3:5

koniec (0:0, 2:2, 1:3)

06.02.2022, 17:00 • TITAN Aréna • 37. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 4.74 5.39 1.51

Košice si v druhej tretine skomplikovali cestu za triumfom, nakoniec ale odchádzajú z Liptova domov s plným bodovým ziskom za výhru 5:3. (19:22:44)

59:56

Ešte veľké šance, dokonca aj pred odkrytou bránou, ale Liptáci ani toto nedokázali pretaviť na gól!

59:27

Puk v rohu klziska, toto už nevyzerá na to, aby domáci dokázali vyrovnať.

59:07

Hostia so štyrmi korčuliarmi na ľade! Pokračuje presilovka šiestich proti štyrom.

59:06

Domáci vyhrali buly, Handlovský pálil z ľavého kruhu, avšak po bloku napokon poslal puk až na ochrannú sieť.

59:01

Vylúčenie v tíme HC Košice (Brian Ihnačák – 2 min., hákovanie).

58:29

Košice dali gól!
Zákrok Riečického, otočka z prvej a COLTON SAUCERMAN cez celé klzisko pravdepodobne definitívne rozhoduje o triumfe hostí.

58:15

Ivannikov už na striedačke, začína presilovka šiestich proti štyrom!

57:44

Jurík narazený na mantinel, padol na ľad, čo narobilo neplechu nielen na ľade, ale aj v hľadisku. Rozhodcovia vyháňajú hru do stredného pásma.

57:27

Obdržálek mal dostatok času na strelu z ľavého kruhu, lenže jeho koncovka dokonca vyháňa Liptákov z útočnej tretiny.

57:07

Vylúčenie v tíme HC Košice (Jakub Cibák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

57:00

Chovanovi uniká puk na modrej útočnej čiare, domáci môžu kontrovať.

55:51

Uhrík s Paločkom narobili nepríjemnosti v košickom bránkovisku, lenže hostí tam bolo viac.

55:27

Až v tomto momente sa Liptáci oslobodili, puk však odovzdávajú súperovi priamo na hokejky.

54:56

Veľký boj o puk v tretine HK 32 pri mantineli, súboj šiestich hráčov pokračuje už pätnásť sekúnd.

54:00

Šesť minút do konca, Liptovský Mikuláš sa musí zase raz vrátiť do stretnutia. Podarí sa to domácim do tretice?

52:50

Ukážková delovka od modrej, presilovka využitá! VADIM PERESKOKOV mal priveľa času na zakončenie, palubnú pozíciu si vylepšil až napokon posiela hostí do vedenia 4:3.

Asistencie: Colton Saucerman, Denis Paršin.

3:5

Góly a asistencie: 34. Paločko (Salija, Jurík), 40. Varttinen (Kriška), 48. Walega (Kriška, Handlovský) – 27. Cibák (Pereskokov, Chovan), 28. Snuggerud (Paršin, Slovák), 47. Paršin (Bartánus, Snuggerud), 53. Pereskokov (Saucerman, Paršin), 59. Saucerman

HK 32 Liptovský Mikuláš: Ivannikov (Kozel) – Varttinen, Ventelä, Kurali, Salija, Mezovský, Pavúk, Nemec, Dunčko – Kriška, Walega, Handlovský – Michalík, Elo, Jurík – Paločko, Uhrík, Haluška – Obdržálek, Babka, Ďurina
Tréner: Peter Mikula

HC Košice: Riečický (Košarišťan) – Saucerman, Snuggerud, Romančík, Cibák, Šedivý, Deyl, Jacko – Paršin, Slovák, Bartánus – McPherson, Ihnačák, Mrázik – Klhufek, Chovan, Pereskokov – Jokeľ, Linet, Rogoň
Tréner: Kalle Kaskinen

Rozhodca: Smrek, Mullner – Junek, Hercog – Martinko