– 0+0, +2 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 19:40
Karel Vejmelka (ARI) – 25 zákroků, 3 OG, úspěšnost 89,3%, odchytal 59:00.
– 23 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,0%, odchytal 60:00
Střely na branku: 29 – 25 (6:7, 8:8, 15:10)
Trestné minuty: 4 – 6
Využité přesilové hry: 0/3 – 1/2
Vyhraná vhazování: 51 % – 49 %
Bodyčky: 22 – 20.
Pětapadesát minut taktické bitvy vystřídal bláznivý finiš. Arizona se v čase 55:09 poprvé ujala vedení šťastným gólem Lawsona Crouse, avšak o minutu později už zase byla o gól pozadu. Na Meierovo vyrovnání navázal chytrým gólem zpoza branky Noah Gregor. Nové fyzické ani psychické síly po včerejší prohře 1:4 Coyotes nenašli a po chybě Gostisbeherea kapitulovali ještě jednou z hole Balcerse.

59:10

59:10 Rudolfs BALCERS - 4:2

59:10

San Jose právě vstřelilo branku!
Stejně jako včera Yotes vůbec nezvládají koncovku třetí třetiny. Gostisbehere se nechal snadno obrat o puk v obranném pásmu a RUDOLFS BALCERS zleva pohodlně zacílil do nikým nehlídané brány. Bez asistence.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:45

Oddechový čas byl pro hosty k ničemu. Hayton prohrál důležité vhazování a kotouč je daleko od Reimerovy klece.

58:20

Během samostatné akce Kellera po levém křídle zamířil Vejmelka na střídačku. Reimer přerušil hru.

58:02

Vejmelka neudržel Karlssonovu střelu z modré čáry. Ve slotu nicméně nebyl nikdo připraven dorážet.

57:36

Maccelli byl dotěrným soupeřem donucen opustit útočné pásmo. Kojoti mají minimum času. Psychicky musí být hodně dole.

57:07

Meier dorážel svou vlastní střelu z osy hřiště. V hledišti to jen zahučelo, ale puk se v bráně tentokrát neobjevil.

56:15

56:15 Noah GREGOR - 3:2

56:15

Tak to je obrovský zvrat! Za necelou minutu Sharks otáčí z 1:2 na 3:2. NOAH GREGOR stál za bránou, odkud dokonale přechytračil Vejmelku. Český gólman se otočil ke své levé tyči a útočník San Jose mu šikovně zasunul puk do brány druhou stranou. Asistence: Logan Couture.

55:31

55:31 Timo MEIER - 2:2

55:31

Kaliforňané za necelou půlminutu reagují! Barabanov setřásl Capobianca a přihrávkou o levý mantinel nahrál na nechytatelnou střelu k horní tyči TIMU MEIEROVI. Asistence: Alexandr Barabanov, Jaycob Megna.

4:2

Góly a asistencie: 1. Bonino (Cogliano, Gregor), 56. T. Meier (Barabanov, Jaycob Megna), 57. Gregor (Couture), 60. Balcers – 38. Kessel (Crouse, Dineen), 56. Crouse (Kessel, Gostisbehere)

San Jose Sharks: J. Reimer (Sawchenko) – B. Burns (A), Jaycob Megna, E. Karlsson (A), J. Middleton, Meloche, M.-É. Vlasic – Dahlén, Couture (C), Balcers – T. Meier, Hertl, Barabanov – Gregor, Bonino, Cogliano – Viel, Reedy, Gadjovich.
Tréner: Bob Boughner

Arizona Coyotes: K. Vejmelka (Wedgewood) – Mayo, Gostisbehere, Strälman (A), Capobianco, Koljačonok, Dineen – N. Schmaltz, T. Boyd, Keller (A) – Kessel, Riley Nash, Galchenyuk – L. Eriksson, Hayton, N. Ritchie – Crouse, Ch. Fischer, Maccelli.
Tréner: André Tourigny

Rozhodca: McCauley, Chmielewski – Knorr, Johnson

Diváci: 13 349