koniec (5:0, 3:0, 4:2)

16.01.2022, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • 23. kolo • Adam Náhončík cz

Tipsport: 1.0 17.0 22.0

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (18:53:42)
Je konec! Tatran v poslední dvaceminutovce byl lepší až po Timeoutu, Brno se aspoň prosadilo dvakrát. Tatran si připsal tedy další tři body do tabulky a má na kontě už 60 bodů, Hattrick se může obávat o jedenáctou pozici, protože 23. kolo ještě budou hrát jak hráči České Lípy, tak Pardubice.

59:00

Zbývá poslední minuta třetí třetiny.

58:00

58:00 Matěj HAVLAS - 12:2

58:00

Tatran právě vstřelil branku!
Další gól Tatranu! Marek Beneš našel přesnou přihrávkou MATĚJE HAVLASE, který zvyšuje stav utkání na 12:2! Asistence: Marek Beneš.

57:27

57:27 Martin MÜHLFAIT - 11:2

57:27

Další gól na straně Tatranu! MARTIN MüHLFAIT skvěle vystřelil tahem a prosazuje se poprvé v utkání! Asistence: Jakub Kolísko.

57:10

Po ztrátě Mühlfaita šel sám na Kříže Procházka, kterého skvěle vychytal hostujícího hráče.

55:52

55:52 Ondřej NĚMEČEK - 10:2

55:52

ONDŘEJ NĚMEČEK táhl útok, nejprve ztratil míček, ale hned si ho vzal zpět a přesně zamířil pod horní tyč Kolajtovi branky a Tatran vede už 10:2! Asistence: Bohumil Piskáček.

54:52

Panuška z bekhendu těsně minul branku hostů.

54:29

Oddechový čas pro domácí.

54:04

Opět po dlouhé době se k míčku dostanou i hosté, kteří rychle rozehráli a dostali se na útočnou polovinu.

53:28

Eliáš sám před brankou promáchl a nevstřelil jeho třetí gól.

52:40

Tatran stále tlačí hosty, kteří si už určitě přejí aby tento duel skončil.

51:19

Pánkovu tvrdou střelu kryje Kolajta, který v tomto utkání vychytal už spoustu tutovek.

50:25

Procházka obral Meliše o míček, vystřelil z velkého úhlu, ale s jeho střelou Kříž neměl žádný problém.

49:28

Tatran se stále snaží dávat branky a svírají svého soupeře.

48:45

Kolísko dorážel před brankou Hattricku, jenže trestuhodně minul branku.

47:49

47:49 René SLEZÁK - 9:2

47:49

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
Hattrick hned odpovídá! Lukáš Lhota našel skvěle krosově RENÉHO SLEZÁKA, který po zemi překonal Kříže už podruhé v utkání. Asistence: Lukáš Lhota.

47:13

47:13 Matěj HAVLAS - 9:1

47:13

Tatran vede 9:1! Ondřej Němeček našel u branky MATĚJE HAVLASE, který se obtočil kolem branky a zasunul míček pod Kolajtou. Asistence: Ondřej Němeček.

46:38

Piskáček vystřelil a před bránou číhal Eliáš, jenže střílenou přihrávku promáchl.

46:05

Panuškovu střela jen tak tak vytěsnil mimo tři tyče hostující gólman.

45:08

Kolísko vystřelil, ale pouze do bloku hostů a Kolajta nemusel zasahovat.

44:44

Kreysovi míček přeskočil hůl a rozehrávat bude Hattrick.

44:11

Eliášova střela skončila na levé tyči Kolajtovi branky!

43:28

Hattrick po vstřeleném gólu hraje o dost lépe a je více na míčku.

42:07

42:07 René SLEZÁK - 8:1

42:07

Poprvé v utkání se prosazuje také Hattrick! RENÉ SLEZÁK chytře vystřelil po zemi a nachytal Kříže a upravuje skóre na 8:1. Asistence: Lukáš Lhota.

41:27

Míček poskakoval v brankovišti Tatranu, ale vše vyřešil Kříž, kdy si míček sebral a rychle rozehrál.

40:20

Bromova střela minula branku a Hattrick se ze začátku třetiny drží na míčku.

40:01

Úvodní buly vyhráli hosté.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:17.
Je za námi i druhá třetina! Ve druhé třetině po dvou a půl minutách zvýšil na 6:0 Milan Meliš, poté až v čase 31:29 zvyšoval na 7:0 Adam Tlapák a v čase 39:22 završil hattrick Marek Beneš a stav po druhé třetině jasně vyznívá ve prospěch Tatranu 8:0.

40:00

39:22

39:22 Marek BENEŠ - 8:0

39:22

Čepice na hrací plochu! MAREK BENEŠ se prosazuje potřetí v utkání a to znamená, že má na kontě před druhou sirénou hattrick! Asistence: Ondřej Němeček.

39:00

Zbývá poslední minuta druhé třetiny.

38:32

Hattrick k závěru třetiny se snaží vstřelit branku, ale Tatran výborně brání.

37:29

Brom trefil horní tyč Křížovi branky!

36:58

Čermákova tvrdá střela minula o dost branku a vzápětí střílel Panuška a i ten vystřelil mimo.

35:56

Procházka chtěl najít z první před bránou jednoho ze spoluhráčů, ale nikdo na jeho přihrávku před brankou nečíhal.

35:15

HAvlas střílel z první, ale Kolajta se stihl včas přesunout.

34:50

Po nepřesné střele Tatranu se k míčku po delší době dostanou i hosté.

34:22

Mühlfaitovu střelu výborně zablokoval Hájek.

33:33

Sládečkova střela byla tečovaná a Ondřej Kolajta na ní výborně zareagoval.

33:06

Tatran motá Hattrick a hostům nezbývá nic jiného než se snažit bránit.

32:16

Piskáček nadvakrát nedokázal procedit míček přes Kolajtu.

31:29

31:29 Adam TLAPÁK - 7:0

31:29

Tatran střílí další branku a už na 7:0! ADAM TLAPÁK jel od půlky hřiště v půli cesty vystřelil tvrdou střelu, kterou trefil přesně míček pod horní tyč!
Asistence: Martin Pánek.

30:54

Mühlfait výborně ubránil Kůru a vybojoval míček pro svůj tým.

30:18

Brno faulovalo, a k míčku se opět dostane Tatran.

29:25

Tatran opět usazen na útočné polovině a Hattrick se musí pouze bránit.

28:26

Beneš si oběh všechny hráče Hattricku, ale ani nevystřelil.

26:50

Hattrick teď měl více šancí, ale Kříž s nimi neměl žádné problémy a drží na své straně nulu.

25:53

Střela Lhoty švihem nepřekvapil Kříže a opět mohou kombinovat domácí.

25:39

25:18

Tatran svírá Hattrick!

24:20

Vlach bekhendem zkusil překvapit Kříže, jenže Kříž byl ve střehu.

23:39

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Jakub Procházka – 2 min., Zdržování hry).

22:26

22:26 Milan MELIŠ - 6:0

22:26

Hned ze začátku třetiny se prosazuje Tatran. MILAN MELIŠ trefil přesně vzdálenější tyč Kolajtovi branky a zvyšuje náskok Tatranu na 6:0!
Asistence: Martin Čermák.

22:06

U míčku je opět Tatran a snaží se střeli branku.

21:17

Matěj Havlas trefil levou tyč hostující brány!

20:36

Ze začátku třetiny má míček Hattrick a snaží se přejít na útočnou polovinu.

20:01

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:40.
Je za námi první třetina hosté v malém počtů hráčů drželi až do času 8:28 kde se prosadil bronzový medailista z MS můžů Marek Beneš, poté se prosadil sedmnáctiletý talent Filip Eliáš, po sedmi minutách hry bez branky se prosadil opět Marek Beneš, který zvyšoval už na 3:0, v čase 19:12 střelil po dlouhé absenci Ondřej Sádlo a za 13 sekund se ještě prosadil Filip Eliáš a po první třetině mají k hattricku našlápnuto dva hráči Tatranu- Marek Beneš a Filip Eliáš. Stav po první třetině je 5:0 pro hráče Tatranu.

20:00

19:25

19:25 Filip ELIÁŠ - 5:0

19:25

Tatran za 13 sekund střílí další branku! Matěj Havlas našel FILIPA ELIÁŠE opět osamoceného před brankou, který se prosazuje v utkání podruhé stejně jako Marek Beneš Asistence: Matěj Havlas.

19:12

19:12 Ondřej SÁDLO - 4:0

19:12

Tatran vede už 4:0! ONDŘEJ SÁDLO nachytal skrytou střelou Kolajtu a na hrací plochu se vrací ve velmi dobré formě. Asistence: Martin Mühlfait.

18:29

Kreysa těsně minul branku a vzápětí musel maskou zasahovat Kolajta.

17:16

17:16 Marek BENEŠ - 3:0

17:16

Tatran střílí další branku! Bohumil Piskáček předložil MARKU BENEŠOVI, který vystřelil přesně pod horní tyč a prosazuje se podruhé v utkání. Asistence: Bohumil Piskáček.

16:53

Němeček si zkušeně podržel míček a snaží se založit útok s Markem Benešem.

15:55

Martin Mühlfait před brankou nedokázal doklepnout míček ze vzduchu!

14:50

Šindelář chtěl najít krosově Čermáka, jenže míček přeběhl.

14:02

Piskáčkova střela našla pouze dobře postavený brněnský blok.

13:06

Slezákovi přeskočil míček hůl a z akce hostů nic nebylo.

12:38

Po zašlápnutí míčku je buly na polovině hřiště, které vyhrál Hattrick.

11:22

Čermák nadvakrát nedokázal překonat Kolajtu a na druhou stranu se sám řítil Lukáš Lhota, který bekhendem netrefil branku.

10:25

10:25 Filip ELIÁŠ - 2:0

10:25

Tatran střílí branku na 2:0! Ondřej Němeček našel od levého mantinelu před brankou úplně volného FILIPA ELIÁŠE, který střílí přesně do odkryté klece. Asistence: Ondřej Němeček.

9:31

Tatran je usazen na útočné polovině a čeká na chybu Hattricku.

8:28

8:28 Marek BENEŠ - 1:0

8:28

Tatran se prosazuje v přesilovce! MILAM MELIŠ našel krosovou přihrávkou MARKA BENEŠE, který zamířil přesně pod horní tyč. Asistence: Milan Meliš.

8:12

Beneš střílel tahem, ale Hájek vložil hůl do jeho střely.

7:40

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (René Slezák – 2 min., hra rukou).

7:23

Šindelář našel krosově Kreysu, ale ten o dost přestřelil branku hostů.

6:51

Kůra fauloval v útočném rohu a rozehrávat bude Tatran.

5:53

Vášnivý myslivec Mühlfait kombinoval s Pánkem, ale jeho střela šla mimo branku, je vidět, že Tatran je zatím v utkání dominantní.

5:16

Kolajta se rychle zvedl a bude pokračovat v utkání.

5:16

Kolajtu trefil nohou jeden z hráčů Tatranu, doufejme, že bude v pořádku.

4:17

Hattrick se dostal k míčku a snaží se založit útok, jenže Tatran presuje a nedaří se jim to.

3:35

Kolajta je pod palbou, tentokrát střílel Havlas, ale i s jeho střelou si Kolajta poradil.

2:39

Eliáš střílel ze středu hřiště, ale Kolajta zatím chytá výborně.

2:08

Kolísko trefil pouze blok Hattricku a vzápětí střílel Mühlfait, ale jeho střelu zneškodnil hostující brankář.

1:29

Čermák tvrdou střelou trefil pouze masku Kolajty.

0:21

Němeček po souboji vyletěl až za mantinel, ale rozhodčí netrestají dvouminutovým trestem.

0:01

00:01

Tatran: Kříž (Frühbauer)– Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Eliáš, Tlapák, Kreysa, Kún, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Marek Beneš, Havlas, Panuška, Meliš, Šindelář, Švarc, Sádlo.

Hattrick Brno: O. Kolajta (Létal) – Kostka, Suk, J. Hájek, M. Kůra, J. Kůra, Lacina – Brom, Procházka, Lhota, Vlach, Slezák.
Začínáme v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Tatran Střešovice: Tatran Střešovice po 22 zápasech mají na kontě 57 bodů a sídlí na prvním místě tabulky. V minulém kole narazili hráči Tatranu na třetí Vítkovice, které dokázali porazit 2:6, uvidíme jestli dnes porazí i jedenácté Brno.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Hattrick sídlí na na jedenácté pozici v tabulce a určitě by se neradi dostali do situace kdy by museli bojovat o záchranu, takže mají velkou motivaci vyhrát a získat tři body proti silnému Tatranu.
Hezký den všem fanouškům florbalu. Vítáme vás u sledování online přenosu 23.kola Livesport Superligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy Tatran Střešovice a FBŠ Hummel Hattrick Brno. Utkáním vás provede Adam Náhončík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

12:2

Góly a asistencie: 9. Marek Beneš (Meliš), 11. Eliáš (Němeček), 18. Marek Beneš (Piskáček), 20. Sádlo (Mühlfait), 20. Eliáš (Havlas), 23. Meliš (Martin Čermák), 32. Tlapák (Pánek), 40. Marek Beneš (Němeček), 48. Havlas (Němeček), 56. Němeček (Piskáček), 58. Mühlfait (Jak. Kolísko), 58. Havlas (Marek Beneš) – 43. Slezák (Lhota), 48. Slezák (Lhota)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Frühbauer (Kříž) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Eliáš, Tlapák, Kreysa, Kún, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Marek Beneš, Havlas, Panuška, Meliš, Šindelář, Švarc, Sádlo.

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Létal (O. Kolajta) – Kostka, Suk, J. Hájek, M. Kůra, J. Kůra, Lacina – Brom, Procházka, Lhota, Vlach, Slezák.

Rozhodca: Jiří Šedivý a Radek Štengl