koniec po predl. (0:1, 3:2, 2:2 - 0:1)

10.01.2022, 17:00 • SH Dašická Pardubice • 22. kolo • Adam Dořák cz

Tipsport: 4.33 6.5 1.4

Vojtěch Wiener (3+0) nejlepším hráčem Liberce a za Pardubice byl vyhlášen Přemek Pakosta (0+4). (18:55:21)
Utkání mezi Pardubicemi a Libercem nakonec přineslo vyrovnanou hru, alespoň dle skóre. Liberec měl však o něco více ze hry, ale Sokolové se dnes dobře připravili na svého soupeře a hlavně se jim podařilo být i produktivní.

61:14

61:14 Šimon STRÁNSKÝ - 5:6

61:14

Liberec právě vstřelil branku!
Autorem branky je ŠIMON STRÁNSKÝ, který se rozhodl individuálně přes celé hřiště dostat do zakončení a před brankou zametl puk pod Haleše. Bez asistence.

60:20

250 diváků si našlo cestu na dnešní zápas!

60:09

Prodloužení ve třech hráčích na obou stranách začalo.

60:01

Ve třetí třetině jsme mohli vidět celkem čtyři branky. Liberec se ihned v úvodu dostal do vedení, Pardubicím se však podařilo opět dát dvě branky a dostat se do vedení. Liberec dokázal vyrovnat na 5:5 a tento stav zápasu nám zůstal až dokonce základní hrací doby. Hosté měli v závěru několik slibných šancí k rozhodnutí, ale ani jedna jim nevyšla.

60:00

59:42

Pardubice drží míček a chtějí dohrát třetinu s míčkem na svých čepelích. Dnes uvidíme prodloužení!

58:42

Ferdan se dostal po chybě do střely, ale nedokázal lépe zacílit. Následně Kopecký v šanci a Haleš má míček v rukou.

58:21

Míček se střídá mezi oběma celky a uvidíme, zda se některému podaří ještě prosadit v základní hrací době.

57:58

Rána od Valeše se odrazila od tyčky! No, Liberec nebyl daleko od vítězné branky!

57:00

Nepříjemná střela Pakosty z pravé strany a Mück krátce nevěděl kde je míček. Nakonec u strážil své brankoviště.

56:16

Bitman zvolil dlouhou přihrávku na spoluhráče u tyče, ale Haleš si pohlídal celou situaci.

55:32

U míčku je Liberec, který hledá cestu do útoku. Nyní může každá případná chyba rozhodovat zápas.

55:08

Hra pokračuje a to i bez výsledkové tabule.

55:08

Hra je přerušena a na vině je výpadek světelné tabule.

5:6

Góly a asistencie: 27. Žáček (Nezval), 29. Šmíd (P. Pakosta), 30. Šmíd (P. Pakosta), 43. Lukáš Kučera (P. Pakosta), 51. Lukáš Kučera (P. Pakosta) – 11. Wiener (Valeš), 35. Stránský (Světlík), 39. Mádlo (Macháč), 41. Wiener (Smutný), 53. Wiener (Valeš), 62. Stránský

Sokoli Pardubice: Haleš (M. Denemark) – Kaluža, Nezval, Slabý, Prix – Petr, P. Pakosta, Zozulák, Lukáš Kučera, Teichman, Klein, Šmíd, Savický, Petržela, J. Burian, Rusín, Smola, Žáček, P. Černý.
Tréner: M. Koubek

FBC Liberec: D. Mück (Chlad) – Klucho, Bitman, Dlesk, Stránský, Pařízek – Jakub Kopecký, Valeš, Mádlo, Rozkovec, Smutný, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Macháč, Wiener, Václavík, Světlík, V. Janeček.
Tréner: P. Salát

Rozhodca: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček