Pospíšil – Kelemen, O. Najman, P. Kousal – Kotala, Claireaux, J. Dufek – Jan Eberle, Bičevskis, J. Stránský (A).

26:49 MBL 2 Pavel Pýcha, držanie
28:00 KLA 2 Bow, zdržiavanie hry / brankár - hranie puku mimo lichobežníka, odpyká Jágr
34:51 KLA 1:1 Račuk (J. Suchánek, Melka)
35:08 KLA 2:1 Zikmund (Jágr, Plekanec)