2:1

koniec (1:0)

07.12.2021, 18:45 • Red Bull Arena, Lipsko • Skupina A • Igor Tabiš

Tipsport: 4.3 4.37 1.77

Po zmene strán navýšil vedenie domácich v 71.minúte Andre Silva. Hostia dokázali znížiť v 76.minúte, kedy sa presadil Riyad Mahrez. To však bolo z ich strany a tak Lipsko zdolalo Manchester City 2:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:36:14)

90+3

Ofsajdová pasca domácich nachytala Raheema Sterlinga, lopta pre Lipsko.

90+2

Hostia sú pri lopte v záverečných okamihoch zápasu, na obranu domácich zatiaľ márne hľadajú recept.

90+1

Žltú kartu dostáva Tyler Adams (RB Lipsko).

90

Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.

89

Nkunku bol faulovaný pred šestnástkou, avšak predtým stál v ofsajde a tak sa akcia Lipska končí.

88

Manchester City v závere zápasu drží loptu, avšak na iba na vlastnej polovici ihriska, čo Lipsku samozrejme vyhovuje.

87

Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Kevin De Bruyne, prichádza Cole Palmer.
Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Nathan Aké, prichádza Rúben Dias.

86

Striedanie v tíme RB Lipsko: z ihriska odchádza André Silva, prichádza Ilaix Moriba.

86

Kevin De Bruyne zobral akciu hostí na seba, jeho technický pokus spoza šestnástky končí tesne vedľa domácej brány.

85

Do konca zápasu ostáva zhruba 5 minút, hostia sa snažia o vyrovnanie, v oslabení po zbytočnom faule Kylea Walkera to bude ale veľmi ťažké.

83

Striedajúci Henrichs sa odhodlal k streleckému pokusu, ten však nebol presný. Odkop od brány hostí.

82

Červenú kartu dostáva Kyle Walker (Manchester City).

82

Andre Silva bol škaredo faulovaná, nervozita na ihrisku v záverečných minútach stúpa.

81

Žltú kartu dostáva John Stones (Manchester City).

80

Jack Grealish sa uvoľnil v šestnástke Lipska, jeho následnú strelu zblokoval na roh Tyler Adams.

80

Striedanie v tíme RB Lipsko: z ihriska odchádza Nordi Mukiele, prichádza Benjamin Henrichs.