3:6

koniec (1:1, 1:0, 1:5)

08.02.2022, 19:00 • SH Jižní Město • 25. kolo • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 3.39 5.6 1.6

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:05:07)
Utkání sledovalo 102 diváků.
Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeno Mikuláš Komárek (Chodov) a Martin Gattnar (Vítkovice).
Je dobojováno. Třetí třetina byla zcela jiná, než ty dvě předcházející, byla útočná a Vítkovice předvedly drtivý obrat. Ve 43. minutě srovnal Rostislav Gattnar, ve 46. otočil stav Matyáš Šindler a když v oslabení přidal další branku Jiří Besta, nevypadalo to s Chodovem vůbec dobře. Navíc se pak dvakrát trefil Martin Gattnar a i když měl poslední slovo domácí Tom Ondrušek, tak to stačilo jen na snížení na konečných 3:6. Chodov je po této porážce na šestém místě se 46 body, Vítkovice jsou třetí s 57 body.

59:40

Ještě jedno vyloučení na straně Vítkovic, dvě minuty za nadzvedání hokejky dostal Matyáš Šindler.

59:29

Martin Gattnar ani nadvakrát netrefil prázdnou branku Chodova, ta první rána byla rozhodně lepší, trefila totiž tyčku.

59:05

Souček má míček ve svých dlaních a následovat bude dlouhé vyhození.

58:29

Eremiáš byl vytlačen do rohu, domácí ale pokračují v tlaku.

57:20

Chodov je zase v šesti.

57:03

57:03 Tom ONDRUŠEK - 3:6

57:03

Chodov právě vstřelil branku!
Tak ještě dramatizace zápasu. Domácí se natlačili na útočnou polovinu a od pravého mantinelu předvedl TOM ONDRUŠEK nechytatelnou bombu, kterou neměl Souček šanci zlikvidovat – 3:6. Asistence: Daniel Eremiáš.

56:37

56:37 Martin GATTNAR - 2:6

56:37

Vítkovice právě vstřelily branku!
A už je to o čtyři góly. Vítkovičtí podnikli bleskový výpad, Besta mohl sám zakončovat, celou akci ale ještě vyšperkoval pasem na MARTINA GATTNARA, ten zblízka sklepl míček za Hodíka a dvou dnes druhou brankou upravil na 2:6. Asistence: Jiří Besta.

56:25

Eremiáš se z pravé strany natlačil před branku, ale i on byl zablokován.

55:46

Po oddechovém času zůstal domácí gólman na střídačce, ke tu dlouhá power-play Chodova.

55:29

Nahození z dálky na Hodíka, ten nadvakrát neposedný míček zkrotil.

54:31

Dobrý obranný zákrok předvedl i domácí Majer, Chodov může vyrazit vpřed.

53:52

Maxu zablokoval Nehera a vytlačil akci Chodova do rohu.

3:6

Góly a asistencie: 6. Komárek (Ondrušek), 39. Majer (Vošta), 58. Ondrušek (Eremiáš) – 17. Hubálek (Delong), 43. R. Gattnar (Matejčík), 46. Šindler (Besta), 49. Besta (Nehera), 53. M. Gattnar (Zubek), 57. M. Gattnar (Besta)

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) – Maxa, Doubek, Slunečko, J. Bauer, Horký, Podhráský, Strnad – Komárek, Plíhal, Vošta, Netrefa, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Kafka, Eremiáš, Majer, Balatka.
Tréner: David Podhráský

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Jan Šebesta, Nehera, Švajný, Hatala, Hubálek, Vítovec – M. Gattnar, R. Gattnar, Sidunov, Šindler, Bräuer, Zubek, Palčinský, Delong, Matejčík, Besta.
Tréner: Tomáš Martiník

Rozhodca: Bališ, Varga