SP - Hromadný štart žien, 12,5 km, Anterselva
Vítěz: D. Wiererová (ITA)
koniec udalosti
23.01.2022, 15:15 • Südtirol Arena
•
Matěj Vybíral (@Matavyb)
live na
:
0
0
0
live nastavte si na:
• Predzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
SP - Hromadný štart žien, 12,5 km, Anterselva
Vítěz: D. Wiererová (ITA)
koniec udalosti
Späť na online
Rozhodca:
Diváci:
Štatistiky:
Konečné pořadí:
1. Dorothea Wiererová (ITA) 35:58.7 (2)
2. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3.7 (1)
3. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +11.6 (1)
4. Kristina Rezcovová (RUS) +22.8 (2)
5. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +24.8 (4)
6. Tiril Eckhoffová (NOR) +28.0 (2)
7. Vanessa Voigtová (GER) +35.8 (0)
8. Uljana Nigmatullinová (RUS) +42.5 (1)
9. Alina Stremousová (MDA) +49.6 (2)
10. Julia Simonová (FRA) +1:03.4 (3)
11. Paulina Fialková (SVK) +1:05.2 (4)
12. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:06.6 (3)
13. Anais Bescondová (FRA) +1:21.5 (4)
14. Jessica Jislová (CZE) +1:22.8 (0)
15. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:24.1 (4)
16. Chloé Chevalierová (FRA) +1:26.3 (3)
17. Markéta Davidová (CZE) +1:32.6 (4)
18. Lotte Lieová (BEL) +1:37.2 (1)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +1:46.5 (4)
20. Irina Kazakevičová (RUS) +1:54.7 (4)
21. Lena Häckiová (SUI) +2:02.0 (4)
22. Clare Eganová (USA) +2:06.2 (3)
23. Denise Herrmannová (GER) +2:11.6 (3)
24. Mari Ederová (FIN) +2:23.4 (6)
25. Ida Lienová (NOR) +2:39.7 (5)
26. Hanna Solaová (BLR) +3:06.4 (7)
27. Anna Mąkaová (POL) +3:14.2 (3)
28. Julija Džimová (UKR) +3:17.0 (5)
29. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +3:47.2 (7)
30. Lisa Vittozziová (ITA) +4:1.5 (9)
Pořadí po 4. střelbě:
1. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 29:17.4 (1)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +4.7 (2)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +11.5 (1)
4. Kristina Rezcovová (RUS) +35.5 (2)
5. Vanessa Voigtová (GER) +35.9 (0)
...
11. Jessica Jislová (CZE) +1:14.8 (0)
13. Paulina Fialková (SVK) +1:22.9 (4)
19. Markéta Davidová (CZE) +1:43.0 (4)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 21:54.2 (1)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +1.2 (0)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +14.9 (2)
4. Julia Simonová (FRA) +19.0 (1)
5. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +19.6 (2)
...
13. Jessica Jislová (CZE) +48.1 (0)
18. Markéta Davidová (CZE) +1:07.5 (3)
22. Paulina Fialková (SVK) +1:18.9 (4)
Pořadí po 2. střelbě:
1. Julia Simonová (FRA) 14:29.7 (0)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +0.2 (0)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2.9 (0)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +7.6 (0)
5. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +12.4 (1)
...
13. Jessica Jislová (CZE) +26.7 (0)
16. Markéta Davidová (CZE) +27.8 (1)
19. Paulina Fialková (SVK) +34.5 (2)
Pořadí po 1. střelbě:
1. Hanna Solaová (BLR) 7:13.5 (0)
2. Julia Simonová (FRA) +0.6 (0)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +1.8 (0)
4. Valeria Vasněcovová (RUS) +2.3 (0)
5. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3.5 (0)
...
10. Jessica Jislová (CZE) +11.2 (0)
18. Paulina Fialková (SVK) +23.3 (1)
20. Markéta Davidová (CZE) +28.9 (1)
Startovní listina:
1. Dzinara Alimbekavová (BLR)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
3. Hanna Solaová (BLR)
4. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
5. Markéta Davidová (CZE)
6. Anais Bescondová (FRA)
7. Dorothea Wiererová (ITA)
8. Julia Simonová (FRA)
9. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
10. Mona Brorssonová (SWE)
11. Kristina Rezcovová (RUS)
12. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
13. Denise Herrmannová (GER)
14. Uljana Nigmatullinová (RUS)
15. Vanessa Voigtová (GER)
16. Jessica Jislová (CZE)
17. Lotte Lieová (BEL)
18. Světlana Mironovová (RUS)
19. Tiril Eckhoffová (NOR)
20. Lisa Vittozziová (ITA)
21. Chloé Chevalierová (FRA)
22. Irina Kazakevičová (RUS)
23. Mari Ederová (FIN)
24. Julija Džimová (UKR)
25. Valeria Vasněcovová (RUS)
26. Clare Eganová (USA)
27. Anna Mąkaová (POL)
28. Alina Stremousová (MDA)
29. Franziska Hildebrandová (GER)
30. Paulina Fialková (SVK)
Průběžné pořadí SP:
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 651 bodů
2. Elvira Öbergová (SWE) 563 b.
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) 535 b.
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 483 b.
5. Hanna Öbergová (SWE) 482 b.
...
8. Markéta Davidová (CZE) 372 b.
19. Jessica Jislová (CZE) 242 b.
47. Paulina Fialková (SVK) 69 b.
53. Ivona Fialková (SVK) 55 b.
62. Eva Puskarčíková (CZE) 30 b.
68. Lucie Charvátová (CZE) 23 b.
83. Tereza Voborníková (CZE) 12. b
84. Tereza Vinklárková (CZE) 12 b.
1. Dorothea Wiererová (ITA) 35:58.7 (2)
2. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3.7 (1)
3. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +11.6 (1)
4. Kristina Rezcovová (RUS) +22.8 (2)
5. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +24.8 (4)
6. Tiril Eckhoffová (NOR) +28.0 (2)
7. Vanessa Voigtová (GER) +35.8 (0)
8. Uljana Nigmatullinová (RUS) +42.5 (1)
9. Alina Stremousová (MDA) +49.6 (2)
10. Julia Simonová (FRA) +1:03.4 (3)
11. Paulina Fialková (SVK) +1:05.2 (4)
12. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:06.6 (3)
13. Anais Bescondová (FRA) +1:21.5 (4)
14. Jessica Jislová (CZE) +1:22.8 (0)
15. Valeria Vasněcovová (RUS) +1:24.1 (4)
16. Chloé Chevalierová (FRA) +1:26.3 (3)
17. Markéta Davidová (CZE) +1:32.6 (4)
18. Lotte Lieová (BEL) +1:37.2 (1)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +1:46.5 (4)
20. Irina Kazakevičová (RUS) +1:54.7 (4)
21. Lena Häckiová (SUI) +2:02.0 (4)
22. Clare Eganová (USA) +2:06.2 (3)
23. Denise Herrmannová (GER) +2:11.6 (3)
24. Mari Ederová (FIN) +2:23.4 (6)
25. Ida Lienová (NOR) +2:39.7 (5)
26. Hanna Solaová (BLR) +3:06.4 (7)
27. Anna Mąkaová (POL) +3:14.2 (3)
28. Julija Džimová (UKR) +3:17.0 (5)
29. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +3:47.2 (7)
30. Lisa Vittozziová (ITA) +4:1.5 (9)
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Dojezd prvních tří závodnic do cíle
Cíl
12,2km
10,8km
1. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 29:17.4 (1)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +4.7 (2)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +11.5 (1)
4. Kristina Rezcovová (RUS) +35.5 (2)
5. Vanessa Voigtová (GER) +35.9 (0)
...
11. Jessica Jislová (CZE) +1:14.8 (0)
13. Paulina Fialková (SVK) +1:22.9 (4)
19. Markéta Davidová (CZE) +1:43.0 (4)
4.stř.
Střelba českých biatlonistek
4.stř.
4.stř.
4.stř.
Souboj o vítězství
4.stř.
9,7km
9,7km
8,3km
1. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) 21:54.2 (1)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +1.2 (0)
3. Dorothea Wiererová (ITA) +14.9 (2)
4. Julia Simonová (FRA) +19.0 (1)
5. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +19.6 (2)
...
13. Jessica Jislová (CZE) +48.1 (0)
18. Markéta Davidová (CZE) +1:07.5 (3)
22. Paulina Fialková (SVK) +1:18.9 (4)
3.stř.
3.stř.
První stojku zvládla nejlépe Chevalierová-Bouchetová
3.stř.
7,2km
7,2km
5,8km
Druhou ležku zvládly Češky bez chyby
1. Julia Simonová (FRA) 14:29.7 (0)
2. Tiril Eckhoffová (NOR) +0.2 (0)
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) +2.9 (0)
4. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +7.6 (0)
5. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA) +12.4 (1)
...
13. Jessica Jislová (CZE) +26.7 (0)
16. Markéta Davidová (CZE) +27.8 (1)
19. Paulina Fialková (SVK) +34.5 (2)
2.stř.
2.stř.
4,7km
3,3km
1. Hanna Solaová (BLR) 7:13.5 (0)
2. Julia Simonová (FRA) +0.6 (0)
3. Tiril Eckhoffová (NOR) +1.8 (0)
4. Valeria Vasněcovová (RUS) +2.3 (0)
5. Dzinara Alimbekavová (BLR) +3.5 (0)
...
10. Jessica Jislová (CZE) +11.2 (0)
18. Paulina Fialková (SVK) +23.3 (1)
20. Markéta Davidová (CZE) +28.9 (1)
1.stř.
1.stř.
První střelba závodu
1.stř.
2,2km
0,8km
Start
Start
Naopak na startu nechybí dvě Češky. V pátek šestá Markéta Davidová, čerstvá držitelka malého křišťálového globu za individuální závody, pojede s číslem pět. Jessica Jislová se šestnáctkou. Slovenka Paulina Fialková se také těsně vešla do závodu, pojede s třicítkou.
1. Dzinara Alimbekavová (BLR)
2. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
3. Hanna Solaová (BLR)
4. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA)
5. Markéta Davidová (CZE)
6. Anais Bescondová (FRA)
7. Dorothea Wiererová (ITA)
8. Julia Simonová (FRA)
9. Anaïs Chevalierová-Bouchetová (FRA)
10. Mona Brorssonová (SWE)
11. Kristina Rezcovová (RUS)
12. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
13. Denise Herrmannová (GER)
14. Uljana Nigmatullinová (RUS)
15. Vanessa Voigtová (GER)
16. Jessica Jislová (CZE)
17. Lotte Lieová (BEL)
18. Světlana Mironovová (RUS)
19. Tiril Eckhoffová (NOR)
20. Lisa Vittozziová (ITA)
21. Chloé Chevalierová (FRA)
22. Irina Kazakevičová (RUS)
23. Mari Ederová (FIN)
24. Julija Džimová (UKR)
25. Valeria Vasněcovová (RUS)
26. Clare Eganová (USA)
27. Anna Mąkaová (POL)
28. Alina Stremousová (MDA)
29. Franziska Hildebrandová (GER)
30. Paulina Fialková (SVK)
1. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) 651 bodů
2. Elvira Öbergová (SWE) 563 b.
3. Dzinara Alimbekavová (BLR) 535 b.
4. Lisa Theresa Hauserová (AUT) 483 b.
5. Hanna Öbergová (SWE) 482 b.
...
8. Markéta Davidová (CZE) 372 b.
19. Jessica Jislová (CZE) 242 b.
47. Paulina Fialková (SVK) 69 b.
53. Ivona Fialková (SVK) 55 b.
62. Eva Puskarčíková (CZE) 30 b.
68. Lucie Charvátová (CZE) 23 b.
83. Tereza Voborníková (CZE) 12. b
84. Tereza Vinklárková (CZE) 12 b.
Konečné pořadí:
1. Elvira Öbergová (SWE) 35:21,7 (2)
2. Julia Simonová (FRA) +10,7 (2)
3. Kristina Rezcovová (RUS) +12,1 (2)
4. Dorothea Wiererová (ITA) +13,3 (1)
5. Jessica Jislová (CZE) +13,9 (0)
6. Marte Olsbu Röiselandová (NOR) +19,3 (2)
7. Uljana Nigmatullinová (RUS) +28,2 (1)
8. Markéta Davidová (CZE) +30,1 (2)
9. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +31,1 (1)
10. Hanna Öbergová (SWE) +40,4 (4)