CEV Cup

PGE Skra Belchatow – VK Dukla Liberec

3:0

koniec (25:15, 25:20, 25:21)

01.12.2021, 18:00 • Hala Energia, Belchatów, Polsko • 1. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka) cz

Tipsport: 1.01 13.6

Tým PGE Skra Belchatow nenechal nic náhodě a Liberec zcela jasně porazil 3:0 na sety. O síle domácího celku hodně napověděl především Bieniek a jeho servis, díky kterému Poláci získali až desetibodové vedení. Druhý a třetí set už byl více vyrovnanější, přesto byli domácí lepší a zaslouženě zvítězili.

Pokud chce Liberec postoupit, tak musí v domácí odvetě uhrát minimálně vítězství 3:1 a následně zvládnout i zlatý set. Jakýkoliv jiný výsledek posouvá dál polského favorita. Odveta se uskuteční ve čtvrtek 9. prosince v Liberci. (19:23:42)

Konec zápasu

25:21

BELCHATOW VÍTĚZÍ! Liberec ukončil zápas servisem do sítě. Severočeši prohrávají třetí set rozdílem čtyř bodů a celý zápas 0:3 na sety.

24:21

Adamczyk servíroval míč do autu. Další mečbol pro domácí.

24:20

MEČBOL PRO BELCHATOW! Janků poslal své podání do sítě.

23:20

Tvrdá smeč Schulze z pravé strany prolétla kolem libereckého bloku do autu.

23:19

Domácí sérii přerušil Křesťan, který útokem z pravé strany trefil domácí blok, od kterého balón vylétl za koncovou čáru.

23:18

Další nepovedený útok Liberce, Křesťan smečí hledal prsty v belchatowském bloku, ale míč čistě poslal do autu.

22:18

Liberec zaútočil středem, Demar zaútočil na pravou stranu, ale do autu!

21:18

Sawicki si vychutnal útok z levé strany a křížnou smečí zajistil domácím bod.

20:18

Gomez zablokoval z pravé strany smečujícího Schulze.

20:17

Veselého podání dopadlo daleko od vymezeného území.

19:17

Po oddechovém čase Bieniek rozehrál míč do autu.

19:16

Bieniek si zapsal eso, Liberečtí jeho servis nepřijali.

18:16

Gomez se nechal nachytat na levé straně a smečoval přímo do dvojbloku.

17:16

Bieniek neudržel nervy a ze středu vypálil nechytatelnou smeč ke středu koncové čáry.

16:16

Liberečtí nedokázali zaútočit po příjmu, přesto bod pro český celek, protože jeden z domácích hráčů zahrál nečistě míč.