77:90

koniec (17:16, 39:47, 50:65)

12.01.2022, 19:00 • Skupina A • Petr Dejnožka cz

Tipsport: 3.56 15.5 1.37

USK Praha marně vzdorovalo ruskému gigantovi, po vydařené první čtvrtině odpadlo a nakonec podlehlo Jekatěrinburgu o třináct bodů. (20:37:27)

Konec zápasu. (77:90)

39:59

Brittney Grinerová po asistenci Jonesové uzavírá účet dnešního střetnutí. (77:90)

39:05

Teja Oblaková snižuje perfektní trojkou na rozdíl jedenácti bodů. (75:86)

38:38

Hosté si střeží své vedení, ještě nás čeká jeden oddechový čas. (72:86)

38:05

Brionna Jones dvě minuty před koncem zaokrouhluje počet bodů na sedmdesát. (70:81)

36:50

Domácí se snaží vyhrát alespoň čtvrtou čtvrtinu, v té je do vedení dostává trojka Condeové. (68:81)

36:29

Jonesová zvládla proměnit jeden ze dvou trestných hodů. (65:81)

35:44

Grinerová dalšími dvěma body pojišťuje výhru Jekatěrinburgu. (65:80)

34:57

Navíc Jonesová proměnila i nařízenou sedmičku. (65:78)

34:56

Quigleyová a Jonesová během chvíle zaznamenaly pět bod, rozdíl je znovu rázem dvanáctibodový. (65:77)

34:30

Voráčková taktéž trefuje za dva body. (65:72)

34:14

Grinerová odmítá komplikace. (63:72)

33:51

Že by to ještě bylo zajímavé? Balintová trefila trojku. (63:70)

32:47

Dvojka Oblakové, proměněné trestné hody Barbory Balintové. Rozdíl nyní činí deset bodů. Podaří se USK Praha ještě vzepřít? (60:70)

32:01

Grinerová byla úspěšná ze dvou trestných hodů jen z poloviny. (56:70)

31:54

Domácí se nechtějí vzdát, Hanušová pálila za tři. (56:69)

31:29

Brittney Griner zakončila další úspěšnou akci Jekatěrinburgu. (53:69)

30:54

Alba Torrens reaguje velmi rychlou dvojkou. (53:67)

30:23

Dobrý vstup do čtvrté čtvrtiny, trojkou se prezentovala Condeová. (53:65)

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina. (50:65)

30:00

Třetí čtvrtina skončila. (50:65)

29:09

To Balintová byla ze hry mnohem úspěšnější. (50:65)

28:44

Condeová dostala k dispozici dva trestné hody, proměnila ale jen jeden. (48:65)

28:18

Grinerová úspěšná tentokrát za dva. (47:65)

28:00

Jenže Alexandria Bentley přichystala přesnou střelu za tři body a znovu tím zvyšuje vedení Jekatěrinburgu. (47:63)

27:33

Jonesová na druhé straně z postupného útoku úspěšná. (47:60)

27:11

Trestné hody Quigleyové zamířily do černého. (45:60)

26:42

Zdá se, že překvapení nás zde nečeká. Hosté odskakují do vedení o třináct bodů zásluhou Meessemanové. (45:58)

25:48

Oba týmy plodí velké množství ztrát, ojedinělý úspěch zaznamenala hostující Quigleyová. (45:56)

24:00

Ne na dlouho, na druhé straně zapadla do koše střela Meessemanové. (45:54)

23:41

Jonesová si poradila s oběma trestnými hody a přibližuje USK na rozdíl sedmi bodů. (45:52)

23:01

Vanderslootová zasekla celou akci a milimetrovou trojkou rozjásala lavičku Jekatěrinburgu. (43:52)

22:53

Domácí Jonesová ale odpovídá velmi rychle. (43:49)

22:42

Jekatěrinburg nechce připustit výraznější snížení, úspěšně zakončil Quigleyouvá. (41:49)

21:44

Série nevyužítých šancí na obou stranách je přerušena přesným zakončením Veroniky Voráčkové. (41:47)

20:01

Začala třetí čtvrtina. (39:47)
První poločas je za námi. Domácí měli nakročeno velmi dobře, následně ale favorit z Jekatěrinburgu otočil skóre ve svůj prospěch a nese si do kabin hned osmibodové vedení.

20:00

Druhá čtvrtina skončila. (39:47)

19:41

Urostlou Jonesovou se brání jen velmi těžko. Nyní opět zaúřadovala pod košem. (39:47)

19:01

Na začátku poslední minuty prvního poločasu uklidňuje hosty trojkou Bentleyová. Time out pro USK. (39:45)

18:29

Ztráta domácích basketbalistek a rychle zakončená akce v podání Jonesové. (39:42)

18:09

Pod košem se nejlépe zorientovala Jonesová, která posílá Jekatěrinburg po dlouhé době do vedení. (39:40)

17:23

Na druhé straně na poslední chvíli zakončuje Brinerová. (39:38)

17:00

Vyoralová proměňuje úspěšnou kombinaci USK. (39:36)

16:43

Vypadá to jako přetahovaná dvou nebo tří hráček. Jonesová znovu zapisuje dva body. (37:36)

16:32

Za domácí reaguje Condeová. (37:34)

16:25

Jonquel Jonesová taktéž prokazuje svoji kvalitu a ranou za tři body vrací Jekatěrinburg do hry. (35:34)

15:59

Oblaková znovu velmi úspěšná. (35:31)

15:46

A pražskou ztrátu velmi rychle potrestala Grinerová. (33:31)

15:03

Rusky jsou zpět, Šilová přesně zacílila z mety tříbodového hodu. (33:29)

14:36

A navíc ještě proměňuje i jeden sedmimetrový hod. (33:26)

14:36

Condeová oplácí stejnou mincí. (32:26)

14:25

Krátce po oddechovém času snížil Torrensová. (30:26)

14:15

Ruský výběr reaguje oddechovým časem. (30:24)

14:13

Domácím to prostě za tři body zatím hází! Přesnou ránu vyslal i Teraza Vyoralová, která zajišťuje vedení poprvé v utkání o celých šest bodů. (30:24)

13:59

Oba celky jsou hodně produktivní, další útok Jekatěrinburgu úspěšně zakončila Grinerová. (27:24)

13:45

Maria Condeová přichystala skvělou trojku. (27:22)

13:24

Za Jekatěrinburg snižuje Grinerová. (24:22)

13:01

Jenže ne na dlouho se hosté radují, Jonesová posílá USK Praha již do čtyřbodového vedení! (24:20)

12:56

Za ruský celek reaguje přesným zakončením Grinerová. (22:20)

12:09

Balintová opět neomylná. (22:18)

11:34

Jonesová proměnila dva trestné hody naprosto neomylně. (19:18)

11:03

Grinerová otevírá střelecký účet druhé čtvrtiny. (17:18)

10:01

Začala druhá čtvrtina. (17:16)

10:00

První čtvrtina skončila. (17:16)

09:59

Kdepak! Balintová trojkou v poslední vteřině rozjásala domácí fanoušky! (17:16)

09:50

Vanderslootová deset vteřin před sirénou přibližuje hosty k vítězství v první čtvrtině. (14:16)

08:17

Za domácí úspěšně zakončila Brionna Jonesová a opět potvrdila předpoklad, že tento zápas bude nesmírně vyrovnaný. (14:14)

07:03

Meessemanová zaúřadovala pod košem. (12:14)

06:28

V Praze máme vyrovnáno! Po pěkné kombinaci pálila přesně Veronika Voráčková. (12:12)

05:59

Bentleyová zakombinovala s Quigleyovou, která na konci zamířila přesně za tři body. (10:12)

05:34

Produktivní Oblaková zatím vyrovnaný zápas otáčí zpět na pražskou stranu. (10:9)

05:08

Meesemannová obrací stav na stranu ruského celku. (8:9)

04:53

Oblaková reaguje přesnou trojkou. (8:7)

04:03

Zatím jedinou střelkyní na straně Jekatěrinburgu je Jonesová, nyní se tato hráčka znovu prosadila důrazem pod košem. (5:7)

02:54

Odpověď přichystala domácí Teja Oblaková, která si přichystala míč na střelu a ranou za tři srovnává stav utkání. (5:5)

02:00

Jonguel Jonesová trefila z velké dálky trojku. (2:5)

01:11

Příliš dlouho se český zástupce neradoval, Jonesová byla pod košem nejúspěšnější. (2:2)

00:33

Dragana Stankovičová otevírá střelecký účet dnešního zápasu ranou za dva body. (2:0)