Paralympiáda - sledge

USA – Kanada

5:0

koniec (2:0, 2:0, 1:0)

05.03.2022, 06:05 • Národní stadion, Peking, Čína • Skupina A • Info o zmenách stavu (Adam Náhončík) cz

To je ode mě vše a děkuji za pozornost. (07:52:43)
Velké vítězství Američanů nad Kanadou a Kanada dokonce nevstřelila ani jednu branku! USA si připisují první výhru a tři body do tabulky. Kanada si bude muset na bodový zisk v Pekingu ještě počkat.

43:50

Američané vstřelil gól, ale rozhodčí to šli zkoumat k videu a došli k názoru, že se dostal puk za brankovou čáru rukou!

41:26

Spojené státy právě vstřelily branku!
Američané přidávají ještě jednu branku! Kevin McKee nahrál před branku DECLANU FARMEROVI, který vstřelil gól a stal se tak historicky nejúspěšnějším hráčem v bodování paralympiády.
Asistence: Kevin Mckee, Joshua Misiewicz.

38:15

Farmer trefil tyčku kanadské svatyně!

34:02

Zych nastřelil horní tyč Kingsmillovy branky!

30:01

Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Larocque, přichází Kingsmill.

30:01

Máme za sebou i druhou třetinu a po třiceti minutách vedou Američané nad Kanadou možná trochu překvapivě 4:0!

30:00

28:57

Američané dominují! JOSHUA MISIEWICZ se dostal k propadlému kotouči a stačilo mu píchnout do puku, který se dostal za brankovou čáru. Asistence: Declan Farmer, Josh Pauls.

25:27

Larocque pouští za svá záda třetí gól! Jake Wallace vystřelil a MELICK JONES tečoval jeho střelu a upravuje na 3:0! Asistence: Jake Wallace.

20:40

Kanada v plném počtu.

20:03

Larocque skvělými zákroky drží svůj tým a nepouští za svá záda třetí gól!

18:40

Vyloučení v týmu Kanada (McGregor – 2 min, sekání).

15:01

Po první třetině vedou Američané 2:0 po skvělém výkonu a po vstřelení dvou branek. Kanada se sotva dostane do útočného pásma, ale zatím si bude muset počkat na vstřelení branky.

15:00

5:0

Góly a asistencie: 6. Pauls (Farmer), 15. Roybal (Farmer), 26. Jones (Wallace), 29. Misiewicz (Farmer, Pauls), 42. Farmer (McKee, Misiewicz)

USA: Lee (Cash) – Dequebec, Wallace, Douglas, Pauls, Eustace – Roybal, Dodson, Woodke, Zych, Farmer, Grove, Roman, Misiewicz, Hargis, Mckee, Jones.
Tréner: David Hoff

Kanada: Larocque (Kingsmill) – Crane, Henry, Westlake, Sison, Hickey – Dunn, Armstrong, Lavin, McGregor, Smith, Bridges, Cozzolino, Halbert, Jacobs-Webb, Lehoux, Dixon.
Tréner: Steve Arsenault

Rozhodca: Ludke- Lunden, Lunstrom.