3:5

koniec (1:3, 1:1, 1:1)

02.03.2022, 18:00 • Steel aréna, Košice • 35. kolo • Lukáš Pancurák

Tipsport: 3.15 4.49 1.91

Skončil sa zaujímavý súboj dvoch odvekých rivalov, v ktorom ťahali domáci za kratší koniec. Po výsledku 3:5 putujú tri body do hlavného mesta Slovenskej republiky.

Ďakujem za pozornosť a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. (20:28:28)

59:24

Slovan Bratislava dal gól!
Je rozhodnuté. WILLIAM RAPUZZI unikol košickej obrane a gólom do prázdnej bránky potvrdil bratislavskú výhru. Asistencia: Juraj Valach.

59:11

Slovanisti ale zbytočne riskujú. Opäť puk odpálili na zakázané uvoľnenie.

59:01

Posledná minúta riadnej hracej doby. Košice hrajú bez strely.

58:24

Oddychový čas domácich.

58:24

Odvážne to strelou cez celé klzisko skúšal Valach. Priestor troch žrdí minul, je to zakázané uvoľnenie. Hra sa vráti pred Windsora.

57:38

Riečický odchádza, Košice hrajú bez brankára.

57:14

Snuggerudov puk bol zblokovaný Mackenziem do ochrannej siete. Sledujeme košickú striedačku, zatiaľ je pokojná a oddychový čas nežiada.

56:49

Snuggerud posielal skackajúci puk do útočnej tretiny, Bratislavčania si s ním poradili a poslali ho do bezpečnej zóny. Sekundy plynú rýchlo, čo hosťom vyhovuje.

55:54

Píska sa košické postavenie mimo hry.

55:45

Slovanistom sa v ostatných minútach príliš nedarí. Hostia sú stiahnutí a usadení vo vlastnom pásme, čo najskôr potrebujú preniknúť pred Riečického.

54:45

Mohlo byť vyrovnané. Pereskokov našiel McPhersona, ktorý mieril prízemnou strelou na Windsorove nohy. Bratislavský gólman s výborným zákrokom.

54:20

Chovan prihral Šedivému, ten od modrej trafil Windsorovi priamo do lapačky. Nasleduje komerčná prestávka.

53:27

Saucerman na nič nečakal a puk napálil do útočnej tretiny. Trochu sa však prepočítal, slovanisti tam totiž boli vo výraznej prevahe.

51:58

A okamžite mohlo byť rozhodnuté. Rapuzzi bol osamotený pred Riečickým, neprekonal ho.

51:49

Košice dali gól!
VADIM PERESKOKOV sa napokon predsa len dočkal kontaktného gólu. Počas celej presilovky to bolo príšerné, až na jej konci si šikovný Rus individuálne vychutnal Windsora a zasunul mu to do prázdnej siete. Asistencie: Marek Slovák, Denis Paršin.

51:20

Už tam sú, ale prihrávka Pereskokova bola čitateľná.

50:50

Snuggerud len nervózne klepol hokejkou po ľade. Niet sa čomu čudovať, oceliari sa nedokážu počas tejto presilovky ani len dostať do pásma.

3:5

Góly a asistencie: 9. Saucerman (Bartánus, Slovák), 22. Snuggerud (Chovan, Ihnačák), 52. Pereskokov (Slovák, Paršin) – 3. Preisinger, 5. Belluš (Sukeľ, Preisinger), 10. Yogan (Maier), 36. Zigo (Harris, Jääskeläinen), 60. Rapuzzi (Valach)

HC Košice: Košarišťan (5. Riečický) – Volgin, Cibák, Snuggerud, Saucerman, Novota, Šedivý, Jacko – Klhůfek, Chovan, Rogoň – Paršin, Slovák, Bartánus – Pereskokov, Ihnačák, McPherson – Havrila, Mrázik, Milý
Tréner: Dan Ceman

HC SLOVAN Bratislava: Windsor (Peters) – Mackenzie, Golian, Valach, Maier, Gachulinec, Sersen, Lukošik – Haščák, Rapuzzi, Yogan – Jääskeläinen, Harris, Takáč – Fominych, Kytnár, Zigo – Belluš, Preisinger, Sukeľ
Tréner: Andrej Podkonický

Rozhodca: Müllner, J. Konc ml. – Beniač, Stanzel